MR SPCC Blokverpakkingsrol Elektrolytisch Blokplaat T1 T2 Blokplaat Metalen
Productdetails
| Productnaam:: | MR SPCC Binnenspel Elektrolytisch Binnenspel T1 T2 Binnenspel Metalen | het met een laag bedekken:: | 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8,4/8,4 g/m2, of als vereiste |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Dikte:: | 00,1-4,5 mm,0.2 mm~4.0 mm |
| Tolerantie:: | ±1% | Toepassing:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Bui:: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | haven van Shanghai |
| Markeren |
spcc-verpakkingen van tinplate,elektrolytisch tinplaatplaat t1,t2 metaal van tinplaten |
||
Productomschrijving
| Productnaam: | MR SPCC Binnenspel Elektrolytisch Binnenspel T1 T2 Binnenspel Metalen |
| Verpakking: | 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8,4/8,4 g/m2, of als vereiste |
| Oppervlakte afwerking: | B (helder) R (steen) S (zilver) |
| Dikte: | 00,1-4,5 mm,0.2 mm~4.0 mm |
| Tolerantie: | ± 1% |
| Toepassing: | Metalen verpakkingen, voedselblikjes, geverfde blikjes, tinblikken |
| Temperatuur: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Port: | haven van Shanghai |
- Goede corrosiebestendigheid: de tinlaag en de coating kunnen het contact van externe zuurstof, vocht en andere corrosieve stoffen met het stalen substraat effectief blokkeren.het voorkomen van roest en corrosie en tegelijkertijd het beschermen van voedsel tegen besmetting en het verlengen van de houdbaarheid.
- Uitstekende kleefvastheid: de oppervlaktecoating zorgt voor een goede kleefvastheid van de verf en zorgt ervoor dat deze stevig aan het tinplaatoppervlak hecht.het bereikt een prachtig uiterlijk ontwerp en verbetert de visuele aantrekkingskracht.
- Andere kenmerken: niet-toxisch en geurloos, voldoet aan de hygiëne- en veiligheidsvoorschriften voor voedselverpakkingen; hoge sterkte, goede buigzaamheid,en gemakkelijk te verwerken en te vormen in verschillende blikken specificaties om te voldoen aan verschillende voedselverpakking behoeften.
Vooral gebruikt in de voedselconserveringsindustrie voor fruit, groenten, vlees en visblikken.
| Naam | MR SPCC Binnenspel Elektrolytisch Binnenspel T1 T2 Binnenspel Metalen |
| Standaard | AISI, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, enz. |
| Graad | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, enz. |
| Dikte | 0.12-6.0 mm of op verzoek van de klant |
| Breedte | 600-1500 mm of op verzoek van de klant |
| Gewicht van de spoel | 3-10 ton of indien vereist |
| Afmeting van de spoel | ID: 508 mm of 610 mm |
| Temperatuur | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Bescherming ((g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2,8/2.8, 2,8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 ((g/m2), enz.) of op verzoek van de klant |
| Oppervlakte afwerking | Helder/Steen/Silver afwerking met passivatiebehandeling, DOS olie |
| Verpakking | Standaard exportverpakking of volgens de eisen van de klant |
| Betaling | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram of volgens de eisen van de klant |
| Monsters | Kan monsters leveren |
| Aflevering | Gewoonlijk binnen 7 dagen, afhankelijk van de orderhoeveelheid |
| Certificaat | ISO 9001-2008, CE, enz. |
| Toepassingen | Metalen verpakkingsindustrie voor levensmiddelen, thee, olie, verf, chemicaliën, aerosolen, cadeautjes, drukblikken |
| Voordelen | 1Een redelijke prijs met uitstekende kwaliteit. 2Overvloedige voorraad en snelle levering. 3. Rijke leverings- en export ervaring, oprechte service |
✔ Topkwaliteit tegen concurrerende prijzen
✔ Strikte QC voor consistente prestaties
✔ Vinnige levering (5-7 dagen na storting)
✔ Aanpasbare maten en coatings
-≤ $1000:100% voorschot
-> $1000:30% aanbetaling, saldo vóór verzending (T/T of LC bij zicht)
Producthoogtepunten
MR SPCC Blokverpakkingsrol Elektrolytisch Blokplaat T1 T2 Blokplaat Metalen Productkenmerken Productnaam: MR SPCC Binnenspel Elektrolytisch Binnenspel T1 T2 Binnenspel Metalen Verpakking: 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8,4/8,4 g/m2, of als vereiste Oppervlakte afwerking: B (helder) R (steen) S (zilver) Dikte: 00...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.