DR10 Helder Vertinde Spoelen Blikspoel Drankblik Geverfde Stalen Plaat
Productdetails
| Productnaam:: | DR10 Helder oppervlak Tinplate spoel voor voedsel blik en drank blik | het met een laag bedekken:: | 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8,4/8,4 g/m2, of als vereiste |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Dikte:: | 00,1-4,5 mm,0.2 mm~4.0 mm |
| Tolerantie:: | ±1% | Toepassing:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Bui:: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | haven van Shanghai |
| Markeren |
helder vertinde spoelen,drankblik geverfde stalen plaat,dr10 blikspoelen |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | DR10 Helder oppervlak Tinplate spoel voor voedsel blik en drank blik |
| Verpakkingen | 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8,4/8,4 g/m2, of als vereiste |
| Oppervlakte afwerking | B (helder) R (steen) S (zilver) |
| Dikte | 0.1-4.5 mm, 0.2 mm~4.0 mm |
| Tolerantie | ± 1% |
| Toepassing | Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde blikjes, tinblikken |
| Temperatuur | T-2, T2,5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Haven | haven van Shanghai |
De tinplaat is een kwalitatief hoogwaardig metaalmateriaal dat bestaat uit een met een dunne laag tin gecoate stalen plaat.Verkrijgbaar als warm gedompelde tinplaat of geelektroplateerde tinplaatDit materiaal biedt een superieure corrosiebestendigheid, oxidatiebestendigheid en buigzaamheid, waardoor het ideaal is voor voedselblikjes, verfblikken en chemische containers.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Standaard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, enz. |
| Graad | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, enz. |
| Dikte | 0.12-6.0 mm of op maat |
| Breedte | 600-1500 mm of op maat |
| Gewicht van de spoel | 3-10 ton of indien vereist |
| Afmeting van de spoel | ID: 508 mm of 610 mm |
| Temperatuur | T1-T5, DR7-DR9, TH550-TH660 |
| Bescherming (g/m2) | 1.1/1 tot en met 11.2/11.2 of op maat |
| Oppervlakte afwerking | Bright/Stone/Silver met passivatiebehandeling, DOS-olie |
- Concurrerende prijzen met hoogwaardige kwaliteit
- Ruim voorraad voor snelle levering
- Uitgebreide ervaring in de toeleveringsketen en de export
✔ Topkwaliteit tegen concurrerende prijzen
✔ Strikte QC voor consistente prestaties
✔ Vinnige levering (5-7 dagen na storting)
✔ Aanpasbare maten en coatings
- ≤ $1000: 100% voorschot
- > $1000: 30% aanbetaling, saldo vóór verzending (T/T of LC bij zicht)
Producthoogtepunten
DR10 Helder oppervlak Tinplate spoel voor voedsel blik en drank blik Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam DR10 Helder oppervlak Tinplate spoel voor voedsel blik en drank blik Verpakkingen 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8,4/8,4 g/m2, of als vereiste Oppervlakte afwerking B (helder) R (steen) S ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.