0.16mm 0.18mm 0.22mm 0.45mm صفحه قلع الکترولیتی T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4
جزئیات محصول
| نام محصول:: | 0.16mm 0.18mm 0.22mm 0.45mm صفحه قلع الکترولیتی T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4 | پوشش قلع:: | 1.1/1.1،2.0/2.0،2.8/2.8،5.6/5.6، و غیره یا مشتری |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | درخشان، سنگ، مات، برش، سنگ ناهموار | استفاده کنید:: | قوطی غذا، قوطی گوشت، قوطی گوجه فرنگی، قوطی آئروسل، قوطی لبنیات و غیره |
| عرض:: | 600-1010mm، 853mm، 858mm، 948mm، سفارشی | بسته بندی:: | حفاظ آهنی با پالت چوبی دود یا به صورت سفارشی |
| ضخامت:: | 0.16mm-0.45mm | سختی:: | T49، T53، T57، T61، T65، TH520، TH550، TH580، TH620. |
| برجسته کردن |
0.18 میلی متری از فولاد,0.18 میلی متری برقی,فلز استیل الکترولیتی,0.18mm electrolytic tin plate,electrolytic steel tinplate |
||
توضیحات محصول
در ضخامت های موجود: 0.16mm، 0.18mm، 0.22mm، 0.45mm
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| پوشش قلع | 1.1/1.1،2.0/2.0، 2.8/2.8، 5.6/5.6، یا سفارشی |
| پوشش سطح | روشن، سنگ، مات، نقره، سنگ خشن |
| درخواست ها | قوطی های مواد غذایی، قوطی های گوشت، قوطی های گوجه فرنگی، قوطی های اسپری، قوطی های لبنی |
| عرض | 600-1010mm (سمت های استاندارد: 853mm، 858mm، 948mm) یا سفارشی |
| بسته بندی | محافظ آهن با پالت چوبی بخار یا به عنوان سفارشی |
| ضخامت | 0.16mm-0.45mm |
| سختی | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
استیل استیل یک صفحه فلزی نازک و کم کربن است که برای استفاده تجاری با قلع خالص الکتروپلاستی شده است.این یک ماده ایده آل برای کاربردهای مختلف ظروف را ارائه می دهد.
- مقاومت عالی در برابر خوردگی و زنگ
- غیر سمی و ایمن برای غذا
- مقاومت و انعطاف پذیری بالا
- قابلیت جوش خوب
- ظاهر خوشگلي
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | سفارشی یا طناب |
| سختی | T1-T5, DR-8, DR-7M |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| استانداردها | JIS، DIN، ASTM، GB، EN، AISI |
| مواد | MR، SPCC |
| تمومش کن | سنگ، درخشان، طلا |
- کیفیت عالی با قیمت مناسب
- تجربه گسترده ای با خدمات عالی پس از فروش
- کنترل کیفیت سختگیرانه در هر مرحله تولید
- تیم های بسته بندی حرفه ای که حمل و نقل ایمن را تضمین می کنند
- دستورات آزمایشی در عرض یک هفته تکمیل شد
- نمونه های سفارشی در صورت درخواست در دسترس است
نکات برجسته محصول
صفحه قلع الکترولیتی T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4 در ضخامت های موجود: 0.16mm، 0.18mm، 0.22mm، 0.45mm مشخصات محصول ویژگی ارزش پوشش قلع 1.1/1.1،2.0/2.0، 2.8/2.8، 5.6/5.6، یا سفارشی پوشش سطح روشن، سنگ، مات، نقره، سنگ خشن درخواست ها قوطی های مواد غذایی، قوطی های گوشت، قوطی های گوجه فرنگی، قوطی های اس...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.