0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
Productdetails
| Productnaam:: | 0.5 mm MR-staal blikmateriaal voor levensmiddelen | Materiaal:: | M., SPCC, eerste blik/TFS |
|---|---|---|---|
| Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of | Oppervlak:: | Helder, Steen, Steen, Strook, ruwe steen |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | Hardheid:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | ||
| Markeren |
0.5 mm MR staal tinplate,SPCC staalplaat,prima-electrolytische tinplate 0 |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | 0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal |
| Materiaal | MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS |
| Splitsing | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast |
| Oppervlak | Helder, steen, mat, zilver, ruwe steen |
| Dikte | 0,15-0,50 mm |
| Hardheid | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, Th415, Th435, Th520, Th550, Th580, Th620 |
| Standaard | Jis din astm gb en aisi |
- Hoogwaardige blik met uitstekende oppervlaktekwaliteit en vlakheid voor precieze afdrukken
- Uniforme blikken platinglaag met superieure corrosie en oxidatieresistentie
- Uitstekende verwerkingsprestaties voor eenvoudig snijden, stempelen en vormen
- Ideaal voor verschillende drukkerijen, waaronder blikjes en labels
| Dikte | 0,12 mm-0,55 mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lengte | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Splitsing | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Tincoatinggewicht | 1.1G/M2-8.4G/M2 |
| Sollicitatie | Chemische blikken, voedselblikken, thee -blikken en andere containertoepassingen |
| Verpakking | Standaard exportpakket |
- Prime kwaliteit en redelijke prijs
- Brede uitstekende ervaringen met after-sale-service
- Elk proces dat wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC om de productkwaliteit te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams om veilige levering te garanderen
- Proefopdrachten ingevuld binnen een week
- Monsters die volgens uw vereisten worden verstrekt
Producthoogtepunten
0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Oppervlak Helder, steen, mat, zilver, ruwe ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.