Χάλυβα Τ2 Χάλυβα χάλυβα χάλυβα χάλυβα με λεία επιφάνεια μεταλλικά δοχεία χρώμα επικαλυμμένο χάλυβα φύλλο
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Λευκοσίδηρος χάλυβας βαθμού T2 Λεία επιφάνεια για μεταλλικά δοχεία | Υλικό:: | Ο Κ., SPCC, πρωταρχικοί λευκοσίδηρος/TFS |
|---|---|---|---|
| Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή | Επιφάνεια:: | Φωτεινός, πέτρινος, μεταλλίνη, αγκίδα, τραχιά πέτρα |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Σκληρότητα:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | ||
| Επισημαίνω |
Σιδηρουργική πλάκα τύπου Τ2 0,5 mm,0.5mm Χάλυβα Τσιμέντο ομαλή επιφάνεια |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Ελαστική επιφάνεια για μεταλλικά δοχεία από χάλυβα κλάσης T2 |
| Υλικό | MR, SPCC, prime Tinplate / TFS |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. Ή προσαρμοσμένα |
| Επιφάνεια | Φωτεινή, πέτρα, ματ, ασημένια, σκληρή πέτρα |
| Δάχος | 0.15-0.50mm |
| Σκληρότητα | Ειδικότερα, οι τιμές που καθορίζονται στο παράρτημα I του κανονισμού (ΕΕ) αριθ. 575/2013 πρέπει να είναι χαμηλότερες από τις τιμές που καθορίζονται στο παράρτημα II του κανονισμού (ΕΕ) αριθ. 575/2013. |
| Τύπος | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
- Υψηλής ποιότητας κασσίτερος με εξαιρετική ποιότητα επιφάνειας και επίπεδη φύση για ακριβή εκτύπωση
- Η ομοιόμορφη στρώση επίστρωσης από κασσίτερο παρέχει ανώτερη αντοχή στη διάβρωση και την οξείδωση
- Εξαιρετικές επιδόσεις επεξεργασίας για εύκολη κοπή, τυποποίηση και σχηματισμό
- Ιδανικό για διάφορα καταναλωτικά υλικά εκτύπωσης, συμπεριλαμβανομένων των κονσερβοειδών, των ετικετών και των συσκευασιών
- Ευέλικτη πολιτική παραγγελιών για μικρές και μεγάλες παραγγελίες
- Διαθέσιμες παραγγελίες μικρών παρτίδων για παραγωγή δειγμάτων και δοκιμές
- Επιλογές προσαρμογής για τις προδιαγραφές μεγέθους, την ποσότητα επίστρωσης κασσίτερου και τη συσκευασία
- Η σταθερή αλυσίδα εφοδιασμού εξασφαλίζει την έγκαιρη παράδοση μεγάλων παραγγελιών
| Δάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Διάμετρο | 200 mm-1250 mm |
| Διάρκεια | Ως απαίτηση του πελάτη ή σπείρα |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επιχρίσεις από κασσίτερο | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης από κασσίτερο | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Τύπος | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Υλικό | MR, SPCC |
| Τελείωσε. | Πέτρα, λαμπερή, χρυσαφένια |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, δοχεία τροφίμων, δοχεία τσαγιού και άλλα δοχεία |
| Συσκευή | Τυπικό πακέτο εξαγωγής |
- Υψηλή ποιότητα και λογική τιμή
- Μεγάλη εξαιρετική εμπειρία με την υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία ελέγχεται από τον έλεγχο ποιότητας
- Επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας
- Ολοκλήρωση της δοκιμαστικής παραγγελίας εντός μιας εβδομάδας
- Διαθέσιμα δείγματα προσαρμογής
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Ελαστική επιφάνεια για μεταλλικά δοχεία από χάλυβα κλάσης T2 Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Ελαστική επιφάνεια για μεταλλικά δοχεία από χάλυβα κλάσης T2 Υλικό MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Επιχρίσεις από κασσίτερο 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. Ή προσαρμοσμένα Επιφάν...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.