T3 T4 T5 Elektrolytisch Vertind Stalen Spoel SPTE 5.6g/M2 Blikstalen Spoel
Productdetails
| Productnaam:: | T3 T4 T5 Spiraal van staalplaat van tinplaat SPTE Spiraal van hoge kwaliteit | het met een laag bedekken:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Dikte:: | 00,1-4,5 mm,0.2 mm~4.0 mm |
| Tolerantie:: | ±1% | Toepassing:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Bui:: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | haven van Shanghai |
| Markeren |
Elektrolytische Blikrol,blikstalen spoel spte,5.6g/m2 blikstalen spoel |
||
Productomschrijving
| Productnaam: | T3 T4 T5 Vertinde Staalspoel Vertind SPTE spoel van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Coating: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
| Oppervlakteafwerking: | B(Helder) R(Steen) S(Zilver) |
| Dikte: | 0.1-4.5mm,0.2mm~4.0mm |
| Tolerantie: | ±1% |
| Toepassing: | Metalen verpakkingen, voedselblikken, geverfde blikken, blikken dozen |
| Temper: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7,DR8, DR9 |
| Haven: | Haven van Shanghai |
SPTE (vertind staal)/ETP (elektrolytisch vertind staal) corrosiebestendige vertinde rollen zijn gemaakt van hoogwaardig koolstofarm staal als substraat, en een laagje tin of tinlegering wordt gelijkmatig op het oppervlak aangebracht door middel van galvaniseren en andere processen. Deze structuur zorgt ervoor dat de vertinde rol zowel de sterkte en taaiheid van staal heeft als de uitstekende corrosiebestendigheid en goede oppervlakte-eigenschappen die de tinlaag met zich meebrengt.
- Uitstekende corrosiebestendigheid:De tinlaag kan effectief het contact tussen lucht, vocht en zuren en logen in voedsel en de stalen plaat blokkeren, waardoor de stalen plaat niet roest en corrodeert.
- Goede afdichting:De verpakkingscontainer gemaakt van vertinde rollen kan een goede afdichting bereiken, wat effectief kan voorkomen dat externe onzuiverheden, micro-organismen, enz. in de verpakking komen.
- Niet-toxisch en smaakloos:Zowel de tinlaag als het koolstofarme stalen substraat zijn niet-toxisch en smaakloos en hebben geen nadelige effecten op de smaak en kwaliteit van voedsel.
- Uitstekende verwerkingsprestaties:Het heeft een goede ductiliteit en stempelbaarheid en is gemakkelijk te verwerken tot voedselverpakkingscontainers van verschillende vormen.
Voornamelijk gebruikt voor opslag en transportverpakking van verschillende soorten voedsel. Het wordt veel gebruikt in de verpakking van conserven zoals vlees, vis, fruit en groenten, wat de oorspronkelijke smaak en voedingsstoffen van het voedsel goed kan behouden. Het is ook geschikt voor de verpakking van droge voedingsmiddelen zoals koekjes, cakes en melkpoeder om te voorkomen dat voedsel vochtig wordt en oxideert.
| Naam | T3 T4 T5 Vertinde Staalspoel Vertind SPTE spoel van hoge kwaliteit |
|---|---|
| Standaard | AISI, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, etc |
| Kwaliteit | SGCC , DX51D DX52D DX53D ,CS G230-550,etc |
| Dikte | 0.12-6.0mm of volgens de eisen van de klant |
| Breedte | 600-1500mm of volgens de eisen van de klant |
| Spoelgewicht | 3-10 ton of zoals vereist |
| Spoelafmeting | ID: 508mm of 610mm |
| Temper | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Coating(g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2(g/m2), etc of volgens de eisen van de klant |
| Oppervlakteafwerking | Helder/Steen/Zilver afwerking met passiveringsbehandeling, DOS-olie |
| Verpakking | Standaard exportverpakking. of volgens de eisen van de klant. |
| Betaling | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram of volgens de eisen van de klant. |
| Monsters | Kan monsters leveren |
| Levering | Meestal binnen 7 dagen, de tijd is afhankelijk van het aantal producten. |
| Certificaat | ISO 9001-2008,CE,ect |
| Toepassingen | Veel gebruikt voor de metaalverpakkingsindustrie. Zoals het maken van blikken voor voedsel, thee, olie, verven, chemicaliën, spuitbussen, geschenken, bedrukking |
| Voordelen |
|
A: Vertind staal wordt voornamelijk gebruikt voor voedselblikken, drankverpakkingen, spuitbuscontainers en huishoudelijke artikelen vanwege de corrosiebestendigheid en vormbaarheid.
A:
- Eersteklas kwaliteit tegen concurrerende prijzen
- Strikte kwaliteitscontrole voor consistente prestaties
- Snelle levering (5-7 dagen na aanbetaling)
- Aanpasbare maten en coatings
A: We accepteren proefbestellingen (kleine batches) en bulk aankopen. Neem contact met ons op voor details.
A:
- ≤ $1000: 100% vooruitbetaling
- > $1000: 30% aanbetaling, saldo vóór verzending (T/T of LC op zicht)
A: Ja, monsters zijn op aanvraag beschikbaar.
Producthoogtepunten
T3 T4 T5 Elektrolytische Vertinde Plaatspoel SPTE 5.6g/M2 Vertinde Staalspoel Productnaam: T3 T4 T5 Vertinde Staalspoel Vertind SPTE spoel van hoge kwaliteit Coating: 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ Oppervlakteafwerking: B(Helder) R(Steen) S(Zilver) Dikte: 0.1-4.5mm,0.2mm~4.0mm Tolerantie: ±1% Toepassing...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
0,28 mm DR8 elektrolytische blikspoel voor melkpoederblikken voor zuigelingenvoeding
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
0,28 mm T4 blikblad 2,8 / 2,8 voor zeevruchtenblikken, JIS-gecertificeerde elektrolytische blikrol
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.