DR9 DR9M طومار قوطی مواد غذایی طومار فولادی قوطی برای قوطی آبجو
جزئیات محصول
| نام محصول:: | DR9 DR9M طومار قوطی مواد غذایی برای قوطی آبجو | پوشش:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | ضخامت:: | 0.1-4.5mm، 0.2mm~4.0mm |
| تحمل:: | ±1% | کاربرد:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| خلق و خوی:: | T-2 ، T2.5 T-3 ، T-4 ، T-5 ، DR-7 ، DR8 ، DR9 | بندر:: | بندر شانگهای |
| برجسته کردن |
طومار قلع,طومار فلزاتی درجه غذایی,طناب فولادی از جنس مواد غذایی,tinplate roll food grade,food grade tinplate steel coil |
||
توضیحات محصول
| نام محصول | DR9 DR9M TINPLATE ROLL GRADE برای آبجو قوطی |
| روکش | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
| پایان سطح | B (روشن) R (سنگ) S (نقره) |
| ضخامت | 0.1-4.5 میلی متر ، 0.2mm ~ 4.0mm |
| تحمل | ± 1 ٪ |
| کاربرد | بسته بندی فلزی ، قوطی های غذایی ، قوطی های رنگ شده ، جعبه قلع قلع |
| خوی | T-2 ، T2.5 T-3 ، T-4 ، T-5 ، DR-7 ، DR8 ، DR9 |
| بندر | بندر شانگهای |
سیم پیچ Tinplate یک ماده فلزی است که از یک صفحه فولادی پوشیده شده با یک لایه نازک قلع تشکیل شده است. پوشش قلع در درجه اول از خوردگی و زنگ زدگی جلوگیری می کند. این ماده که به عنوان صفحه فولادی قلع گرم یا صفحه فولادی قلع برقی موجود است ، مقاومت در برابر خوردگی ، مقاومت در برابر اکسیداسیون و انعطاف پذیری عالی را ارائه می دهد و آن را برای قوطی های غذایی ، قوطی های رنگ و ظروف شیمیایی ایده آل می کند.
| استاندارد | AISI ، ASTM ، BS ، DIN ، GB ، JIS و غیره |
| درجه | SGCC ، DX51D DX52D DX53D ، CS G230-550 و غیره |
| ضخامت | 0.12-6.0mm یا سفارشی |
| عرض | 600-1500 میلی متر یا سفارشی |
| وزن سیم پیچ | 3-10 تن یا در صورت نیاز |
| ابعاد سیم پیچ | شناسه: 508 میلی متر یا 610 میلی متر |
| خوی | T1-T5 ، DR7-DR9 ، TH550-TH660 |
| پوشش (g/m²) | 1.1/1 تا 11.2/11.2 یا سفارشی |
| پایان سطح | روشن/سنگ/نقره با درمان انفعال ، روغن DOS |
- ✔قیمت گذاری رقابتی با کیفیت حق بیمه
- ✔موجودی کافی برای تحویل سریع
- ✔تجربه گسترده زنجیره تأمین و خدمات قابل اعتماد
قلع در درجه اول برای استفاده می شودقوطی های غذایی ، بسته بندی نوشیدنی ، ظروف آئروسل و وسایل خانگیبه دلیل مقاومت در برابر خوردگی برتر و شکل گیری آن.
- کیفیت برتر با قیمت های رقابتی
- کنترل کیفیت دقیق برای عملکرد مداوم
- تحویل سریع (5-7 روز پس از سپرده)
- اندازه ها و پوشش های قابل تنظیم
ما هر دو سفارش آزمایشی (دسته های کوچک) و خریدهای فله را می پذیریم. برای نیازهای خاص با ما تماس بگیرید.
- سفارشات ≤ 1000 دلار: 100 ٪ پرداخت پیش پرداخت
- سفارشات> 1000 دلار: 30 ٪ سپرده ، مانده قبل از حمل و نقل (T/T یا LC در دید)
بله ، نمونه ها در صورت درخواست تأیید کیفیت در دسترس هستند.
نکات برجسته محصول
DR9 DR9M TINPLATE ROLL GRADE برای آبجو قوطی مشخصات محصول نام محصول DR9 DR9M TINPLATE ROLL GRADE برای آبجو قوطی روکش 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ پایان سطح B (روشن) R (سنگ) S (نقره) ضخامت 0.1-4.5 میلی متر ، 0.2mm ~ 4.0mm تحمل ± 1 ٪ کاربرد بسته بندی فلزی ، قوطی های غذایی ، قوطی های رنگ شده ، جعبه قلع قل...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.