Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | 0,5 mm stalowa habitowa produkta spożywcza może materiał | Materiał:: | MR, SPCC, podstawowa blacha biała / TFS |
|---|---|---|---|
| Powłoka cynowa:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6 itd. Lub zindywidualizowane | Powierzchnia:: | Jasny, kamienny, matowy, srebrny, szorstki kamień |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | twardość:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| Podkreślić |
Blacha stalowa MR o grubości 0,5 mm,ocynowana |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | 0,5 mm stalowa habitowa produkta spożywcza może materiał |
| Tworzywo | MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS |
| Linowa powłoka | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6 itp. Lub dostosowany |
| Powierzchnia | Jasny, kamień, matowy, srebrny, szorstki kamień |
| Grubość | 0,15-0,50 mm |
| Twardość | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standard | Jis Din Astm GB en aisi |
- Wysokiej jakości płyta z doskonałej jakości powierzchni i płaskości do precyzyjnego drukowania
- Jednolita warstwa poszyjania cyny z doskonałą korozją i opornością na utlenianie
- Doskonała wydajność przetwarzania w celu łatwego cięcia, stemplowania i formowania
- Idealny do różnych materiałów eksploatacyjnych, w tym puszek i etykiet cynowych
| Grubość | 0,12 mm-0,55 mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Jako wymaganie klienta lub cewka |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, Dr-8, Dr-7M |
| Linowa powłoka | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2,8, 5.6/5.6 |
| Waga powłoki cyny | 1,1 g/m2-8,4 g/m2 |
| Aplikacja | Puszki chemiczne, puszki żywnościowe, puszki herbaty i inne zastosowania pojemników |
| Uszczelka | Standardowy pakiet eksportowania |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doskonałe doświadczenia z usługą po sprzedaży
- Każdy proces sprawdzony przez odpowiedzialny QC w celu zapewnienia jakości produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania, aby zapewnić bezpieczną dostawę
- Zamówienia procesowe zakończone w ciągu tygodnia
- Próbki dostarczone zgodnie z Twoimi wymaganiami
Najważniejsze cechy produktu
0,5 mm stalowa habitowa produkta spożywcza może materiał Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu 0,5 mm stalowa habitowa produkta spożywcza może materiał Tworzywo MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Linowa powłoka 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6 itp. Lub dostosowany Powierzchnia Jasny, kamień, ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.