Sert T1 çelik sınıfı teneke kimyasal fıçı üretimi teneke metal
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Sert T1 sınıfı kalay plakası kimyasal namlu üretimi | Malzeme:: | MR,SPCC,prime teneke / TFS |
|---|---|---|---|
| Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6 vb. veya müşteriye özel | Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Standart:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| Vurgulamak |
Sert çelik teneke levha,T1 sınıfı çelik teneke plaka,SPCC teneke metal |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı | Sert T1 sınıfı teneke kimyasal fıçı üretimi |
| Malzeme | MR, SPCC, başlıca Tinplate / TFS |
| Teneke kaplama | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. veya özel |
| Yüzey | Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş |
| Kalınlığı | 0.15-0.50mm |
| Sertlik | T1-T5, DR9, DR8 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
- Mükemmel yüzey kalitesi ve düzlüğü olan yüksek kaliteli teneke levha, baskı açıklığını ve doğruluğunu sağlar
- Ünlü teneke kaplama katmanı, daha yüksek korozyon ve oksidasyon direnci sağlar
- Kolay kesme, damgalama ve şekillendirme için mükemmel işleme performansı
- Teneke kutular ve etiketler dahil olmak üzere çeşitli baskı tüketicileri için idealdir
- Esnek sipariş politikası, hem küçük hem de büyük miktarlı siparişleri kapsar
- Örnek üretimi ve deneme süreleri için küçük parti siparişleri mevcuttur
- Boyut özellikleri, teneke kaplama miktarı ve ambalaj için özelleştirme seçenekleri
- Istikrarlı tedarik zinciri büyük siparişlerin zamanında teslimatını sağlar
| Kalınlığı | 0.12mm-0.55mm |
| Genişliği | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşterinin talebi ya da sarmal olarak |
| Sertlik | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Bitir. | Taş, Parlak, Altın Laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, yiyecek kutuları, çay kutuları ve diğer kaplar |
| Paketleme | Standart ihracat paketi |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Mükemmel satış sonrası hizmetle geniş deneyim
- Ürünün kalitesini sağlamak için kalite kontrolü ile kontrol edilen her işlem
- Profesyonel ambalaj ekipleri güvenli ambalajı sağlar
- Deneme emirleri bir hafta içinde tamamlandı.
- İsteğe bağlı olarak numuneler
Ürün Özellikleri
Sert T1 sınıfı teneke kimyasal fıçı üretimi Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Sert T1 sınıfı teneke kimyasal fıçı üretimi Malzeme MR, SPCC, başlıca Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. veya özel Yüzey Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş Kalınlığı 0.15-0.50mm Sertlik T1-T5...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.