T3 T4 T5 Elektrolitik teneke bobin SPTE 5.6g/M2 teneke çelik bobin
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | T3 T4 T5 Sıvı Çelik Bobin Sıvı SPTE Yüksek Kaliteli bobin | kaplama:: | 2,8/2,8 5,6/2,8 5,6/5,6 gr/㎡ |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kalınlık:: | 0,1-4,5 mm,0,2 mm~4,0 mm |
| Tolerans:: | ±1% | Uygulama:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| öfke:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Liman:: | Şangay limanı |
| Vurgulamak |
Elektrolitik Teneke Bobin,teneke bobin spte,5.6g/m2 teneke çelik sarmal |
||
Ürün Tanımı
| Ürün Adı: | T3 T4 T5 Sütun ve çelik sarmal Sütun ve SPTE yüksek kaliteli sarmal |
|---|---|
| Kaplama: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 |
| Yüzeyi bitiriyor: | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Kalınlığı: | 0.1-4.5mm,0.2mm~4.0mm |
| Tolerans: | ±1% |
| Uygulama: | Metal ambalaj, Gıda konserveleri, boyalı konserveler, teneke kutu |
| Sıcaklık: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Liman: | Şangay Limanı |
SPTE (tinplate) /ETP (electroplated tinplate) korozyona dayanıklı tinplate ruloları altyapı olarak yüksek kaliteli düşük karbonlu çelikten yapılır.ve teneke veya teneke alaşımının bir katmanı, galvanizasyon ve diğer işlemlerle yüzeyinde eşit şekilde kaplanmıştır.Bu yapı teneke levhaların hem çelik dayanıklılığına ve sertliğine sahip olmasını hem de teneke katmanın getirdiği mükemmel korozyon direnci ve iyi yüzey özelliklerine sahip olmasını sağlar.
- Mükemmel korozyon direnci:Teneke katman, gıdalardaki hava, nem ve asitler ve alkaliler ile çelik levha arasındaki temayı etkili bir şekilde engelleyebilir ve çelik levhanın paslanmasını ve korozyonunu önleyebilir.
- İyi mühürleme:Kağıt kağıt rulolarından yapılmış ambalaj kaplaması, dış kirliliklerin, mikroorganizmaların vb. ambalaja girmesini etkili bir şekilde önleyebilen iyi bir mühürleme sağlayabilir.
- Zehirli ve tadsız:Hem teneke katmanı hem de düşük karbonlu çelik substratı toksik ve tatsızdır ve gıdaların tadı ve kalitesi üzerinde olumsuz etkileri olmayacaktır.
- Mükemmel işleme performansı:İyi bir esnekliğe ve baskı yapabilmeye sahiptir ve çeşitli şekillerde gıda ambalajı kaplarına dönüştürülmesi kolaydır.
Temel olarak çeşitli gıda türlerinin depolama ve taşıma ambalajı için kullanılır. Et, balık, meyve ve sebze gibi konserve gıdaların ambalajında yaygın olarak kullanılır,gıdaların orijinal tadını ve besinlerini iyi koruyabilirGıdaların nemlenmesini ve oksidlenmesini önlemek için bisküviler, kekler ve süt tozu gibi kuru yiyeceklerin ambalajlanması için de uygundur.
| Adı | T3 T4 T5 Sütun ve çelik sarmal Sütun ve SPTE yüksek kaliteli sarmal |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, vb. |
| Sınıf | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, vb. |
| Kalınlığı | 0.12-6.0mm veya müşteri gereksinimlerine göre |
| Genişliği | 600-1500mm veya müşteri gereksinimlerine göre |
| Bobin Ağırlığı | 3-10 ton veya gerekirse |
| Bobin Boyutu | ID: 508mm veya 610mm |
| Temperatör | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Kaplama ((g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 ((g/m2), vb. veya müşteri gereksinimlerine göre |
| Yüzey Dönüşümü | Parlak / Taş / Passivasyon tedavisi ile Gümüş finiş, DOS yağı |
| Paketleme | Standart ihracat ambalajı veya müşteri gereksinimlerine göre. |
| Ödeme | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram veya müşteri gereksinimlerine göre. |
| Örnekler | Örnek verebilir. |
| Teslimat | Genellikle 7 gün içinde, zaman ürün sayısına bağlıdır. |
| Sertifika | ISO 9001-2008,CE,ect |
| Başvurular | Yemek, çay, yağ, boya, kimyasal, aerosol, hediye, baskı için kutular yapmak gibi. |
| Avantajlar |
|
A:Teneke plakalar esas olarakGıda kutuları, içecek ambalajları, aerosol kapları ve ev eşyalarıkorozyon direnci ve şekillendirilebilirliği nedeniyle.
A:
- Rekabetçi Fiyatlarda Üstün Kalite
- Sürekli performans için sıkı bir kalite kontrolü
- Hızlı teslimat (depozito sonrası 5-7 gün)
- Özelleştirilebilir boyutlar ve kaplamalar
A:Deneme siparişlerini (küçük partiler) ve toplu satın almaları kabul ediyoruz. Detaylar için bizimle iletişime geçin.
A:
- ≤ $1000:% 100 avans ödemesi
- > 1000 dolar:%30 teminat, nakliye öncesi bakiye (T/T veya LC görme)
A:Evet, istek üzerine örnekler mevcut.
Ürün Özellikleri
T3 T4 T5 Elektrolitik teneke bobin SPTE 5.6g/M2 teneke çelik bobin Ürün Adı: T3 T4 T5 Sütun ve çelik sarmal Sütun ve SPTE yüksek kaliteli sarmal Kaplama: 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 Yüzeyi bitiriyor: B (Bright) R (Stone) S (Silver) Kalınlığı: 0.1-4.5mm,0.2mm~4.0mm Tolerans: ±1% Uygulama: Metal ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.