0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | 0.5mm MR Çelik Teneke Plaka Gıda Derecesi Malzeme | Malzeme:: | MR,SPCC,prime teneke / TFS |
|---|---|---|---|
| Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6 vb. veya müşteriye özel | Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | sertlik:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| Vurgulamak |
0.5mm MR Çelik Teneke,SPCC Çelik Teneke,astar elektrolitik teneke 0.15mm |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | 0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi |
| Malzeme | MR, SPCC, başlıca Tinplate / TFS |
| Teneke kaplama | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. veya özel |
| Yüzey | Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş |
| Kalınlığı | 0.15-0.50mm |
| Sertlik | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
- Kesin baskı için mükemmel yüzey kalitesi ve düzlüğü olan yüksek kaliteli teneke levha
- Üstün korozyon ve oksidasyon direnci olan tek tip teneke kaplama tabakası
- Kolay kesme, damgalama ve şekillendirme için mükemmel işleme performansı
- Teneke kutular ve etiketler dahil olmak üzere çeşitli baskı tüketicileri için idealdir
| Kalınlığı | 0.12mm-0.55mm |
| Genişliği | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşterinin talebi ya da sarmal olarak |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Uygulama | Kimyasal kutular, gıda kutuları, çay kutuları ve diğer konteyner uygulamaları |
| Paketleme | Standart ihracat paketi |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Ürünün kalitesini sağlamak için sorumlu QC tarafından kontrol edilen her süreç
- Güvenli teslimatı sağlamak için profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme emirleri bir hafta içinde tamamlandı.
- Gereksinimlerinize göre verilen numuneler
Ürün Özellikleri
0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı 0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi Malzeme MR, SPCC, başlıca Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. veya özel Yüzey Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş Kalınlığı 0.15-0...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.