کویل های ورق قلع DR10، ورق قلع، قوطی نوشیدنی، ورق فولادی قلع اندود
جزئیات محصول
| نام محصول:: | DR10 روشن سطح طومار قوطی برای مواد غذایی می تواند و نوشیدنی می تواند | پوشش:: | 2.8/2.8، 5.6/5.6، 8.4/8.4g/m2، یا به عنوان مورد نیاز |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | ضخامت:: | 0.1-4.5mm، 0.2mm~4.0mm |
| تحمل:: | ±1% | کاربرد:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| خلق و خوی:: | T-2 ، T2.5 T-3 ، T-4 ، T-5 ، DR-7 ، DR8 ، DR9 | بندر:: | بندر شانگهای |
| برجسته کردن |
کویل های ورق قلع براق,ورق فولادی قلع اندود قوطی نوشیدنی,کویل های ورق قلع dr10,drinks can tin plated steel sheet,dr10 tinplate coils |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | DR10 سیم پیچ Tinplate سطح روشن برای مواد غذایی و نوشیدنی ها می تواند |
| روکش | 2.8/2.8 ، 5.6/5.6 ، 8.4/8.4g/m² ، یا به عنوان مورد نیاز |
| پایان سطح | B (روشن) R (سنگ) S (نقره) |
| ضخامت | 0.1-4.5 میلی متر ، 0.2mm ~ 4.0mm |
| تحمل | ± 1 ٪ |
| کاربرد | بسته بندی فلزی ، قوطی های غذایی ، قوطی های رنگ شده ، جعبه قلع قلع |
| خوی | T-2 ، T2.5 T-3 ، T-4 ، T-5 ، DR-7 ، DR8 ، DR9 |
| بندر | بندر شانگهای |
سیم پیچ Tinplate یک ماده فلزی با کیفیت بالا است که از یک صفحه فولادی پوشیده شده با یک لایه نازک قلع تشکیل شده است. روکش قلع باعث خوردگی عالی و پیشگیری از زنگ زدگی می شود. این ماده که به عنوان صفحه فولادی قلع گرم یا صفحه فولادی قلع برقی موجود است ، مقاومت در برابر خوردگی برتر ، مقاومت به اکسیداسیون و انعطاف پذیری را ارائه می دهد و آن را برای قوطی های غذایی ، قوطی های رنگ و ظروف شیمیایی ایده آل می کند.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| استاندارد | AISI ، ASTM ، BS ، DIN ، GB ، JIS و غیره |
| درجه | SGCC ، DX51D DX52D DX53D ، CS G230-550 و غیره |
| ضخامت | 0.12-6.0mm یا سفارشی |
| عرض | 600-1500 میلی متر یا سفارشی |
| وزن سیم پیچ | 3-10 تن یا در صورت نیاز |
| ابعاد سیم پیچ | شناسه: 508 میلی متر یا 610 میلی متر |
| خوی | T1-T5 ، DR7-DR9 ، TH550-TH660 |
| پوشش (g/m²) | 1.1/1 تا 11.2/11.2 یا سفارشی |
| پایان سطح | روشن/سنگ/نقره با درمان انفعال ، روغن DOS |
- قیمت گذاری رقابتی با کیفیت حق بیمه
- موجودی کافی برای تحویل سریع
- زنجیره تأمین گسترده و تجربه صادرات
✔ کیفیت اصلی با قیمت های رقابتی
✔ QC سخت برای عملکرد مداوم
✔ تحویل سریع (5-7 روز پس از سپرده)
اندازه ها و پوشش های قابل تنظیم
- 1000 دلار: 100 ٪ پرداخت پیش پرداخت
-> 1000 دلار: 30 ٪ سپرده ، مانده قبل از حمل و نقل (T/T یا LC در دید)
نکات برجسته محصول
DR10 سیم پیچ Tinplate سطح روشن برای مواد غذایی و نوشیدنی ها می تواند مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول DR10 سیم پیچ Tinplate سطح روشن برای مواد غذایی و نوشیدنی ها می تواند روکش 2.8/2.8 ، 5.6/5.6 ، 8.4/8.4g/m² ، یا به عنوان مورد نیاز پایان سطح B (روشن) R (سنگ) S (نقره) ضخامت 0.1-4.5 میلی متر ، 0.2mm ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.