0.16mm 0.18mm 0.22mm 0.45mm Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροπλάκα T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | 0.16mm 0.18mm 0.22mm 0.45mm Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροπλάκα T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4 | Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Φωτεινός, πέτρινος, μεταλλίνη, αγκίδα, τραχιά πέτρα | Χρήση:: | κουτί φαγητού, κονσέρβα κρέατος, κονσέρβα ντομάτας, κουτί αεροζόλ, κουτί γαλακτοκομικών κ.λπ |
| Πλάτος:: | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, προσαρμοσμένο | Συσκευή:: | σιδερένιο προστατευτικό με ατμισμένη ξύλινη παλέτα ή σύμφωνα με τις ανάγκες σας |
| Δάχος:: | 0.16mm0.45mm | Σκληρότητα:: | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Επισημαίνω |
0.18 χιλιοστών χάλυβα,0.18mm Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου,Ελικολυπτικό χάλυβα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Διαθέσιμο σε πάχη: 0.16mm, 0.18mm, 0.22mm, 0.45mm
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Επίστρωση Κασσίτερου | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, ή προσαρμοσμένη |
| Επιφάνεια | Γυαλιστερή, Πέτρα, Ματ, Ασημί, Τραχιά Πέτρα |
| Εφαρμογές | Κονσέρβες τροφίμων, κονσέρβες κρέατος, κονσέρβες ντομάτας, δοχεία αεροζόλ, κονσέρβες γαλακτοκομικών |
| Πλάτος | 600-1010mm (τυπικά μεγέθη: 853mm, 858mm, 948mm) ή προσαρμοσμένο |
| Συσκευασία | Σιδερένια προστασία με υποκαπνισμένη ξύλινη παλέτα ή όπως προσαρμόζεται |
| Πάχος | 0.16mm-0.45mm |
| Σκληρότητα | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620 |
Η λευκοσιδηροπλάκα είναι μια λεπτή χαλύβδινη πλάκα ή ταινία χάλυβα χαμηλού άνθρακα, ψυχρής έλασης, επιμεταλλωμένη με καθαρό κασσίτερο για εμπορική χρήση. Συνδυάζοντας την αντοχή του χάλυβα με την αντοχή στη διάβρωση του κασσίτερου, προσφέρει ένα ιδανικό υλικό για διάφορες εφαρμογές δοχείων.
- Εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση και τη σκουριά
- Μη τοξικό και ασφαλές για τρόφιμα
- Υψηλή αντοχή και ελατότητα
- Καλή συγκολλησιμότητα
- Ευχάριστη εμφάνιση
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Πάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Πλάτος | 200mm-1250mm |
| Μήκος | Προσαρμοσμένο ή σε ρολό |
| Σκληρότητα | T1-T5, DR-8, DR-7M |
| Βάρος Επίστρωσης Κασσίτερου | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| Πρότυπα | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Φινίρισμα | Πέτρα, Γυαλιστερό, Χρυσό Λακαρισμένο |
- Κορυφαία ποιότητα σε λογικές τιμές
- Εκτεταμένη εμπειρία με άριστη εξυπηρέτηση μετά την πώληση
- Αυστηρός έλεγχος ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που εξασφαλίζουν ασφαλή μεταφορά
- Δοκιμαστικές παραγγελίες ολοκληρώθηκαν εντός μίας εβδομάδας
- Δείγματα κατά παραγγελία διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηροπλάκα T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4 Διαθέσιμο σε πάχη: 0.16mm, 0.18mm, 0.22mm, 0.45mm Προδιαγραφές Προϊόντος Χαρακτηριστικό Τιμή Επίστρωση Κασσίτερου 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, ή προσαρμοσμένη Επιφάνεια Γυαλιστερή, Πέτρα, Ματ, Ασημί, Τραχιά Πέτρα Εφαρμογές Κονσέρ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.