Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Wytwarzanie napojów na płytkę stalową przeciw ruroczkową puszkę | Materiał:: | MR, SPCC, podstawowa blacha biała / TFS |
|---|---|---|---|
| Powłoka cynowa:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6 itd. Lub zindywidualizowane | Zastosowanie:: | Puszka przecieru pomidorowegoPuszka owocówPuszka warzywPuszka mięsnaPuszka rybnaPuszka tuńczykaPuszk |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | twardość:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| Podkreślić |
Płytka cytrynowa ze stali przeciwrzędnej,Płytka stalowa T5 DR9,Powierzchnia pościelowa z puszek na napoje |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Produkcja puszek na napoje ze stali antyrostnej |
| Materiał | MR, SPCC, prime Tinplate / TFS |
| Powierzchnia | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, itp. lub na zamówienie |
| Zastosowanie | Pudełka z pasty pomidorowej, puszki z owocami, puszki z warzywami, puszki z mięsem, puszki z rybami/tuna, puszki z produktów mlecznych, puszki z produktów codziennych itp. |
| Gęstość | 00,15-0,50 mm |
| Twardość | T1-T5, DR9, DR8 |
| Standardowy | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
- Wysokiej jakości blachy z doskonałą jakością powierzchni i płaskością zapewniają przejrzysty i dokładny druk
- Jednolita warstwa blachy zapewnia lepszą odporność na korozję i utlenianie
- Doskonała wydajność przetwarzania w celu łatwego cięcia, pieczętowania i formowania
- Odpowiednie do druku różnych materiałów zużywczych, w tym puszek i etykiet
- Elastyczna polityka składania zamówień obejmuje zarówno małe, jak i duże zamówienia seryjne
- Małe zamówienia serii idealnie nadają się do produkcji próbek i prób na małą skalę
- Wielkie zamówienia seryjne korzystają z spersonalizowanych usług personalizacji
- Specyfikacje rozmiarów, ilości blachy i metody pakowania, które można dostosować
- Stabilny łańcuch dostaw zapewnia terminową dostawę
| Gęstość | 0.12mm-0.55mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta lub cewki |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Pozostałe | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Waga powłoki cynowej | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standardowy | JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI |
| Materiał | MR, SPCC |
| Skończ. | Kamień, jasny, złoty lakierowany |
| Zastosowanie | Pudełka chemiczne, puszki spożywcze, puszki herbatne i wszelkie inne puszki |
| Opakowanie | Standardowy pakiet eksportowy |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces sprawdzany przez odpowiedzialny QC w celu zapewnienia jakości produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniające bezpieczne pakowanie
- Rozkaz sądowy może zostać wydany w ciągu tygodnia.
- Próbki mogą być dostarczane zgodnie z wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
Produkcja puszek na napoje ze stali antyrostnej Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Produkcja puszek na napoje ze stali antyrostnej Materiał MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Powierzchnia 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, itp. lub na zamówienie Zastosowanie Pudełka z pasty pomidorowej, puszki ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.