T2 Staal Tinplate Gladde Oppervlak Metalen Containers Kleur Gecoat Tin Sheet
Productdetails
| Productnaam:: | T2 staalplaat glad oppervlak voor metalen containers | Materiaal:: | M., SPCC, eerste blik/TFS |
|---|---|---|---|
| Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of | Oppervlak:: | Helder, Steen, Steen, Strook, ruwe steen |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | Hardheid:: | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | ||
| Markeren |
T2 Staal Tinplate 0.5mm,0.5mm Staal Tinplate Gladde Oppervlak,Metalen Containers kleur gecoat tin sheet |
||
Productomschrijving
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | T2 staalplaat glad oppervlak voor metalen containers |
| Materiaal | MR, SPCC, prima Tinplate / TFS |
| Zinnenkleding | 1.1/1.1, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. |
| Oppervlakte | Helder, steen, mat, zilver, ruw steen |
| Dikte | 0.15-0.50 mm |
| Hardheid | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
- Hoogwaardige tinplate met een uitstekende oppervlakkigheid en vlakheid voor nauwkeurig drukwerk
- Een uniforme tinlaag biedt een superieure weerstand tegen corrosie en oxidatie
- Uitstekende verwerkingsprestaties voor eenvoudig snijden, stempelen en vormen
- Ideaal voor het drukken van verschillende consumptiematerialen, waaronder blikken, etiketten en verpakkingen
- Flexibel bestelbeleid voor zowel kleine als grote bestellingen
- Voor de productie en het testen van monsters beschikbare bestellingen voor kleine partijen
- Aanpassingsmogelijkheden voor grootte-specificaties, tinplatinghoeveelheid en verpakking
- Een stabiele toeleveringsketen zorgt voor tijdige levering van grote bestellingen
| Dikte | 0.12mm-0.55mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lange | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| met een breedte van niet meer dan 15 mm | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2,8/2.8, 5.6/5.6 |
| Gewicht van de tincoating | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standaard | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Afmaken. | Steen, helder, goud gelakt |
| Toepassing | chemische blikken, voedselblikken, theeblikken en andere verpakkingen |
| Verpakking | Standaardpakket voor uitvoer |
- Topkwaliteit en redelijke prijs
- Uitstekende ervaringen met de after-sale service
- Elk proces wordt gecontroleerd door kwaliteitscontrole
- Professionele verpakkingsteams
- Voltooiing van de proefopdracht binnen een week
- Beschikbare maatmonsters
Producthoogtepunten
T2 staalplaat glad oppervlak voor metalen containers Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam T2 staalplaat glad oppervlak voor metalen containers Materiaal MR, SPCC, prima Tinplate / TFS Zinnenkleding 1.1/1.1, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. Oppervlakte Helder, steen, mat, zilver, ruw ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.