MR SPCC Teneke ambalaj bobini Elektrolitik teneke levha T1 T2 Teneke levha metal
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | MR SPCC Teneke Bobin Elektrolitik Teneke Levha T1 T2 Teneke Levha Metal | kaplama:: | 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8.4/8.4g/m2 veya Gereksinimlere Göre |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kalınlık:: | 0,1-4,5 mm,0,2 mm~4,0 mm |
| Tolerans:: | ±1% | Uygulama:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| öfke:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Liman:: | Şangay limanı |
| Vurgulamak |
spcc teneke ambalajı,Elektrolitik teneke levha t1,t2 teneke levha metal |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı: | MR SPCC Teneke bobinleri Elektrolitik teneke levhalar T1 T2 Teneke levhalar Metal |
| Kaplama: | 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8.4/8.4g/m2, veya Gereksinimler |
| Yüzeyi bitiriyor: | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Kalınlığı: | 0.1-4.5mm,0.2mm~4.0mm |
| Tolerans: | ±1% |
| Uygulama: | Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, teneke kutu |
| Sıcaklık: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Liman: | Şangay Limanı |
- İyi korozyon direnci: Tınlama tabakası ve kaplama, dış oksijen, nem ve diğer koroziv maddelerin çelik substratla temas etmesini etkili bir şekilde engelleyebilir.Gıdaları kirliliğe karşı korurken pas ve korozyondan korumak ve raf ömrünü uzatmak.
- Mükemmel boya yapışkanlığı: Yüzey kaplama, boya için iyi bir yapışkanlık temeli sağlar ve teneke yüzeyine sıkıca yapışmasını sağlar.Mükemmel bir görünüm tasarımı elde eder ve görsel çekiciliği artırır.
- Diğer özellikler: Zehirli ve kokusuz, gıda ambalajı için hijyenik ve güvenlik gereksinimlerini karşılar; yüksek dayanıklılık, iyi nakış,ve farklı gıda ambalajlama ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli kutu özelliklerine şekillendirilmesi ve şekillendirilmesi kolay.
Genellikle meyve, sebze, et ve balık konserveleri için gıda konserve üretiminde kullanılır.
| Adı | MR SPCC Teneke bobinleri Elektrolitik teneke levhalar T1 T2 Teneke levhalar Metal |
| Standart | AISI, ASTM, bs, DIN, GB, JIS vb. |
| Sınıf | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, vb. |
| Kalınlığı | 0.12-6.0mm veya müşteri gereksinimlerine göre |
| Genişliği | 600-1500mm veya müşteri gereksinimlerine göre |
| Bobin Ağırlığı | 3-10 ton veya gerekirse |
| Bobin Boyutu | ID: 508mm veya 610mm |
| Temperatör | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Kaplama ((g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 ((g/m2), vb. veya müşteri gereksinimlerine göre |
| Yüzey Dönüşümü | Parlak / Taş / Passivasyon tedavisi ile Gümüş finiş, DOS yağı |
| Paketleme | Standart ihracat ambalajı veya müşteri gereksinimlerine göre |
| Ödeme | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram veya müşteri gereksinimlerine göre |
| Örnekler | Örnek verebilir. |
| Teslimat | Genellikle 7 gün içinde, sipariş miktarına bağlı olarak |
| Sertifika | ISO 9001-2008, CE vb. |
| Başvurular | Gıda, çay, yağ, boya, kimyasal, aerosol, hediye, baskı kutuları için metal ambalaj endüstrisi |
| Avantajlar | 1- Makul fiyat ve kaliteli. 2Bol stok ve hızlı teslimat. 3Zengin tedarik ve ihracat deneyimi, samimi hizmet |
✔ Rekabetçi fiyatlarla kaliteli
✔ Sürekli performans için sıkı bir kalite kontrolü
✔ Hızlı teslimat (depozito sonrası 5-7 gün)
✔ Kişiselleştirilebilir boyutlar ve kaplamalar
-≤ $1000:% 100 avans ödemesi
-> 1000 dolar:%30 teminat, nakliye öncesi bakiye (T/T veya LC görme)
Ürün Özellikleri
MR SPCC Teneke ambalaj bobini Elektrolitik teneke levha T1 T2 Teneke levha metal Ürün Özellikleri Ürün Adı: MR SPCC Teneke bobinleri Elektrolitik teneke levhalar T1 T2 Teneke levhalar Metal Kaplama: 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8.4/8.4g/m2, veya Gereksinimler Yüzeyi bitiriyor: B (Bright) R (Stone) S (Silver) ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.