DR9 DR9M Düzme Rulo Gıda Sınıfı Düzme Çelik Bobin Bira Kutuları İçin
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | DR9 DR9M Bira kutuları için gıda sınıfı teneke rulo | kaplama:: | 2,8/2,8 5,6/2,8 5,6/5,6 gr/㎡ |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kalınlık:: | 0,1-4,5 mm,0,2 mm~4,0 mm |
| Tolerans:: | ±1% | Uygulama:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| öfke:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Liman:: | Şangay limanı |
| Vurgulamak |
dr9m teneke rulo,Gıda kalitesi teneke rulo,Gıda sınıfı teneke çelik sarmal |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı | DR9 DR9M Bira kutuları için gıda sınıfı teneke rulo |
| Kaplama | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 |
| Yüzey Dönüşümü | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Kalınlığı | 0.1-4.5mm,0.2mm~4.0mm |
| Dayanıklılık | ±1% |
| Uygulama | Metal ambalaj, yiyecek konserveleri, boyalı konserveler, teneke kutu |
| Temperatör | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Liman | Şangay Limanı |
Teneke bobin, ince bir teneke katmanı ile kaplanmış çelik bir plattan oluşan bir metal malzemedir. Teneke kaplama öncelikle korozyon ve pas önler.Sıcak batırılmış teneke çelik levhası veya elektroplatasyonlu teneke çelik levhası olarak mevcuttur, bu malzeme mükemmel korozyon direnci, oksidasyon direnci ve esnekliği sunar, bu nedenle gıda kutuları, boya kutuları ve kimyasal kaplar için idealdir.
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS vb. |
| Sınıf | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, vb. |
| Kalınlığı | 0.12-6.0mm veya özel |
| Genişliği | 600-1500mm veya özel |
| Bobin Ağırlığı | 3-10 ton veya gerektiği gibi |
| Bobin Boyutu | ID: 508mm veya 610mm |
| Temperatör | T1-T5, DR7-DR9, TH550-TH660 |
| Kaplama (g/m2) | 1.1/1 ila 11.2/11.2 veya özel |
| Yüzey Dönüşümü | Parlak / Taş / Passivasyon tedavisi ile Gümüş, DOS yağı |
- ✔Rekabetçi fiyatlandırma ve yüksek kalite
- ✔Hızlı teslimat için bol stok
- ✔Geniş tedarik zinciri deneyimi ve güvenilir hizmet
Teneke plakalar öncelikleGıda kutuları, içecek ambalajları, aerosol kapları ve ev eşyalarıYüksek korozyon direnci ve şekillendirilebilirliği nedeniyle.
- Rekabetçi Fiyatlarda Üstün Kalite
- Sürekli performans için sıkı kalite kontrolü
- Hızlı teslimat (depozito sonrası 5-7 gün)
- Özelleştirilebilir boyutlar ve kaplamalar
Hem deneme siparişlerini (küçük partiler) hem de toplu satın almaları kabul ediyoruz. Özel miktar gereksinimleri için bizimle iletişime geçin.
- % 100 avans ödemesi
- > 1000 $: %30 teminat, gönderimden önce bakiye (T/T veya LC görme)
Evet, kalite kontrolü için istek üzerine numuneler mevcuttur.
Ürün Özellikleri
DR9 DR9M Bira kutuları için gıda sınıfı teneke rulo Ürün Özellikleri Ürün Adı DR9 DR9M Bira kutuları için gıda sınıfı teneke rulo Kaplama 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 Yüzey Dönüşümü B (Bright) R (Stone) S (Silver) Kalınlığı 0.1-4.5mm,0.2mm~4.0mm Dayanıklılık ±1% Uygulama Metal ambalaj, yiyecek ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.