T2 sınıfı çelik teneke levha düz yüzey metal kaplar renkli kaplı teneke levha
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Metal kaplar için T2 sınıfı çelik teneke pürüzsüz yüzey | Malzeme:: | MR,SPCC,prime teneke / TFS |
|---|---|---|---|
| Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6 vb. veya müşteriye özel | Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | sertlik:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| Vurgulamak |
T2 çelik sınıfı 0,5 mm teneke plaka,0.5mm Çelik Teneke Yüzey Yumuşak |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | Metal kaplar için T2 sınıfı çelik teneke pürüzsüz yüzey |
| Malzeme | MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS |
| Teneke kaplama | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. Veya özelleştirilmiş |
| Yüzey | Parlak, taş, mat, gümüş, kaba taş |
| Kalınlık | 0.15-0.50mm |
| Sertlik | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standart | Jis din astm gb en aisi |
- Kesin baskı için mükemmel yüzey kalitesi ve düzlüğe sahip yüksek kaliteli kalay
- Tek tip teneke kaplama tabakası üstün korozyon ve oksidasyon direnci sağlar
- Kolay kesme, damgalama ve şekillendirme için mükemmel işleme performansı
- Teneke kutular, etiketler ve ambalajlar dahil olmak üzere çeşitli baskı sarf malzemeleri için ideal
- Esnek Sipariş Politikası hem küçük hem de büyük miktarda siparişleri karşılamaktadır
- Örnek üretim ve test için küçük parti siparişleri
- Boyut spesifikasyonları, teneke kaplama miktarı ve ambalaj için özelleştirme seçenekleri
- Kararlı tedarik zinciri, büyük siparişler için zamanında teslimat sağlar
| Kalınlık | 0.12mm-0.55mm |
| Genişlik | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşteri gereksinimi veya bobin olarak |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | Jis din astm gb en aisi |
| Malzeme | Bay, SPCC |
| Sona ermek | Taş, parlak, altın lake |
| Başvuru | Kimyasal kutular, yiyecek kutuları, çay kutuları ve diğer kaplar |
| Paketleme | Standart İhracat Paketi |
- Asal kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmet ile geniş mükemmel deneyimler
- Kalite kontrolü ile kontrol edilen her işlem
- Profesyonel paketleme ekipleri
- Bir hafta içinde deneme siparişi tamamlanması
- Özel Örnekler Mevcut
Ürün Özellikleri
Metal kaplar için T2 sınıfı çelik teneke pürüzsüz yüzey Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Metal kaplar için T2 sınıfı çelik teneke pürüzsüz yüzey Malzeme MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. Veya özelleştirilmiş Yüzey Parlak, taş, mat, gümüş, kaba taş ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.