DR9 DR9M Blacha ocynowana w kręgu do puszek na piwo, przeznaczona do kontaktu z żywnością
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | DR9 DR9M Wrębki z tektury, klasy żywnościowej, do puszek piwnych | Powłoka:: | 2,8/2,8 5,6/2,8 5,6/5,6 g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Grubość:: | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm |
| Tolerancja:: | ± 1% | Zastosowanie:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Hartować:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | Port w Szanghaju |
| Podkreślić |
dr9m blacha ocynowana w kręgu,blacha ocynowana w kręgu,przeznaczona do kontaktu z żywnością |
||
Opis produktu
| Nazwa produktu | DR9 DR9M Wrębki z tektury, klasy żywnościowej, do puszek piwnych |
| Powierzchnia | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 |
| Wykończenie powierzchni | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Gęstość | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Tolerancja | ± 1% |
| Zastosowanie | Opakowania metalowe, puszki spożywcze, puszki pomalowane, puszki z cyny |
| Temperatura | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Port | Port Szanghaju |
Zwierciadło z cyny to materiał metalowy składający się z stali powlekanej cienką warstwą cyny.Dostępne jako płyty stalowe z cyny podgrzewane na gorąco lub płyty stalowe z cyny elektropolitykowanejMateriał ten zapewnia doskonałą odporność na korozję, odporność na utlenianie i elastyczność, dzięki czemu jest idealny do puszek spożywczych, puszek farbowych i pojemników chemicznych.
| Standardowy | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS itp. |
| Klasa | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, itp. |
| Gęstość | 0.12-6.0 mm lub na zamówienie |
| Szerokość | 600-1500 mm lub na zamówienie |
| Waga cewki | 3-10 ton lub zgodnie z wymaganiami |
| Wymiar cewki | ID: 508 mm lub 610 mm |
| Temperatura | T1-T5, DR7-DR9, TH550-TH660 |
| Powierzchnia (g/m2) | 1.1/1 do 11.2/11.2 lub na zamówienie |
| Wykończenie powierzchni | Jasny/kamień/srebro z obróbką pasywacyjną, olej DOS |
- ✔Konkurencyjne ceny o najwyższej jakości
- ✔Duży zapas do szybkiej dostawy
- ✔Duże doświadczenie w łańcuchu dostaw i niezawodna obsługa
Płytka jest używana głównie dopuszki z żywnością, opakowania na napoje, pojemniki aerozołowe i artykuły gospodarstwa domowegoze względu na jego wyższą odporność na korozję i formowalność.
- Najwyższa jakość w konkurencyjnych cenach
- Ścisła kontrola jakości dla stałej wydajności
- Szybka dostawa (5-7 dni po złożeniu depozytu)
- Dostosowywalne rozmiary i powłoki
Akceptujemy zarówno zamówienia próbne (małe partie), jak i zakupy hurtowe. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania konkretnych wymogów ilościowych.
- Zamówienia ≤ 1000 USD: 100% zaliczki
- Zamówienia > 1000 USD: 30% depozytu, saldo przed wysyłką (T/T lub LC na widok)
Tak, próbki są dostępne na żądanie w celu weryfikacji jakości.
Najważniejsze cechy produktu
DR9 DR9M Wrębki z tektury, klasy żywnościowej, do puszek piwnych Specyfikacja produktu Nazwa produktu DR9 DR9M Wrębki z tektury, klasy żywnościowej, do puszek piwnych Powierzchnia 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 Wykończenie powierzchni B (Bright) R (Stone) S (Silver) Gęstość 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.