Σκληρό χάλυβα T1 Βαθμού Λευκοσιδηρούχο Χάλυβα Παραγωγής Χημικού Βαρελιού Λευκοσιδηρούχο Μέταλλο
Λεπτομέρειες προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος:: | Παραγωγή Χημικού Βαρελιού από Λευκοσίδηρο Σκληρότητας T1 | Υλικό:: | Ο Κ., SPCC, πρωταρχικοί λευκοσίδηρος/TFS |
|---|---|---|---|
| Επίστρωμα κασσίτερου:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή | Επιφάνεια:: | Φωτεινός, πέτρινος, μεταλλίνη, αγκίδα, τραχιά πέτρα |
| Δάχος:: | 0.15-0.50mm | Σκληρότητα:: | Τ1-Τ5,ΔΡ9,ΔΡ8 |
| Κανονισμός:: | JIS DIN ASTM ΜΒ EN AISI | ||
| Επισημαίνω |
Σκληρός Χάλυβας Λευκοσιδηρούχος Χάλυβας,Λευκοσιδηρούχος Χάλυβας Βαθμού T1,SPCC λευκοσιδηρούχο μέταλλο |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Σκληρή παραγωγή χημικού βαρελιού T1 βαθμού T1 |
| Υλικό | MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS |
| Επίστρωση κασσίτερου | 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή προσαρμοσμένη |
| Επιφάνεια | Φωτεινό, πέτρινο, ματ, ασήμι, τραχιά πέτρα |
| Πάχος | 0.15-0.50mm |
| Σκληρότητα | T1-T5, DR9, DR8 |
| Πρότυπο | Jis din astm gb en aisi |
- Υψηλής ποιότητας Tinplate με εξαιρετική ποιότητα και επίπεδη επιφάνεια
- Το ομοιόμορφο στρώμα επένδυσης κασσίτερου παρέχει ανώτερη αντοχή στη διάβρωση και την οξείδωση
- Εξαιρετική απόδοση επεξεργασίας για εύκολη κοπή, σφράγιση και διαμόρφωση
- Ιδανικό για διάφορα αναλώσιμα εκτύπωσης, συμπεριλαμβανομένων δοχείων κασσίτερου και ετικετών
- Η ευέλικτη πολιτική παραγγελίας φιλοξενεί τόσο μικρές όσο και μεγάλες παραγγελίες ποσότητας
- Μικρές παραγγελίες παρτίδας διαθέσιμες για δείγματα παραγωγής και δοκιμαστικές διαδρομές
- Επιλογές προσαρμογής για προδιαγραφές μεγέθους, ποσότητα επιμετάλλωσης κασσίτερου και συσκευασία
- Η σταθερή αλυσίδα εφοδιασμού εξασφαλίζει έγκαιρη παράδοση για μεγάλες παραγγελίες
| Πάχος | 0.12mm-0.55mm |
| Πλάτος | 200mm-1250mm |
| Μήκος | Ως απαίτηση ή πηνίο πελάτη |
| Σκληρότητα | T1, T2, T2.5, T3, T4, T5, DR-8, DR-7M |
| Επίστρωση κασσίτερου | 2.0/2.0, 2.2/2.2, 2.8/2.8, 5.6/5.6 |
| Βάρος επίστρωσης κασσίτερου | 1.1g/m²-8.4g/m² |
| Πρότυπο | Jis din astm gb en aisi |
| Υλικό | Κύριε, SPCC |
| Φινίρισμα | Πέτρα, φωτεινό, χρυσό λακαρισμένο |
| Εφαρμογή | Χημικά δοχεία, δοχεία τροφίμων, δοχεία τσαγιού και άλλα δοχεία |
| Συσκευασία | Τυποποιημένο πακέτο εξαγωγής |
- Πρωταρχική ποιότητα και λογική τιμή
- Ευρεία εμπειρία με εξαιρετική υπηρεσία μετά την πώληση
- Κάθε διαδικασία που ελέγχεται από τον ποιοτικό έλεγχο για να εξασφαλίσει την ποιότητα του προϊόντος
- Οι επαγγελματικές ομάδες συσκευασίας εξασφαλίζουν ασφαλή συσκευασία
- Οι δοκιμαστικές παραγγελίες ολοκληρώθηκαν εντός μιας εβδομάδας
- Δείγματα διαθέσιμα κατόπιν αιτήματος
Τα κυριότερα σημεία του προϊόντος
Σκληρή παραγωγή χημικού βαρελιού T1 βαθμού T1 Προδιαγραφές προϊόντων Ιδιότης Αξία Όνομα προϊόντος Σκληρή παραγωγή χημικού βαρελιού T1 βαθμού T1 Υλικό MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Επίστρωση κασσίτερου 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή προσαρμοσμένη Επιφάνεια Φωτεινό, πέτρινο, ματ, ασήμι, τραχιά πέ...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Πηνίο 0,28 mm DR8 ηλεκτρολυτικό λευκοσίδηρο για δοχεία γάλακτος σε σκόνη βρεφικής φόρμουλα
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Φύλλο λευκοσίδηρου 0,28 mm T4 2,8/2,8 για κουτιά θαλασσινών, πιστοποιημένο ηλεκτρολυτικό πηνίο από λευκοσίδηρο JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Παρακαλούμε χρησιμοποιήστε την ηλεκτρονική φόρμα επικοινωνίας παρακάτω αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις, η ομάδα μας θα επικοινωνήσει μαζί σας το συντομότερο δυνατό.