Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδηρούχο Έλασμα Παραγωγή Κονσερβοκούτι Ποτών | Υλικό:: | Ο Κ., SPCC, πρωταρχικοί λευκοσίδηρος/TFS |
|---|---|---|---|
| Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή | Εφαρμογή:: | Κονσέρβα ντομάτας CanFruit Can ΛαχανικάCan Meat CanFish Can Can Tuna CanMilk Products CanDaily Produ |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | ||
| Επισημαίνω |
Αντισκωριακό Ατσάλινο Λευκοσίδηρο,Ατσάλινο Λευκοσίδηρο T5 DR9,Επίστρωση Λευκοσίδηρου για Κουτιά Αναψυκτικών |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Κατασκευή δοχείων ποτών από ανθεκτική στη σκουριά χάλυβα |
| Υλικό | MR, SPCC, prime Tinplate / TFS |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. ή προσαρμοσμένα |
| Εφαρμογή | Κονσερβοειδή ντομάτες, κονσερβοειδή φρούτα, κονσερβοειδή λαχανικά, κονσερβοειδή κρέας, κονσερβοειδή ψαριών/τονιού, κονσερβοειδή γαλακτοκομικών προϊόντων, κονσερβοειδή καθημερινών προϊόντων κλπ. |
| Δάχος | 0.15-0.50mm |
| Σκληρότητα | Τ1-Τ5, DR9, DR8 |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
- Υψηλής ποιότητας κασσίτερος με εξαιρετική ποιότητα επιφάνειας και επίπεδη επιφάνεια εξασφαλίζει καθαρή και ακριβή εκτύπωση
- Η ομοιόμορφη στρώση επίστρωσης από κασσίτερο παρέχει ανώτερη αντοχή στη διάβρωση και την οξείδωση
- Εξαιρετικές επιδόσεις επεξεργασίας για εύκολη κοπή, τυποποίηση και σχηματισμό
- Κατάλληλο για διάφορα καταναλωτικά υλικά εκτύπωσης, συμπεριλαμβανομένων των κονσερβοειδών και των ετικετών
- Ευέλικτη πολιτική παραγγελιών για μικρές και μεγάλες παραγγελίες
- Οι παραγγελίες μικρών παρτίδων είναι ιδανικές για την παραγωγή δειγμάτων και δοκιμές μικρής κλίμακας.
- Οι μεγάλες παραγγελίες παρτίδας επωφελούνται από εξατομικευμένες υπηρεσίες προσαρμογής
- Προσαρμόσιμες προδιαγραφές μεγεθών, ποσότητες επίστρωσης κασσίτερου και μέθοδοι συσκευασίας
- Η σταθερή αλυσίδα εφοδιασμού εξασφαλίζει την έγκαιρη παράδοση
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Ως απαίτηση του πελάτη ή σπείρα |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης από κασσίτερο | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Τύπος | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Τελείωσε. | Πέτρα, λαμπερή, χρυσαφένια |
| Εφαρμογή | Χημικές κονσέρβες, κονσέρβες τροφίμων, κονσέρβες τσαγιού και άλλες κονσέρβες |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από υπεύθυνο QC για να εξασφαλιστεί η ποιότητα του προϊόντος
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας για την εξασφάλιση ασφαλούς συσκευασίας
- Η δικαστική εντολή μπορεί να γίνει σε μια εβδομάδα.
- Τα δείγματα μπορούν να παρέχονται σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Κατασκευή δοχείων ποτών από ανθεκτική στη σκουριά χάλυβα Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Κατασκευή δοχείων ποτών από ανθεκτική στη σκουριά χάλυβα Υλικό MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Επιχρίσεις από κασσίτερο 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. ή προσαρμοσμένα Εφαρμογή Κονσε...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.