2.8-5.6g/m2 Teneke Kaplama Seçenekleri Elektrolitik Teneke Plaka Sıkışları ETP TFS
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | 2.8-5.6g/m2 Teneke Kaplama Seçenekleri Elektrolitik Teneke Plaka Sıkışları ETP TFS | Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6, vb. veya müşteriye özel |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş | Kullanmak:: | yemek kutusu, et kutusu, domates kutusu, aerosol kutusu, süt kutusu vb. |
| Genişlik:: | 600-1010mm,853mm, 858mm, 948mm, özelleştirilmiş | Paket:: | dumanlı ahşap palet veya özelleştirilmiş demir koruma |
| Kalınlık:: | 0,16 mm-0,45 mm | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
elektrolitik çelik teneke plaka,t1 çelik teneke,t1 elektrolitik teneke |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | 2.8-5.6g/m² Elektrolitik Teneke Levha ETP TFS İçin Teneke Kaplama Seçenekleri |
| Teneke Kaplama | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, Vb. Veya Özelleştirilmiş |
| Yüzey İşlemi | Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş |
| Kullanım Alanları | Gıda Kutusu, Et Kutusu, Domates Kutusu, Aerosol Kutusu, Süt Kutusu Vb. |
| Genişlik | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, Özelleştirilmiş |
| Paket | Fümigasyonlu Ahşap Paletli Demir Koruma Veya Özelleştirilmiş |
| Kalınlık | 0.16mm-0.45mm |
| Sertlik | T1-T5, DR9, DR8 |
2.8-5.6g/m² teneke kaplama seçeneklerine sahip elektrolitik teneke levhalarımız (ETP/TFS), çeşitli ambalaj uygulamaları için üstün performans sunar.
Tenekenin mükemmel özellikleri, yaklaşık %70'i bira kutuları ve gıda kapları dahil olmak üzere gıda ve içecek ambalajında kullanılan ihracat ürünleri için idealdir. Ayrıca kimya, ilaç, elektromekanik ve donanım endüstrileri için temel ambalaj malzemesi olarak hizmet vermektedir.
Artan küresel ticaret, dünya çapında teneke ambalajlara olan talebi artırmıştır. Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya ve diğer ülkelerdeki zanaat bira şirketleri, uluslararası tedarik zinciri gereksinimlerine uyum sağlamak için yaygın olarak teneke ambalaj kullanmaktadır.
- Ürün Koruması: Tenekenin dayanıklılığı, nem direnci, oksidasyon koruması ve sızdırmazlık özellikleri, hassas ürünleri taşıma ve depolama sırasında koruyan özelleştirilmiş ambalaj çözümleri sağlar.
- Çevresel Sürdürülebilirlik: %100 geri dönüştürülebilir ve küresel geri dönüşüm oranları %75'i aşmaktadır (bazı gelişmiş ülkelerde %90'ın üzerinde). Geri dönüşüm süreci, camdan daha enerji verimlidir ve uluslararası yeşil ambalaj standartlarına uygundur.
| Parametre | Şartname |
|---|---|
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşteri gereksinimine göre veya rulo |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke Kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Teneke Kaplama Ağırlığı | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Bitiş | Taş, Parlak, Altın Laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, gıda kutuları, çay kutuları ve diğer kap türleri |
| Ambalaj | Standart ihracat paketi |
- Rekabetçi fiyatlarla birinci sınıf kaliteli ürünler
- Kapsamlı satış sonrası hizmet ile kapsamlı deneyim
- Her üretim aşaması için sıkı kalite kontrol süreçleri
- Güvenli nakliyeyi sağlayan profesyonel paketleme ekipleri
- Deneme siparişleri bir hafta içinde tamamlandı
- Talep üzerine özel numuneler mevcuttur
Ürün Özellikleri
2.8-5.6g/m² Elektrolitik Teneke Levha ETP TFS İçin Teneke Kaplama Seçenekleri Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı 2.8-5.6g/m² Elektrolitik Teneke Levha ETP TFS İçin Teneke Kaplama Seçenekleri Teneke Kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, Vb. Veya Özelleştirilmiş Yüzey İşlemi Parlak, Taş, ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.