Επιλογές Επικάλυψης Κασσίτερου 2.8-5.6g/m2 για Ηλεκτρολυτικά Φύλλα Λευκοσιδήρου ETP TFS
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Επιλογές Επικάλυψης Κασσίτερου 2.8-5.6g/m2 για Ηλεκτρολυτικά Φύλλα Λευκοσιδήρου ETP TFS | Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Φωτεινός, πέτρινος, μεταλλίνη, αγκίδα, τραχιά πέτρα | Χρήση:: | κουτί φαγητού, κονσέρβα κρέατος, κονσέρβα ντομάτας, κουτί αεροζόλ, κουτί γαλακτοκομικών κ.λπ |
| Πλάτος:: | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, προσαρμοσμένο | Συσκευή:: | σιδερένιο προστατευτικό με ατμισμένη ξύλινη παλέτα ή σύμφωνα με τις ανάγκες σας |
| Δάχος:: | 0.16mm0.45mm | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Επισημαίνω |
Ελικολυπτικό χάλυβα,t1 χαλυβουργία χάλυβα,t1 ηλεκτρολυτική πλάκα από κασσίτερο |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 2.8-5.6g/m2 Επιλογές επίστρωσης κασσίτερου για ηλεκτρολυτικά φύλλα κασσίτερου ETP TFS |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 1.1/1.12,0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. Ή προσαρμοσμένα |
| Τελεία επιφάνειας | Φωτεινή, πέτρα, ματ, ασημένια, σκληρή πέτρα |
| Χρήση | Κονσέρβες τροφίμων, Κονσέρβες κρέατος, Κονσέρβες ντομάτας, Κονσέρβες αερολύματος, Κονσέρβες γαλακτοκομικών κλπ. |
| Διάμετρο | 600-1010mm, 853mm, 858mm, 948mm, Προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Σιδερένιο φύλακα με φούσκωμα ξύλινη παλέτα ή όπως έχει προσαρμοστεί |
| Δάχος | 0.16mm-0.45mm |
| Σκληρότητα | Τ1-Τ5, DR9, DR8 |
Τα ηλεκτρολυτικά φύλλα από κασσίτερο (ETP/TFS) με επιλογές επίστρωσης κασσίτερου 2,8-5,6g/m2 προσφέρουν ανώτερη απόδοση για διάφορες εφαρμογές συσκευασίας.
Οι εξαιρετικές ιδιότητες της μεταλλικής πλάκας την καθιστούν ιδανική για τα εξαγωγικά προϊόντα, με περίπου το 70% να χρησιμοποιείται στις συσκευασίες τροφίμων και ποτών, συμπεριλαμβανομένων των κονσέρβων μπύρας και των δοχείων τροφίμων.Χρησιμοποιείται επίσης ως βασικό υλικό συσκευασίας για χημικά προϊόντα., φαρμακευτική, ηλεκτρομηχανική και υλικοτεχνική βιομηχανία.
Το αυξανόμενο παγκόσμιο εμπόριο έχει αυξήσει τη ζήτηση για συσκευασίες από κασσίτερο σε όλο τον κόσμο.Η Γερμανία και άλλες χώρες χρησιμοποιούν ευρέως τις συσκευασίες από κασσίτερο για να προσαρμοστούν στις απαιτήσεις της διεθνούς αλυσίδας εφοδιασμού.
- Προστασία προϊόντων:Η ανθεκτικότητα, η αντοχή στην υγρασία, η προστασία από την οξείδωση και οι ιδιότητες σφράγισης της τσιμεντόλιθου επιτρέπουν εξατομικευμένες λύσεις συσκευασίας που προστατεύουν ευαίσθητα προϊόντα κατά τη μεταφορά και την αποθήκευση.
- Περιβαλλοντική βιωσιμότητα:Η διαδικασία ανακύκλωσης είναι πιο ενεργειακά αποδοτική από το γυαλί,ευθυγράμμιση με τα διεθνή πρότυπα πράσινης συσκευασίας.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Ως απαίτηση του πελάτη ή σπείρα |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Τύπος | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Τελείωσε. | Πέτρα, λαμπερή, χρυσαφιδωμένη |
| Εφαρμογή | Χημικές κονσέρβες, κονσέρβες τροφίμων, κονσέρβες τσαγιού και άλλοι τύποι δοχείων |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
- Προϊόντα υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές
- Μεγάλη εμπειρία με ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση
- Σκληρές διαδικασίες ελέγχου ποιότητας σε κάθε στάδιο παραγωγής
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας που εξασφαλίζουν την ασφαλή μεταφορά
- Δοκιμαστικές εντολές ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα προσαρμοσμένα σε παραγγελία
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
2.8-5.6g/m2 Επιλογές επίστρωσης κασσίτερου για ηλεκτρολυτικά φύλλα κασσίτερου ETP TFS Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος 2.8-5.6g/m2 Επιλογές επίστρωσης κασσίτερου για ηλεκτρολυτικά φύλλα κασσίτερου ETP TFS Επιχρίσεις από κασσίτερο 1.1/1.12,0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. Ή ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.