MR SPCC طناب بسته بندی طناب الکترولیتی ورق طناب T1 T2 طناب فلزی
جزئیات محصول
| نام محصول:: | MR SPCC Tinplate Coil Electrolytic Tinplate T1 T2 Tin Plate Metal | پوشش:: | 2.8/2.8، 5.6/5.6، 8.4/8.4g/m2، یا به عنوان مورد نیاز |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | ضخامت:: | 0.1-4.5mm، 0.2mm~4.0mm |
| تحمل:: | ±1% | کاربرد:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| خلق و خوی:: | T-2 ، T2.5 T-3 ، T-4 ، T-5 ، DR-7 ، DR8 ، DR9 | بندر:: | بندر شانگهای |
| برجسته کردن |
بسته بندی از لاستیک استین spcc,ورق قلع الکترولیتی t1,t2 فلز برقی,electrolytic tinplate sheet t1,t2 tin plate metal |
||
توضیحات محصول
| نام محصول: | MR SPCC Tinplate سیم پیچ الکترولیتیک ورق قلع T1 T2 فلزی قلع |
| پوشش: | 2.8/2.8 ، 5.6/5.6 ، 8.4/8.4g/m2 یا به عنوان مورد نیاز |
| پایان سطح: | B (روشن) R (سنگ) S (نقره) |
| ضخامت: | 0.1-4.5 میلی متر ، 0.2mm ~ 4.0mm |
| تحمل: | ± 1 ٪ |
| برنامه: | بسته بندی فلزی ، قوطی های غذایی ، قوطی های رنگ شده ، جعبه قلع قلع |
| خلق و خوی: | T-2 ، T2.5 T-3 ، T-4 ، T-5 ، DR-7 ، DR8 ، DR9 |
| بندر: | بندر شانگهای |
- مقاومت در برابر خوردگی خوب: لایه و روکش می تواند به طور موثری اکسیژن خارجی ، رطوبت و سایر مواد خورنده را از تماس با بستر فولادی مسدود کند ، از جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی در ضمن محافظت از مواد غذایی در برابر آلودگی و افزایش ماندگاری.
- چسبندگی رنگ عالی: پوشش سطح پایه چسبندگی خوبی برای رنگ را فراهم می کند ، و اطمینان حاصل می کند که آن را به طور محکم به سطح قلع می چسبد. پس از چاپ و نقاشی ، به طراحی ظاهر نفیس دست می یابد و جذابیت بصری را تقویت می کند.
- خصوصیات دیگر: غیر سمی و بی بو ، نیازهای بهداشتی و ایمنی برای بسته بندی مواد غذایی. استحکام بالا ، انعطاف پذیری خوب و پردازش آسان و شکل دادن به مشخصات مختلف CAN برای پاسخگویی به نیازهای مختلف بسته بندی مواد غذایی.
به طور عمده در تولید کنسرو مواد غذایی برای میوه ، سبزیجات ، گوشت و قوطی ماهی استفاده می شود. محافظت از مواد غذایی عالی را فراهم می کند در حالی که قابلیت چاپ و زیبایی شناسی آن باعث افزایش رقابت در بازار می شود.
| نام | MR SPCC Tinplate سیم پیچ الکترولیتیک ورق قلع T1 T2 فلزی قلع |
| استاندارد | AISI ، ASTM ، BS ، DIN ، GB ، JIS و غیره |
| درجه | SGCC ، DX51D DX52D DX53D ، CS G230-550 و غیره |
| ضخامت | 0.12-6.0mm یا مطابق نیاز مشتری |
| عرض | 600-1500 میلی متر یا مطابق نیاز مشتری |
| وزن سیم پیچ | 3-10 تن یا در صورت نیاز |
| ابعاد سیم پیچ | شناسه: 508 میلی متر یا 610 میلی متر |
| خوی | T1 ، T2 ، T3 ، T4 ، T5 ، DR7 ، DR8 ، DR9 ، Th550 ، Th580 ، Th620 ، Th660 |
| پوشش (g/m2) | 1.1/1 ، 2.0/2.0 ، 2.8/2.8 ، 2.8/5.6 ، 5.6/5.6 ، 8.4/8.4 ، 11.2/11.2 (g/m2) و غیره یا طبق نیاز مشتری |
| پایان سطح | پایان روشن/سنگ/نقره با درمان انفعال ، روغن DOS |
| بسته بندی | بسته بندی صادرات استاندارد یا مطابق نیاز مشتری |
| پرداخت | T/T ، D/A ، D/P ، L/C ، Western Union ، MoneyGram یا مطابق با نیاز مشتری |
| نمونه | می تواند نمونه ها را ارائه دهد |
| تحویل | معمولاً ظرف 7 روز ، بسته به مقدار سفارش |
| گواهی | ISO 9001-2008 ، CE و غیره |
| برنامه | صنعت بسته بندی فلزی برای غذا ، چای ، روغن ، رنگ ، مواد شیمیایی ، ذرات معلق در هوا ، هدیه ، قوطی چاپ |
| مزایا | 1. قیمت مناسب با کیفیت عالی ترتیب. سهام فراوان و تحویل سریع 3. تجربه عرضه و صادرات غنی ، خدمات صمیمانه |
✔ کیفیت اصلی با قیمت های رقابتی
✔ QC سخت برای عملکرد مداوم
✔ تحویل سریع (5-7 روز پس از سپرده)
اندازه ها و پوشش های قابل تنظیم
جدید≤ 1000 دلار:100 ٪ پرداخت پیش پرداخت
جدید> 1000 دلار:30 ٪ سپرده ، تعادل قبل از حمل و نقل (T/T یا LC در دید)
نکات برجسته محصول
MR SPCC TINPLATE PACKAGING COIL WECHTLITIC TINPLATE T1 T2 PLATE PLATE ویژگی های محصول نام محصول: MR SPCC Tinplate سیم پیچ الکترولیتیک ورق قلع T1 T2 فلزی قلع پوشش: 2.8/2.8 ، 5.6/5.6 ، 8.4/8.4g/m2 یا به عنوان مورد نیاز پایان سطح: B (روشن) R (سنگ) S (نقره) ضخامت: 0.1-4.5 میلی متر ، 0.2mm ~ 4.0mm تحمل: ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.