Twarda stal klasy T1 Płytka cynkowa Produkcja beczek chemicznych Płytka cynkowa Metal
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | Produkcja chemicznej platformy chemicznej platformy T1 T1 | Materiał:: | MR, SPCC, podstawowa blacha biała / TFS |
|---|---|---|---|
| Powłoka cynowa:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6 itd. Lub zindywidualizowane | Powierzchnia:: | Jasny, kamienny, matowy, srebrny, szorstki kamień |
| Grubość:: | 0,15-0,50 mm | twardość:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Standardowy:: | JIS DIN ASTM GB EN AISI | ||
| Podkreślić |
Twarda stalowa blacha cynowa,Płytka cynowa ze stali klasy T1,SPCC: płytka cynkowa |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | Produkcja chemicznej platformy chemicznej platformy T1 T1 |
| Tworzywo | MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS |
| Linowa powłoka | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6 itp. Lub dostosowany |
| Powierzchnia | Jasny, kamień, matowy, srebrny, szorstki kamień |
| Grubość | 0,15-0,50 mm |
| Twardość | T1-T5, DR9, DR8 |
| Standard | Jis Din Astm GB en aisi |
- Wysokiej jakości blaszek o doskonałej jakości powierzchni i płaskości zapewnia jasność i dokładność drukowania
- Jednoliczna warstwa poszyjania cyny zapewnia doskonałą odporność na korozję i utlenianie
- Doskonała wydajność przetwarzania w celu łatwego cięcia, stemplowania i formowania
- Idealny do różnych materiałów eksploatacyjnych, w tym puszek i etykiet cynowych
- Elastyczna polityka zamawiania obejmuje zarówno małe, jak i duże zamówienia ilościowe
- Małe zamówienia partii dostępne do produkcji próbek i przebiegów próbnych
- Opcje dostosowywania specyfikacji rozmiaru, ilości poszycia cyny i opakowania
- Stabilny łańcuch dostaw zapewnia terminową dostawę dużych zamówień
| Grubość | 0,12 mm-0,55 mm |
| Szerokość | 200 mm-1250 mm |
| Długość | Jako wymaganie klienta lub cewka |
| Twardość | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, Dr-8, Dr-7M |
| Linowa powłoka | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2,8, 5.6/5.6 |
| Waga powłoki cyny | 1,1 g/m²-8,4 g/m² |
| Standard | Jis Din Astm GB en aisi |
| Tworzywo | Pan, Spcc |
| Skończyć | Kamień, jasny, złoty lakier |
| Aplikacja | Puszki chemiczne, puszki z jedzeniem, puszki do herbaty i inne pojemniki |
| Uszczelka | Standardowy pakiet eksportowania |
- Najwyższa jakość i rozsądna cena
- Szerokie doświadczenie z doskonałą obsługą po sprzedaży
- Każdy proces sprawdzony według kontroli jakości, aby zapewnić jakość produktu
- Profesjonalne zespoły pakowania zapewniają bezpieczne opakowanie
- Zamówienia procesowe zakończone w ciągu tygodnia
- Próbki dostępne na żądanie
Najważniejsze cechy produktu
Produkcja chemicznej platformy chemicznej platformy T1 T1 Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Produkcja chemicznej platformy chemicznej platformy T1 T1 Tworzywo MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Linowa powłoka 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6 itp. Lub dostosowany Powierzchnia Jasny, kamień, ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.