DR10 Jasne cewnikowe cewki cewnikowe cewki napojów puszki cewnikowane blachy stalowe
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | DR10 Świetna powierzchnia cewka z blachy dla puszek spożywczych i napojów | Powłoka:: | 2,8/2,8, 5,6/5,6, 8,4/8,4 g/m2 lub jako wymagania |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Grubość:: | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm |
| Tolerancja:: | ± 1% | Zastosowanie:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Hartować:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | Port w Szanghaju |
| Podkreślić |
o masie nieprzekraczającej 20 g/m2,puszki na napoje z blachy stalowej,dr10 cewki ze stali |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | DR10 Bright Surface Tinplate cewka na jedzenie puszkę i napoje puszki |
| Powłoka | 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8.4/8,4 g/m² lub jako wymagania |
| Wykończenie powierzchni | B (jasny) r (kamień) s (srebrny) |
| Grubość | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm |
| Tolerancja | ± 1% |
| Aplikacja | Metalowe opakowanie, puszki z jedzeniem, malowane puszki, pudą puszki puszki |
| Hartować | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Port | Port Szanghaju |
Cewka na blaszanie to wysokiej jakości materiał metalowy składający się ze stalowej płyty pokrytej cienką warstwą cyny. Linowa powłoka zapewnia doskonałą zapobieganie korozji i rdzy. Dostępny jako płyta z blaszania na gorąco lub galwanizowana płyta stalowa, materiał ten oferuje doskonałą odporność na korozję, odporność na utlenianie i plastyczność, dzięki czemu idealnie nadaje się do puszek żywnościowych, puszek do malowania i pojemników chemicznych.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Standard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS itp. |
| Stopień | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550 itp. |
| Grubość | 0,12-6,0 mm lub dostosowane |
| Szerokość | 600-1500 mm lub dostosowane |
| Waga cewki | 3-10 ton lub w razie potrzeby |
| Wymiar cewki | ID: 508 mm lub 610 mm |
| Hartować | T1-T5, DR7-DR9, TH550-TH660 |
| Powłoka (g/m²) | 1.1/1 do 11.2/11.2 lub dostosowane |
| Wykończenie powierzchni | Jasny/kamień/srebro z obróbką pasywacyjną, olej dos |
- Ceny konkurencyjne o jakości premium
- Dużo zapasów do szybkiej dostawy
- Rozległe doświadczenie łańcucha dostaw i eksport
✔ Najważniejsza jakość w konkurencyjnych cenach
✔ Ścisłe QC dla konsekwentnej wydajności
✔ Szybka dostawa (5-7 dni po wpłaty)
✔ Konfigurowalne rozmiary i powłoki
- ≤ 1000 $: 100% zaliczki
-> 1000: 30% depozyt, saldo przed wysyłką (t/t lub lc na widoku)
Najważniejsze cechy produktu
DR10 Bright Surface Tinplate cewka na jedzenie puszkę i napoje puszki Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu DR10 Bright Surface Tinplate cewka na jedzenie puszkę i napoje puszki Powłoka 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8.4/8,4 g/m² lub jako wymagania Wykończenie powierzchni B (jasny) r (kamień) s ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.