Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Productdetails
| Productnaam:: | Productie van anti-roest staal tinplate drankblikken | Materiaal:: | M., SPCC, eerste blik/TFS |
|---|---|---|---|
| Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of | Toepassing:: | Tomatenpuree BlikFruit BlikGroentenBlikVlees BlikVis Blik Tonijn BlikMelkproducten BlikDagelijkse Pr |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | ||
| Markeren |
Antiroest staal tinplate,Staalplaat T5 DR9,Beverage Can tinplate coating |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie |
| Materiaal | MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS |
| Splitsing | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast |
| Sollicitatie | Tomatenpuree blikken, fruitblikken, groentebladen, vleesblikjes, vis/tonijnblikken, melkproducten, dagelijkse productenblikjes, etc. |
| Dikte | 0,15-0,50 mm |
| Hardheid | T1-T5, DR9, DR8 |
| Standaard | Jis, din, astm, gb, en, aisi |
- Knalfwaardig blik met uitstekende oppervlaktekwaliteit en vlakheid zorgt voor duidelijke en nauwkeurige afdrukken
- Uniforme blikken plating -laag biedt superieure corrosie- en oxidatieresistentie
- Uitstekende verwerkingsprestaties voor eenvoudig snijden, stempelen en vormen
- Geschikt voor verschillende drukkerijen, waaronder blikjes en labels
- Flexibel bestelbeleid is geschikt voor zowel kleine als grote batchorders
- Kleine batchbestellingen ideaal voor monsterproductie en kleinschalige proeven
- Grote batchorders profiteren van gepersonaliseerde aanpassingsdiensten
- Aanpasbare specificaties, tinplatinghoeveelheden en verpakkingsmethoden
- Stabiele supply chain zorgt voor tijdige levering
| Dikte | 0,12 mm-0,55 mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lengte | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Splitsing | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Tincoatinggewicht | 1.1G/M2-8.4G/M2 |
| Standaard | Jis, din, astm, gb, en, aisi |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Finish | Steen, helder, goud gelakt |
| Sollicitatie | Chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere blikken |
| Verpakking | Standaard exportpakket |
- Prime kwaliteit en redelijke prijs
- Brede uitstekende ervaringen met after-sale-service
- Elk proces dat wordt gecontroleerd door verantwoordelijke QC om de productkwaliteit te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams om een veilige verpakking te garanderen
- Proeforder kan in één week worden gedaan
- Er kunnen monsters worden verstrekt volgens uw vereisten
Producthoogtepunten
Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Sollicitatie Tomatenpuree blikken, fruitblikken, ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.