DR10 Parlak Teneke Bobinler Teneke Bobinler İçkiler Döner Teneke Kaplama Çelik Yaprak
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | DR10 Yüzeyi Parlak Gıda Kutusu ve İçecek Kutusu İçin Tencere Bobini | kaplama:: | 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8.4/8.4g/m2 veya Gereksinimlere Göre |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kalınlık:: | 0,1-4,5 mm,0,2 mm~4,0 mm |
| Tolerans:: | ±1% | Uygulama:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| öfke:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Liman:: | Şangay limanı |
| Vurgulamak |
Parlak teneke bobinleri,içecekler teneke kaplı çelik levha,dr10 teneke bobinleri |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | DR10 parlak yüzey teneke plaka bobini gıda kutusu ve içecekler |
| Kaplama | 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8.4/8.4g/m² veya gereksinimler olarak |
| Yüzey kaplaması | B (parlak) R (taş) s (gümüş) |
| Kalınlık | 0.1-4.5mm, 0.2mm ~ 4.0mm |
| Tolerans | ±% 1 |
| Başvuru | Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu |
| Temper | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Liman | Şangay Limanı |
Tinplate bobini, ince bir kalay tabakası ile kaplanmış bir çelik plakadan oluşan yüksek kaliteli bir metal malzemedir. Kalay kaplama mükemmel korozyon ve pas önleme sağlar. Sıcak daldırma teneke çelik plaka veya elektroliz teneke çelik plaka olarak mevcut olan bu malzeme, üstün korozyon direnci, oksidasyon direnci ve süneklik sunar, bu da gıda kutuları, boya kutuları ve kimyasal kaplar için idealdir.
| Parametre | Spesifikasyon |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, vb. |
| Seviye | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, vb. |
| Kalınlık | 0.12-6.0mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik | 600-1500mm veya özelleştirilmiş |
| Bobin ağırlığı | 3-10 ton veya gerektiği gibi |
| Bobin boyutu | Kimlik: 508mm veya 610mm |
| Temper | T1-T5, DR7-DR9, TH550-TH660 |
| Kaplama (g/m²) | 1.1/1 ila 11.2/11.2 veya özelleştirilmiş |
| Yüzey kaplaması | Pasivasyon tedavisi ile parlak/taş/gümüş, DOS yağı |
- Premium kalite ile rekabetçi fiyatlandırma
- Hızlı teslimat için geniş envanter
- Kapsamlı tedarik zinciri ve ihracat deneyimi
✔ Rekabetçi fiyatlarla asal kalite
✔ Tutarlı performans için katı QC
✔ Hızlı teslimat (depozitten 5-7 gün sonra)
✔ Özelleştirilebilir boyutlar ve kaplamalar
- ≤ 1000 $:% 100 avans ödeme
-> 1000 $:% 30 depozito, sevkiyattan önce bakiye (t/t veya LC görüşte)
Ürün Özellikleri
DR10 parlak yüzey teneke plaka bobini gıda kutusu ve içecekler Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı DR10 parlak yüzey teneke plaka bobini gıda kutusu ve içecekler Kaplama 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8.4/8.4g/m² veya gereksinimler olarak Yüzey kaplaması B (parlak) R (taş) s (gümüş) Kalınlık 0.1-4.5mm, 0...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.