Blacha stalowa ocynowana gatunku T2, gładka powierzchnia, metalowe pojemniki, blacha ocynowana powlekana kolorem
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | T2 STALNA STALNA PLABLA GRODNA SURKUJĄCE DLA METALOWYCH Pojemników | Materiał:: | MR, SPCC, podstawowa blacha biała / TFS |
|---|---|---|---|
| Powłoka cynowa:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6 itd. Lub zindywidualizowane | Powierzchnia:: | Jasny, kamienny, matowy, srebrny, szorstki kamień |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | twardość:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| Podkreślić |
Blacha stalowa ocynowana gatunku T2 0,5 mm,Blacha stalowa ocynowana 0 |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Powierzchnia gładka ze stali cytrynowanej klasy T2 dla pojemników metalowych |
| Materiał | MR, SPCC, prime Tinplate / TFS |
| Powierzchnia | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, itp. lub na zamówienie |
| Powierzchnia | Jasny, kamienny, matowy, srebrny, szorstki |
| Gęstość | 00,15-0,50 mm |
| Twardość | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standardowy | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
- Wysokiej jakości blacha z doskonałą jakością powierzchni i płaskością do precyzyjnego druku
- Jednolita warstwa blachy zapewnia lepszą odporność na korozję i utlenianie
- Doskonała wydajność obróbki w celu łatwego cięcia, pieczętowania i formowania
- Idealne do drukowania różnych materiałów zużywczych, w tym puszek, etykiet i opakowań
- Elastyczna polityka składania zamówień obejmuje zarówno zamówienia w małych, jak i dużych ilościach
- Małe zamówienia serii dostępne do produkcji i testowania próbek
- Opcje dostosowywania do specyfikacji rozmiarów, ilości blachy i opakowań
- Stabilny łańcuch dostaw zapewnia terminową dostawę dużych zamówień
| Gęstość | 0.12mm-0.55mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Zgodnie z wymaganiami klienta lub cewki |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Pozostałe | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Waga powłoki cynowej | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standardowy | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiał | MR, SPCC |
| Skończ. | Kamień, jasny, złoty lakierowany |
| Zastosowanie | Pozostałe pojemniki chemiczne, pojemniki spożywcze, pojemniki do herbaty i inne pojemniki |
| Opakowanie | Standardowy pakiet eksportowy |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenia z obsługą posprzedażną
- Każdy proces sprawdzany przez kontrolę jakości
- Profesjonalne zespoły pakowania
- Wypełnienie zamówienia próbnego w ciągu jednego tygodnia
- Dostępne próbki na zamówienie
Najważniejsze cechy produktu
Powierzchnia gładka ze stali cytrynowanej klasy T2 dla pojemników metalowych Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Powierzchnia gładka ze stali cytrynowanej klasy T2 dla pojemników metalowych Materiał MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Powierzchnia 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, itp. lub na ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.