2.8-5.6g/m2 Tin Coating Options For Electrolytic Tin Plate Sheets ETP TFS
Productdetails
| Productnaam:: | 2.8-5.6g/m2 Tin Coating Options For Electrolytic Tin Plate Sheets ETP TFS | Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | Helder, Steen, Steen, Strook, ruwe steen | Gebruik:: | voedselblik, vleesblik, tomatenblik, spuitbus, zuivelblik enz |
| Breedte:: | 600-1010 mm, 853 mm, 858 mm, 948 mm, aangepast | Verpakking:: | ijzeren bewaker met rokende houten pallet of als aangepast |
| Dikte:: | 0.16mm0.45mm | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Markeren |
elektrolytisch vertind staal,t1 stalen tinplate,t1 elektrolytische tinplaat |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | 2.8-5.6G/m² Tin-coatingopties voor elektrolytische blikken plaatbladen ETP TFS |
| Splitsing | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast |
| Oppervlakte -afwerking | Helder, steen, mat, zilver, ruwe steen |
| Gebruik | Voedsel kan, vleesblik, tomaat kan, aerosol blik, zuivelblik |
| Breedte | 600-1010 mm, 853 mm, 858 mm, 948 mm, aangepast |
| Pakket | IJzeren bewaker met rokende houten pallet of zoals aangepast |
| Dikte | 0,16 mm-0,45 mm |
| Hardheid | T1-T5, DR9, DR8 |
Onze elektrolytische tinnen plaatbladen (ETP/TF's) met 2,8-5.6 g/m² tincoatingopties bieden superieure prestaties voor verschillende verpakkingstoepassingen.
De uitstekende eigenschappen van Tinplate maken het ideaal voor exportproducten, met ongeveer 70% gebruikt in voedsel- en drankverpakkingen inclusief bierblikjes en voedselcontainers. Het dient ook als essentieel verpakkingsmateriaal voor chemische, farmaceutische, elektromechanische en hardware -industrie.
De groeiende wereldwijde handel heeft wereldwijd de vraag naar tinplatsenverpakkingen. Craft bierbedrijven in China, de Verenigde Staten, Duitsland en andere landen gebruiken uitgebreid tinplate -verpakkingen om zich aan te passen aan internationale supply chain -eisen.
- Productbescherming:Tinplate's duurzaamheid, vochtweerstand, oxidatiebeveiliging en afdichteigenschappen maken op maat gemaakte verpakkingsoplossingen mogelijk die gevoelige producten beschermen tijdens transport en opslag.
- Milieu -duurzaamheid:100% recyclebaar met wereldwijde recyclingpercentages van meer dan 75% (meer dan 90% in sommige ontwikkelde landen). Het recyclingproces is energie-efficiënter dan glas, in lijn met internationale groene verpakkingsnormen.
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Dikte | 0,12 mm-0,55 mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lengte | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Splitsing | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Tincoatinggewicht | 1.1G/m²-8.4G/m² |
| Standaard | Jis din astm gb en aisi |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Finish | Steen, helder, goud gelakt |
| Sollicitatie | Chemische blikken, voedselblikken, thee -blikken en andere containertypen |
| Verpakking | Standaard exportpakket |
- Producteproducten van topkwaliteit tegen concurrerende prijzen
- Uitgebreide ervaring met een uitgebreide after-verkoopservice
- Strikte kwaliteitscontroleprocessen voor elke productiefase
- Professionele verpakkingsteams die veilig transport zorgen voor veilig transport
- Proefopdrachten ingevuld binnen een week
- Aangepaste voorbeelden beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
2.8-5.6G/m² Tin-coatingopties voor elektrolytische blikken plaatbladen ETP TFS Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 2.8-5.6G/m² Tin-coatingopties voor elektrolytische blikken plaatbladen ETP TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Oppervlakte -afwerking ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.