0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | 0.5mm MR Ατσάλι Λευκοσιδήρου Υλικό Κονσερβοποίησης Τροφίμων | Υλικό:: | Ο Κ., SPCC, πρωταρχικοί λευκοσίδηρος/TFS |
|---|---|---|---|
| Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή | Επιφάνεια:: | Φωτεινός, πέτρινος, μεταλλίνη, αγκίδα, τραχιά πέτρα |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Σκληρότητα:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | ||
| Επισημαίνω |
0.5mm MR Ατσάλινη κονία,Σιδηροδρομικές και αεροπορικές εγκαταστάσεις,πρώτης ηλεκτρολυτικής πλάκας κασσίτερου 0 |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | 0.5mm MR Χάλυβα Τσιμέντο Τροφικό υλικό κονσέρβας |
| Υλικό | MR, SPCC, prime Tinplate / TFS |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. ή προσαρμοσμένα |
| Επιφάνεια | Φωτεινή, πέτρα, ματ, ασημένια, σκληρή πέτρα |
| Δάχος | 0.15-0.50mm |
| Σκληρότητα | Ειδικότερα, οι τιμές που καθορίζονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΕ) αριθ. 575/2013 πρέπει να είναι χαμηλότερες από τις τιμές που καθορίζονται στο παράρτημα II του κανονισμού (ΕΕ) αριθ. 575/2013. |
| Τύπος | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
- Υψηλής ποιότητας κασσίτερος με εξαιρετική ποιότητα επιφάνειας και επίπεδη φύση για ακριβή εκτύπωση
- Ενιαίο στρώμα επίστρωσης από κασσίτερο με ανώτερη αντοχή στη διάβρωση και την οξείδωση
- Εξαιρετικές επιδόσεις επεξεργασίας για εύκολη κοπή, τυποποίηση και σχηματισμό
- Ιδανικό για διάφορα καταναλωτικά υλικά εκτύπωσης, συμπεριλαμβανομένων των κονσερβοειδών και των ετικετών
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Ως απαίτηση του πελάτη ή σπείρα |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Εφαρμογή | Χημικές κονσέρβες, κονσέρβες τροφίμων, κονσέρβες τσαγιού και άλλες εφαρμογές σε δοχεία |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από υπεύθυνο QC για να εξασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για την ασφαλή παράδοση
- Δοκιμαστικές εντολές ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα που παρέχονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
0.5mm MR Χάλυβα Τσιμέντο Τροφικό υλικό κονσέρβας Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος 0.5mm MR Χάλυβα Τσιμέντο Τροφικό υλικό κονσέρβας Υλικό MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Επιχρίσεις από κασσίτερο 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. ή προσαρμοσμένα Επιφάνεια Φωτεινή, πέτρα, ματ, ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.