گزینه های پوشش قلع 2.8-5.6g/m2 برای ورق های صفحه قلع الکترولیتی ETP TFS
جزئیات محصول
| نام محصول:: | گزینه های پوشش قلع 2.8-5.6g/m2 برای ورق های صفحه قلع الکترولیتی ETP TFS | پوشش قلع:: | 1.1/1.1،2.0/2.0،2.8/2.8،5.6/5.6، و غیره یا مشتری |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | درخشان، سنگ، مات، برش، سنگ ناهموار | استفاده کنید:: | قوطی غذا، قوطی گوشت، قوطی گوجه فرنگی، قوطی آئروسل، قوطی لبنیات و غیره |
| عرض:: | 600-1010mm، 853mm، 858mm، 948mm، سفارشی | بسته بندی:: | حفاظ آهنی با پالت چوبی دود یا به صورت سفارشی |
| ضخامت:: | 0.16mm-0.45mm | سختی:: | T1-T5،DR9،DR8 |
| برجسته کردن |
فلز استیل الکترولیتی,ورق حلبی فولادی t1,ورق حلبی الکترولیتی t1,t1 steel tinplate,t1 electrolytic tin plate |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | مقدار |
|---|---|
| نام محصول | 2.8-5.6g/m² گزینه های پوشش قلع برای ورق های الکترولیتی قلع ETP TFS |
| پوشش قلع | 1.1/1.1، 2.0/2.0، 2.8/2.8، 5.6/5.6 و غیره یا سفارشی |
| پایان سطح | براق، سنگی، مات، نقره ای، سنگ خشن |
| کاربرد | قوطی مواد غذایی، قوطی گوشت، قوطی گوجه فرنگی، قوطی آئروسل، قوطی لبنیات و غیره |
| عرض | 600-1010 میلی متر، 853 میلی متر، 858 میلی متر، 948 میلی متر، سفارشی |
| بسته | محافظ آهنی با پالت چوبی دودی یا به صورت سفارشی |
| ضخامت | 0.16mm-0.45mm |
| سختی | T1-T5, DR9, DR8 |
ورق های الکترولیتی قلع (ETP/TFS) ما با گزینه های پوشش قلع 2.8-5.6g/m² عملکرد برتری را برای کاربردهای مختلف بسته بندی ارائه می دهند.
ویژگی های عالی ورق قلع آن را برای محصولات صادراتی ایده آل می کند، که تقریباً 70٪ آن در بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی از جمله قوطی های آبجو و ظروف غذا استفاده می شود. همچنین به عنوان مواد بسته بندی ضروری برای صنایع شیمیایی، دارویی، الکترومکانیکی و سخت افزاری عمل می کند.
رشد تجارت جهانی تقاضا برای بسته بندی ورق قلع را در سراسر جهان افزایش داده است. شرکت های آبجوسازی در چین، ایالات متحده، آلمان و سایر کشورها به طور گسترده از بسته بندی ورق قلع برای انطباق با الزامات زنجیره تامین بین المللی استفاده می کنند.
- محافظت از محصول:دوام ورق قلع، مقاومت در برابر رطوبت، محافظت در برابر اکسیداسیون و خواص آب بندی، راه حل های بسته بندی سفارشی را امکان پذیر می کند که از محصولات حساس در حین حمل و نقل و ذخیره سازی محافظت می کند.
- پایداری زیست محیطی:100٪ قابل بازیافت با نرخ بازیافت جهانی بیش از 75٪ (بیش از 90٪ در برخی از کشورهای توسعه یافته). فرآیند بازیافت نسبت به شیشه از نظر انرژی کارآمدتر است و با استانداردهای بین المللی بسته بندی سبز همسو است.
| پارامتر | مشخصات |
|---|---|
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | به عنوان نیاز مشتری یا کویل |
| سختی | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| پوشش قلع | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| مواد | MR, SPCC |
| پایان | سنگی، براق، لاک زده شده با طلا |
| کاربرد | قوطی های شیمیایی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های چای و سایر انواع ظروف |
| بسته بندی | بسته بندی صادراتی استاندارد |
- محصولات با کیفیت عالی با قیمت های رقابتی
- تجربه گسترده با خدمات پس از فروش جامع
- فرآیندهای کنترل کیفیت دقیق برای هر مرحله تولید
- تیم های بسته بندی حرفه ای که حمل و نقل ایمن را تضمین می کنند
- سفارشات آزمایشی در عرض یک هفته تکمیل می شوند
- نمونه های سفارشی بنا به درخواست در دسترس هستند
نکات برجسته محصول
2.8-5.6g/m² گزینه های پوشش قلع برای ورق های الکترولیتی قلع ETP TFS مشخصات محصول ویژگی مقدار نام محصول 2.8-5.6g/m² گزینه های پوشش قلع برای ورق های الکترولیتی قلع ETP TFS پوشش قلع 1.1/1.1، 2.0/2.0، 2.8/2.8، 5.6/5.6 و غیره یا سفارشی پایان سطح براق، سنگی، مات، نقره ای، سنگ خشن کاربرد قوطی مواد غذایی، قو...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.