0.16mm 0.18mm 0.22mm 0.45mm elektrolitik kalay plakası T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | 0.16mm 0.18mm 0.22mm 0.45mm elektrolitik kalay plakası T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4 | Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6, vb. veya müşteriye özel |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş | Kullanmak:: | yemek kutusu, et kutusu, domates kutusu, aerosol kutusu, süt kutusu vb. |
| Genişlik:: | 600-1010mm,853mm, 858mm, 948mm, özelleştirilmiş | Paket:: | dumanlı ahşap palet veya özelleştirilmiş demir koruma |
| Kalınlık:: | 0,16 mm-0,45 mm | sertlik:: | T49, T53, T57,T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Vurgulamak |
0.18mm çelik teneke,0.18 mm elektrolitik teneke plaka,elektrolitik çelik teneke plaka |
||
Ürün Tanımı
Şu kalınlıklarda mevcuttur: 0,16 mm, 0,18 mm, 0,22 mm, 0,45 mm
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Kalay Kaplama | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 veya özelleştirilmiş |
| Yüzey Kaplaması | Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş |
| Uygulamalar | Gıda kutuları, et kutuları, domates kutuları, aerosol kutuları, süt kutuları |
| Genişlik | 600-1010mm (standart boyutlar: 853mm, 858mm, 948mm) veya özelleştirilmiş |
| Paket | Fümigasyonlu ahşap paletli demir koruma veya özelleştirilmiş |
| Kalınlık | 0,16 mm-0,45 mm |
| Sertlik | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
Teneke, ticari kullanım için saf kalayla elektrokaplanmış, soğuk haddelenmiş, düşük karbonlu ince çelik levha veya çelik şerittir. Çeliğin mukavemetini kalayın korozyon direnciyle birleştirerek, çeşitli kap uygulamaları için ideal bir malzeme sunar.
- Mükemmel korozyon ve pas direnci
- Toksik olmayan ve gıda için güvenli
- Yüksek mukavemet ve süneklik
- İyi lehimlenebilirlik
- Hoş görünüm
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Kalınlık | 0,12 mm-0,55 mm |
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Özel veya rulo |
| Sertlik | T1-T5, DR-8, DR-7M |
| Kalay Kaplama Ağırlığı | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| Standartlar | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Kaplama | Taş, Parlak, Altın Laklı |
- Uygun fiyatlarla birinci sınıf kalite
- Mükemmel satış sonrası hizmet ile kapsamlı deneyim
- Her üretim aşamasında sıkı kalite kontrol
- Güvenli nakliyeyi sağlayan profesyonel paketleme ekipleri
- Bir hafta içinde tamamlanan deneme siparişleri
- Talep üzerine özel numuneler mevcuttur
Ürün Özellikleri
Elektrolitik Kalaylı Sac T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4 Şu kalınlıklarda mevcuttur: 0,16 mm, 0,18 mm, 0,22 mm, 0,45 mm Ürün Özellikleri Özellik Değer Kalay Kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 veya özelleştirilmiş Yüzey Kaplaması Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş Uygulamalar Gıda kutuları, ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.