0,16 mm 0,18 mm 0,22 mm 0,45 mm elektrolityczna blaszana płyta T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | 0,16 mm 0,18 mm 0,22 mm 0,45 mm elektrolityczna blaszana płyta T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4 | Powłoka cynowa:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6 itd. Lub zindywidualizowane |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | Jasny, kamienny, matowy, srebrny, szorstki kamień | Używać:: | puszka na żywność, puszka na mięso, puszka na pomidory, puszka aerozolu, puszka nabiału itp |
| Szerokość:: | 600-1010 mm, 853 mm, 858 mm, 948 mm, dostosowane | Opakowanie:: | żelazna osłona z dymiącą drewnianą paletą lub na zamówienie |
| Grubość:: | 0,16 mm-0,45 mm | twardość:: | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Podkreślić |
0Płytka cynowa ze stali o średnicy 0,18 mm,0.18mm Elektrolityczna płytka cynowa |
||
Opis produktu
Dostępne w grubości: 0,16 mm, 0,18 mm, 0,22 mm, 0,45 mm
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Linowa powłoka | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 lub dostosowany |
| Wykończenie powierzchni | Jasny, kamień, matowy, srebrny, szorstki kamień |
| Zastosowania | Puszki z jedzeniem, puszki mięsne, puszki pomidorowe, puszki aerozolowe, puszki mleczne |
| Szerokość | 600-1010 mm (standardowe rozmiary: 853 mm, 858 mm, 948 mm) lub dostosowane |
| Pakiet | Żelazna osłona z drgającą drewnianą paletą lub zgodnie z dostosowaniem |
| Grubość | 0,16 mm-0,45 mm |
| Twardość | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
Tin płyta to zimna, cienką stalową płytkę lub taśmę stalową z czystą cyną do użytku komercyjnego. Łącząc wytrzymałość stali z odpornością na korozję cyny, oferuje idealny materiał do różnych zastosowań pojemników.
- Doskonała korozja i odporność na rdzę
- Nietoksyczne i bezpieczne dla żywności
- Wysoka wytrzymałość i plastyczność
- Dobra lutność
- Przyjemny wygląd
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Grubość | 0,12 mm-0,55 mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Niestandardowe lub cewki |
| Twardość | T1-T5, DR-8, DR-7M |
| Waga powłoki cyny | 1,1 g/m²-8,4 g/m² |
| Standardy | Jis, Din, Astm, GB, en, Aisi |
| Tworzywo | Pan, Spcc |
| Skończyć | Kamień, jasny, złoty lakier |
- Najważniejsza jakość w rozsądnych cenach
- Obszerne doświadczenie z doskonałą obsługą po sprzedaży
- Ścisła kontrola jakości na każdym etapie produkcyjnym
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczny transport
- Zamówienia procesowe zakończone w ciągu tygodnia
- Niestandardowe próbki dostępne na żądanie
Najważniejsze cechy produktu
Elektrolityczna płyta blaszana T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4 Dostępne w grubości: 0,16 mm, 0,18 mm, 0,22 mm, 0,45 mm Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Linowa powłoka 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 lub dostosowany Wykończenie powierzchni Jasny, kamień, matowy, srebrny, szorstki kamień ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.