0.16mm 0,18mm 0,22mm 0,45mm Elektrolytische tinplaat T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4
Productdetails
| Productnaam:: | 0.16mm 0,18mm 0,22mm 0,45mm Elektrolytische tinplaat T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4 | Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | Helder, Steen, Steen, Strook, ruwe steen | Gebruik:: | voedselblik, vleesblik, tomatenblik, spuitbus, zuivelblik enz |
| Breedte:: | 600-1010 mm, 853 mm, 858 mm, 948 mm, aangepast | Verpakking:: | ijzeren bewaker met rokende houten pallet of als aangepast |
| Dikte:: | 0.16mm0.45mm | Hardheid:: | T49, T53, T57, T61, T65, TH520, TH550, TH580, TH620. |
| Markeren |
0.18 mm staal tinplate,0.18mm elektrolytische tinplaat,elektrolytisch vertind staal |
||
Productomschrijving
Beschikbaar in dikten: 0,16 mm, 0,18 mm, 0,22 mm, 0,45 mm
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Splitsing | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, of aangepast |
| Oppervlakte -afwerking | Helder, steen, mat, zilver, ruwe steen |
| Toepassingen | Voedselblikken, vleesblikjes, tomatenblikjes, aerosolblikjes, zuivelcans |
| Breedte | 600-1010 mm (standaardgroottes: 853 mm, 858 mm, 948 mm) of aangepast |
| Pakket | IJzeren bewaker met rokende houten pallet of zoals aangepast |
| Dikte | 0,16 mm-0,45 mm |
| Hardheid | T49, T53, T57, T61, T65, Th520, Th550, Th580, Th620 |
Tijnplatform is een koud gerolde, koolstofarme dunne stalen plaat of stalen tape geëlektropleerd met zuiver tin voor commercieel gebruik. Door de sterkte van staal te combineren met de corrosieweerstand van TIN, biedt het een ideaal materiaal voor verschillende containertoepassingen.
- Uitstekende corrosie- en roestweerstand
- Niet giftig en voedselveilig
- Hoge sterkte en ductiliteit
- Goede soldeerbaarheid
- Aangenaam uiterlijk
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Dikte | 0,12 mm-0,55 mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lengte | Aangepaste of spoel |
| Hardheid | T1-T5, DR-8, DR-7M |
| Tincoatinggewicht | 1.1G/m²-8.4G/m² |
| Normen | Jis, din, astm, gb, en, aisi |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Finish | Steen, helder, goud gelakt |
- Prime Quality tegen redelijke prijzen
- Uitgebreide ervaring met uitstekende after-sale-service
- Strikte kwaliteitscontrole bij elke productiefase
- Professionele verpakkingsteams die veilig transport zorgen voor veilig transport
- Proefopdrachten ingevuld binnen een week
- Aangepaste voorbeelden beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
Elektrolytische blikplaat T57 T61 T65 DR550 DR620 DR660 T4 Beschikbaar in dikten: 0,16 mm, 0,18 mm, 0,22 mm, 0,45 mm Productspecificaties Attribuut Waarde Splitsing 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, of aangepast Oppervlakte -afwerking Helder, steen, mat, zilver, ruwe steen Toepassingen Voedselblik...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.