Hard T1 Grade Steel Tinplate Chemische Vaten Productie Tinplate Metaal
Productdetails
| Productnaam:: | Productie van chemische vaten van hard T1-kwaliteit blik | Materiaal:: | M., SPCC, eerste blik/TFS |
|---|---|---|---|
| Tin Coating:: | 1.1/1.1, customerized 2.8/2.8, 5.6/5.6, enz. of | Oppervlak:: | Helder, Steen, Steen, Strook, ruwe steen |
| Dikte:: | 0.15-0.50 mm | Hardheid:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Standaard: | JIS DIN ASTM GB ENGELSE AISI | ||
| Markeren |
Hard Stalen Tinplate,T1 Grade Stalen Tinplate,SPCC tinplate metaal |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Harde T1 -graad Tinplate Chemische vatproductie |
| Materiaal | MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS |
| Splitsing | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast |
| Oppervlak | Helder, steen, mat, zilver, ruwe steen |
| Dikte | 0,15-0,50 mm |
| Hardheid | T1-T5, DR9, DR8 |
| Standaard | Jis din astm gb en aisi |
- Knalfwaardig blik met uitstekende oppervlaktekwaliteit en vlakheid zorgt voor het afdrukken van duidelijkheid en nauwkeurigheid
- Uniforme blikken plating -laag biedt superieure corrosie- en oxidatieresistentie
- Uitstekende verwerkingsprestaties voor eenvoudig snijden, stempelen en vormen
- Ideaal voor verschillende drukkerijen, waaronder blikjes en labels
- Flexibel bestelbeleid is geschikt voor zowel kleine als grote hoeveelheid bestellingen
- Kleine batchbestellingen beschikbaar voor voorbeeldproductie en proefruns
- Aanpassingsopties voor maatspecificaties, tinplatinghoeveelheid en verpakking
- Stabiele supply chain zorgt voor tijdige levering voor grote bestellingen
| Dikte | 0,12 mm-0,55 mm |
| Breedte | 200 mm-1250 mm |
| Lengte | Als klantvereiste of spoel |
| Hardheid | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Splitsing | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Tincoatinggewicht | 1.1G/m²-8.4G/m² |
| Standaard | Jis din astm gb en aisi |
| Materiaal | MR, SPCC |
| Finish | Steen, helder, goud gelakt |
| Sollicitatie | Chemische blikken, voedselblikken, thee -blikken en andere containers |
| Verpakking | Standaard exportpakket |
- Prime kwaliteit en redelijke prijs
- Brede ervaring met uitstekende after-sale-service
- Elk proces dat wordt gecontroleerd op kwaliteitscontrole om de productkwaliteit te waarborgen
- Professionele verpakkingsteams zorgen voor veilige verpakkingen
- Proefopdrachten ingevuld binnen een week
- Monsters beschikbaar op aanvraag
Producthoogtepunten
Harde T1 -graad Tinplate Chemische vatproductie Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Harde T1 -graad Tinplate Chemische vatproductie Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Oppervlak Helder, steen, mat, zilver, ruwe steen Dikte 0...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.