2,8-5,6 g/m2 Opcje powlekania cyny dla elektrolitycznych arkuszy płyt cyny ETP TFS
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | 2,8-5,6 g/m2 Opcje powlekania cyny dla elektrolitycznych arkuszy płyt cyny ETP TFS | Powłoka cynowa:: | 1.1/1.1,2.0/2.0,2.8/2.8,5.6/5.6 itd. Lub zindywidualizowane |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | Jasny, kamienny, matowy, srebrny, szorstki kamień | Używać:: | puszka na żywność, puszka na mięso, puszka na pomidory, puszka aerozolu, puszka nabiału itp |
| Szerokość:: | 600-1010 mm, 853 mm, 858 mm, 948 mm, dostosowane | Opakowanie:: | żelazna osłona z dymiącą drewnianą paletą lub na zamówienie |
| Grubość:: | 0,16 mm-0,45 mm | twardość:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Podkreślić |
elektrolityczna blacha stalowa ocynowana,blacha stalowa t1,blacha elektrolytyczna t1 |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | 2,8-5,6 g/m² opcje powlekania cyny dla elektrolitycznych arkuszy płyt cyny ETP TFS |
| Linowa powłoka | 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 itp. Lub dostosowane |
| Wykończenie powierzchni | Jasny, kamień, matowy, srebrny, szorstki kamień |
| Używać | Jedzenie puszka, mięso puszka, pomidor puszka, aerozol puszka, nabiał itp. |
| Szerokość | 600-1010 mm, 853 mm, 858 mm, 948 mm, dostosowane |
| Pakiet | Żelazna osłona z drgającą drewnianą paletą lub zgodnie z dostosowaniem |
| Grubość | 0,16 mm-0,45 mm |
| Twardość | T1-T5, DR9, DR8 |
Nasze elektrolityczne arkusze blaszanych (ETP/TFS) z opcjami powlekania cyny 2,8-5,6 g/m² oferują doskonałą wydajność dla różnych zastosowań opakowaniowych.
Doskonałe właściwości Tinplate sprawiają, że idealnie nadaje się do produktów eksportowych, z około 70% stosowanymi w opakowaniach spożywczych i napojów, w tym puszki do piwa i pojemniki na żywność. Służy również jako niezbędny materiał opakowania do przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, elektromechanicznego i sprzętowego.
Rosnąca globalna handel zwiększyła popyt na opakowanie na blaszanie na całym świecie. Firmy rzemieślnicze w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Niemczech i innych krajach intensywnie wykorzystują opakowania Tinplate, aby dostosować się do międzynarodowych wymagań łańcucha dostaw.
- Ochrona produktu:Trwałość Tinplate, odporność na wilgoć, ochronę utleniania i właściwości uszczelniające umożliwiają spersonalizowane roztwory opakowań, które zabezpieczają wrażliwe produkty podczas transportu i przechowywania.
- Zrównoważony rozwój środowiska:W 100% zobowiązuje się do recyklingu z globalnym wskaźnikiem recyklingu przekraczającym 75% (ponad 90% w niektórych krajach rozwiniętych). Proces recyklingu jest bardziej energooszczędny niż szkło, dostosowując się do międzynarodowych standardów zielonych opakowań.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Grubość | 0,12 mm-0,55 mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Jako wymaganie klienta lub cewka |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, Dr-8, Dr-7M |
| Linowa powłoka | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2,8, 5.6/5.6 |
| Waga powłoki cyny | 1,1 g/m²-8,4 g/m² |
| Standard | Jis Din Astm GB en aisi |
| Tworzywo | Pan, Spcc |
| Skończyć | Kamień, jasny, złoty lakier |
| Aplikacja | Puszki chemiczne, puszki z jedzeniem, puszki herbaty i inne typy pojemników |
| Uszczelka | Standardowy pakiet eksportowania |
- Produkty najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach
- Obszerne doświadczenie z kompleksową obsługą po sprzedaży
- Ścisłe procesy kontroli jakości na każdym etapie produkcyjnym
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczny transport
- Zamówienia procesowe zakończone w ciągu tygodnia
- Niestandardowe próbki dostępne na żądanie
Najważniejsze cechy produktu
2,8-5,6 g/m² opcje powlekania cyny dla elektrolitycznych arkuszy płyt cyny ETP TFS Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu 2,8-5,6 g/m² opcje powlekania cyny dla elektrolitycznych arkuszy płyt cyny ETP TFS Linowa powłoka 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 itp. Lub dostosowane Wyko...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.