DR10 Φωτεινά Πηνία Λευκοσιδήρου Λευκοσιδηρούχα Πηνία Δοχεία Ποτών Λευκοσιδηρούχο Χάλυβα
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | DR10 Φωτεινή επιφάνεια κασσίτερου για κονσέρβα τροφίμων και κονσέρβες ποτών | επένδυση:: | 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8,4/8,4g/m2, ή ως απαιτήσεις |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Δάχος:: | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Συναισθησία:: | ±1% | Εφαρμογή:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Ιδιοσυγκρασία:: | T-2, T2.5, T-3, T-4, T-5, DR-7, DR-8, DR-9 | Λιμάνι:: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Επισημαίνω |
φωτεινά πηνία λευκοσιδήρου,λευκοσιδηρούχο φύλλο για δοχεία ποτών,dr10 πηνία λευκοσιδήρου |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | DR10 Φωτεινή επιφάνεια Τσιμεντένια περιστροφή για κονσέρβα τροφίμων και κονσέρβες ποτών |
| Επιχρισμός | 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8,4/8,4g/m2, ή ως απαιτήσεις |
| Τελεία επιφάνειας | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) |
| Δάχος | 00,1-4,5 mm, 0,2 mm~4,0 mm |
| Ανεκτικότητα | ± 1% |
| Εφαρμογή | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Θερμότητα | Τ-2, Τ2.5 Τ-3, Τ-4, Τ-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Λιμάνι | Λιμάνι της Σαγκάης |
Το κασσίτερο είναι ένα υψηλής ποιότητας μεταλλικό υλικό που αποτελείται από μια χαλυβουργική πλάκα που επικαλύπτεται με ένα λεπτό στρώμα κασσίτερου.Διαθέσιμο ως πλακέτα από χάλυβα από κασσίτερο θερμής βύθισης ή πλακέτα από χάλυβα από κασσίτερο ηλεκτροπληρωμένο, αυτό το υλικό προσφέρει ανώτερη αντοχή στη διάβρωση, την αντοχή στην οξείδωση και την ευελιξία, καθιστώντας το ιδανικό για κονσέρβες τροφίμων, κονσέρβες χρώματος και χημικά δοχεία.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος | ΑISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS κλπ. |
| Αξία | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, κλπ. |
| Δάχος | 0.12-6.0mm ή προσαρμοσμένο |
| Διάμετρο | 600-1500mm ή προσαρμοσμένα |
| Βάρος της τροχιάς | 3-10 τόνοι ή ανάλογα με την ανάγκη |
| Μέγεθος τροχιάς | ΙΔ: 508mm ή 610mm |
| Θερμότητα | Τ1-Τ5, DR7-DR9, TH550-TH660 |
| Επιχρισμός (g/m2) | 1.1/1 έως 11.2/11.2 ή προσαρμοσμένα |
| Τελεία επιφάνειας | Φωτεινό/Πατρίνιο/Ασημένιο με επεξεργασία παθητικοποίησης, λάδι DOS |
- Ανταγωνιστικές τιμές με υψηλή ποιότητα
- Αρκετά αποθέματα για γρήγορη παράδοση
- Εκτεταμένη εμπειρία στην εφοδιαστική αλυσίδα και στις εξαγωγές
✔ Υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές
✔ Απαραίτητος έλεγχος ποιότητας για σταθερή απόδοση
✔ Γρήγορη παράδοση (5-7 ημέρες μετά την κατάθεση)
✔ Προσαρμόσιμα μεγέθη και επικάλυψη
- ≤ $1000: 100% προκαταβολή
- > 1000 δολάρια: 30% προκαταβολή, υπόλοιπο πριν από την αποστολή (T/T ή LC κατά την επίσκεψη)
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
DR10 Φωτεινή επιφάνεια Τσιμεντένια περιστροφή για κονσέρβα τροφίμων και κονσέρβες ποτών Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος DR10 Φωτεινή επιφάνεια Τσιμεντένια περιστροφή για κονσέρβα τροφίμων και κονσέρβες ποτών Επιχρισμός 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8,4/8,4g/m2, ή ως απαιτήσεις Τελε...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.