DR9 DR9M Τσιμέντο τροφίμων Τσιμέντο ατσάλινο περιτύλιγμα για κονσέρβα μπύρας
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | DR9 DR9M Τσιμέντο τροφίμων για κονσέρβες μπύρας | επένδυση:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Δάχος:: | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Συναισθησία:: | ±1% | Εφαρμογή:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Ιδιοσυγκρασία:: | T-2, T2.5, T-3, T-4, T-5, DR-7, DR-8, DR-9 | Λιμάνι:: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Επισημαίνω |
Ρολ κασσίτερου dr9m,κασσίτερος τροφίμων,Τροφική ατσάλινη περιστροφή από κασσίτερο |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Όνομα προϊόντος | DR9 DR9M ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΡΟΦΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ Μπύρα |
| Επένδυση | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
| Φινίρισμα επιφάνειας | B (Bright) R (πέτρα) S (ασημένιο) |
| Πάχος | 0.1-4.5mm, 0.2mm ~ 4.0mm |
| Ανοχή | ± 1% |
| Εφαρμογή | Μεταλλικές συσκευασίες, δοχεία τροφίμων, ζωγραφισμένα δοχεία, κασσίτερο κουτί κασσίτερου |
| Ιδιοσυγκρασία | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Λιμάνι | Λιμάνι της Σαγκάης |
Το πηνίο κασσίτερου είναι ένα μεταλλικό υλικό που αποτελείται από μια χαλύβδινη πλάκα επικαλυμμένη με λεπτό στρώμα κασσίτερου. Η επικάλυψη κασσίτερου εμποδίζει κυρίως τη διάβρωση και τη σκουριά. Διατίθεται ως πλάκα χαλύβδινου χάλυβα με θερμοπολιτισμό ή ηλεκτρολυτική πλάκα από χάλυβα, αυτό το υλικό προσφέρει εξαιρετική αντοχή στη διάβρωση, αντοχή στην οξείδωση και ολκιμότητα, καθιστώντας το ιδανικό για δοχεία τροφίμων, δοχεία βαφής και χημικά δοχεία.
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS κ.λπ. |
| Βαθμός | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, κλπ. |
| Πάχος | 0.12-6.0mm ή έθιμο |
| Πλάτος | 600-1500mm ή έθιμο |
| Βάρος πηνίου | 3-10 τόνοι ή όπως απαιτείται |
| Διάσταση πηνίου | ID: 508mm ή 610mm |
| Ιδιοσυγκρασία | T1-T5, DR7-DR9, TH550-Th660 |
| Επικάλυψη (g/m²) | 1.1/1 έως 11.2/11.2 ή έθιμο |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Φωτεινό/πέτρα/ασήμι με θεραπεία παθητικοποίησης, λάδι dos |
- ✔Ανταγωνιστική τιμολόγηση με υψηλής ποιότητας
- ✔Άφθονο απόθεμα για γρήγορη παράδοση
- ✔Εκτεταμένη εμπειρία αλυσίδας εφοδιασμού και αξιόπιστη εξυπηρέτηση
Το Tinplate χρησιμοποιείται κυρίως γιαδοχεία τροφίμων, συσκευασίες ποτών, δοχεία αερολύματος και είδη οικιακής χρήσηςλόγω της ανώτερης αντοχής και της διαμόρφωσης της διάβρωσης.
- Πρωταρχική ποιότητα σε ανταγωνιστικές τιμές
- Αυστηρός έλεγχος ποιότητας για συνεπή απόδοση
- Γρήγορη παράδοση (5-7 ημέρες μετά την κατάθεση)
- Προσαρμόσιμα μεγέθη και επικαλύψεις
Δεχόμαστε και τις δύο δοκιμαστικές παραγγελίες (μικρές παρτίδες) και τις αγορές χύδην. Επικοινωνήστε μαζί μας για συγκεκριμένες απαιτήσεις ποσότητας.
- Παραγγελίες ≤ $ 1000: 100% προκαταβολή
- Παραγγελίες> $ 1000: 30% κατάθεση, υπόλοιπο πριν από την αποστολή (T/T ή LC στο βλέμμα)
Ναι, τα δείγματα είναι διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος για επαλήθευση ποιότητας.
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
DR9 DR9M ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΡΟΦΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ Μπύρα Προδιαγραφές προϊόντων Όνομα προϊόντος DR9 DR9M ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΚΟΚΚΙΝΗ ΤΡΟΦΙΜΑ ΓΙΑ ΤΗΝ Μπύρα Επένδυση 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ Φινίρισμα επιφάνειας B (Bright) R (πέτρα) S (ασημένιο) Πάχος 0.1-4.5mm, 0.2mm ~ 4.0mm Ανοχή ± 1% Εφαρμογή Μεταλλικές συσκευασίες, ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.