ورق قلع فولادی درجه T2 با سطح صاف برای ظروف فلزی، ورق قلع رنگی
جزئیات محصول
| نام محصول:: | سطح صاف قلع فلزی درجه T2 برای ظروف فلزی | ماده:: | MR، SPCC، ورق قلع اول / TFS |
|---|---|---|---|
| پوشش قلع:: | 1.1/1.1، 2.8/2.8،5.6/5.6، و غیره یا مشتری | سطح:: | درخشان، سنگ، مات، برش، سنگ ناهموار |
| ضخامت:: | 0.15-0.50 میلی متر | سختی:: | TS230، TS245، TS260، TS275، TS290، TH415، TH435، TH520، TH550، TH580، TH620 |
| استاندارد:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| برجسته کردن |
ورق قلع فولادی درجه T2 با ضخامت 0.5 میلیمتر,ورق قلع فولادی با ضخامت 0.5 میلیمتر با سطح صاف,ورق قلع رنگی برای ظروف فلزی,0.5mm Steel Tinplate Smooth Surface,Metal Containers colour coated tin sheet |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | سطح صاف فلز T2 برای ظروف فلزی |
| مواد | MR، SPCC، Prime Tinplate / TFS |
| پوشش قلع | 1.1/1.1، 2.8/2.8، 5.6/5.6، و غیره یا سفارشی |
| سطح | روشن، سنگ، مات، نقره، سنگ خشن |
| ضخامت | 0.15-0.50mm |
| سختی | TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
- صفحه قلع با کیفیت بالا با کیفیت سطح عالی و صافی برای چاپ دقیق
- لایه ی یکنواخت لاستیک، مقاومت بهتر در برابر خوردگی و اکسیداسیون را فراهم می کند
- عملکرد پردازش عالی برای برش آسان، چاپ و شکل گیری
- ایده آل برای مصرف مواد مختلف چاپ از جمله قوطی های قوطی، برچسب ها و بسته بندی
- سیاست سفارش انعطاف پذیر هم برای سفارشات کمی و هم برای سفارشات بزرگ
- سفارشات دسته های کوچک در دسترس برای تولید نمونه و آزمایش
- گزینه های سفارشی سازی برای مشخصات اندازه، مقدار پوشش قلع و بسته بندی
- زنجیره تامین پایدار تضمین تحویل به موقع برای سفارشات بزرگ
| ضخامت | 0.12mm-0.55mm |
| عرض | 200mm-1250mm |
| طول | به عنوان نیاز مشتری یا کپی |
| سختی | T1، T2، T25, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| پوشش قلع | 2.۰/۲0، 2.2/2.2، 2.8/2.8، 5.6/5.6 |
| وزن پوشش قلع | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| استاندارد | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| مواد | MR، SPCC |
| تمومش کن | سنگي، درخشان، زرين |
| درخواست | قوطی های مواد شیمیایی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های چای و سایر ظروف |
| بسته بندی | بسته استاندارد صادرات |
- کیفیت عالی و قیمت معقول
- تجربیات بسیار عالی با خدمات پس از فروش
- هر فرآیند توسط کنترل کیفیت بررسی می شود
- تیم های بسته بندی حرفه ای
- تکمیل سفارش آزمایشی در عرض یک هفته
- نمونه های سفارشی در دسترس
نکات برجسته محصول
سطح صاف فلز T2 برای ظروف فلزی مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول سطح صاف فلز T2 برای ظروف فلزی مواد MR، SPCC، Prime Tinplate / TFS پوشش قلع 1.1/1.1، 2.8/2.8، 5.6/5.6، و غیره یا سفارشی سطح روشن، سنگ، مات، نقره، سنگ خشن ضخامت 0.15-0.50mm سختی TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.