MR SPCC Tinplate Συσκευασίας Coil Ηλεκτρολυτική Λευκοσιδηρά Φύλλα T1 T2 Λευκοσίδηρος
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | MR SPCC Στυλοειδές κασσίτερο Ηλεκτρολυτικό φύλλο κασσίτερου Τ1 Τ2 Κασσίτερο | επένδυση:: | 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8,4/8,4g/m2, ή ως απαιτήσεις |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Δάχος:: | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Συναισθησία:: | ±1% | Εφαρμογή:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Ιδιοσυγκρασία:: | T-2, T2.5, T-3, T-4, T-5, DR-7, DR-8, DR-9 | Λιμάνι:: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Επισημαίνω |
spcc λευκοσιδηρά συσκευασίας,ηλεκτρολυτική λευκοσιδηρά φύλλα t1,t2 λευκοσίδηρος |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ονομασία του προϊόντος: | MR SPCC Στυλοειδές κασσίτερο Ηλεκτρολυτικό φύλλο κασσίτερου Τ1 Τ2 Κασσίτερο |
| Επικάλυψη: | 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8,4/8,4g/m2, ή ως απαιτήσεις |
| Επιφάνεια: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) |
| Δάχος: | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Συναισθησία: | ± 1% |
| Εφαρμογή: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Θερμοκρασία: | Τ-2, Τ2.5 Τ-3, Τ-4, Τ-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Λιμάνι: | Λιμάνι της Σαγκάης |
- Καλή αντοχή στη διάβρωση: Το στρώμα και η επικάλυψη από κονίασμα μπορούν να εμποδίσουν αποτελεσματικά την επαφή εξωτερικού οξυγόνου, υγρασίας και άλλων διαβρωτικών ουσιών με το υποστρώμα χάλυβα,αποτρέποντας τη σκουριά και τη διάβρωση προστατεύοντας τα τρόφιμα από τη μόλυνση και παρατείνοντας τη διάρκεια ζωής.
- Εξαιρετική προσκόλληση της μπογιάς: Η επιφανειακή επικάλυψη παρέχει μια καλή βάση προσκόλλησης για τη μπογιά, εξασφαλίζοντας ότι προσκολλάται σταθερά στην επιφάνεια της κασσίτερου.επιτυγχάνει εξαιρετικό σχεδιασμό εμφάνισης και ενισχύει την οπτική έκκληση.
- Άλλα χαρακτηριστικά: μη τοξικό και άοσμο, πληροί τις απαιτήσεις υγιεινής και ασφάλειας για συσκευασίες τροφίμων, υψηλή αντοχή, καλή ευελιξία,και εύκολο στη μεταποίηση και στο σχήμα σε διάφορες προδιαγραφές κονσέρβας για την κάλυψη διαφορετικών αναγκών συσκευασίας τροφίμων.
Χρησιμοποιείται κυρίως στην παραγωγή κονσερβοποιημένων τροφίμων για κονσέρβες φρούτων, λαχανικών, κρέατος και ψαριών.
| Ονομασία | MR SPCC Στυλοειδές κασσίτερο Ηλεκτρολυτικό φύλλο κασσίτερου Τ1 Τ2 Κασσίτερο |
| Τύπος | ΑISI, ASTM, bs, DIN, GB, JIS κλπ. |
| Αξία | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, κλπ. |
| Δάχος | 0.12-6.0mm ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Διάμετρο | 600-1500mm ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Βάρος της τροχιάς | 3-10 τόνους ή ανάλογα με την ανάγκη |
| Μέγεθος τροχιάς | ΙΔ: 508mm ή 610mm |
| Θερμότητα | Τ1, Τ2, Τ3, Τ4, Τ5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Επιχρισμός ((g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 ((g/m2), κλπ. ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Τελεία επιφάνειας | Λάμψη φωτεινή/πετράδι/ασημένιο με επεξεργασία πασίβωσης, λάδι DOS |
| Συσκευή | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Πληρωμή | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Δείγματα | Μπορεί να παράσχει δείγματα |
| Παράδοση | Συνήθως εντός 7 ημερών, ανάλογα με την ποσότητα παραγγελίας |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001-2008, CE κλπ. |
| Εφαρμογές | Βιομηχανία μεταλλικών συσκευασιών για τρόφιμα, τσάι, έλαια, χρώματα, χημικά, αερολύματα, δώρα, κονσέρβες εκτύπωσης |
| Πλεονεκτήματα | 1. Ευνοϊκή τιμή με εξαιρετική ποιότητα 2Πλούσιο απόθεμα και άμεση παράδοση. 3Πλούσια εμπειρία προμήθειας και εξαγωγής, ειλικρινής εξυπηρέτηση |
✔ Υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές
✔ Απαραίτητος έλεγχος ποιότητας για σταθερή απόδοση
✔ Γρήγορη παράδοση (5-7 ημέρες μετά την κατάθεση)
✔ Προσαρμόσιμα μεγέθη και επικάλυψη
-≤ $1000:100% προκαταβολή
-> 1000 δολάρια30% προκαταβολή, υπόλοιπο πριν από την αποστολή (T/T ή LC κατά την επίσκεψη)
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
MR SPCC Σκουπιδοειδής συσκευαστική τροχιά Ηλεκτρολυτικό φύλλο τσιμέντου Τ1 Τ2 Τσιμέντο μεταλλικό Χαρακτηριστικά του προϊόντος Ονομασία του προϊόντος: MR SPCC Στυλοειδές κασσίτερο Ηλεκτρολυτικό φύλλο κασσίτερου Τ1 Τ2 Κασσίτερο Επικάλυψη: 2.8/2.8, 5.6/5.6, 8,4/8,4g/m2, ή ως απαιτήσεις Επιφάνεια: Β (Φω...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.