Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Paslanmaz Çelik Teneke İçecek Kutusu Üretimi | Malzeme:: | MR,SPCC,prime teneke / TFS |
|---|---|---|---|
| Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6 vb. veya müşteriye özel | Uygulama:: | Domates Salçası KonservesiMeyve KonservesiSebzeCanEt KonservesiBalık Konservesi Ton Balığı Konserves |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| Vurgulamak |
Paslanmaz çelik teneke plaka,Çelik T5 DR9,İçecek kutuları için teneke kaplama |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ |
| Malzeme | MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS |
| Teneke kaplama | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. Veya özelleştirilmiş |
| Başvuru | Domates salçası kutuları, meyve kutuları, sebze kutuları, et kutuları, balık/ton balığı, süt ürünleri kutuları, günlük ürün kutuları, vb. |
| Kalınlık | 0.15-0.50mm |
| Sertlik | T1-T5, DR9, DR8 |
| Standart | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
- Mükemmel yüzey kalitesi ve düzlüğüne sahip yüksek kaliteli kalay, açık ve doğru baskı sağlar
- Tek tip teneke kaplama tabakası üstün korozyon ve oksidasyon direnci sağlar
- Kolay kesme, damgalama ve şekillendirme için mükemmel işleme performansı
- Teneke kutular ve etiketler dahil olmak üzere çeşitli baskı sarf malzemeleri için uygun
- Esnek Sipariş Politikası hem küçük hem de büyük parti siparişlerini barındırır
- Örnek üretim ve küçük ölçekli denemeler için ideal küçük parti siparişleri
- Büyük Toplu Siparişler Kişiselleştirilmiş Özelleştirme Hizmetlerinden yararlanır
- Özelleştirilebilir boyut spesifikasyonları, teneke kaplama miktarları ve ambalaj yöntemleri
- Kararlı tedarik zinciri zamanında teslimat sağlar
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşteri gereksinimi veya bobin olarak |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
| Malzeme | Bay, SPCC |
| Sona ermek | Taş, parlak, altın lake |
| Başvuru | Kimyasal kutular, yiyecek kutuları, çay kutuları ve diğer kutular |
| Paketleme | Standart İhracat Paketi |
- Asal kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Ürün kalitesini sağlamak için sorumlu QC tarafından kontrol edilen her işlem
- Güvenli ambalaj sağlamak için profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme emri bir hafta içinde yapılabilir
- Örnekler gereksinimlerinize göre verilebilir
Ürün Özellikleri
Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ Malzeme MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. Veya özelleştirilmiş Başvuru Domates salçası kutuları, meyve kutuları...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.