T3 T4 T5 Cewka blachy elektrolytycznej SPTE 5.6g/M2 Cewka ze stali blaszanej
Szczegóły produktu
| Nazwa produktu:: | T3 T4 T5 Zestaw oczyszczeniowy z stali Zestaw oczyszczeniowy z stali SPTE wysokiej jakości | Powłoka:: | 2,8/2,8 5,6/2,8 5,6/5,6 g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Grubość:: | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm |
| Tolerancja:: | ± 1% | Zastosowanie:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Hartować:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | Port w Szanghaju |
| Podkreślić |
Elektrolityczna cewka z blachy białej,cewka blaszana spte,cewka ze stali blaszanej 5.6g/m2 |
||
Opis produktu
| Nazwa produktu: | T3 T4 T5 Zestaw oczyszczeniowy z stali Zestaw oczyszczeniowy z stali SPTE wysokiej jakości |
|---|---|
| Powierzchnia: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 |
| Wykończenie powierzchni: | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Gęstość: | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Tolerancja: | ± 1% |
| Zastosowanie: | Opakowania metalowe, puszki spożywcze, puszki malowane, puszki z cyny |
| Temperatura: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Port: | Port Szanghaju |
Wrębki z korozji odpornej na SPTE (płytki cytrynowej) /ETP (płytki cytrynowej elektroplacowanej) są wykonane z wysokiej jakości stali niskoemisyjnej jako podłoża,a warstwa cyny lub stopów cyny jest równomiernie pokryta na powierzchni poprzez galwanizację i inne procesyTa struktura sprawia, że rolka z cynowej płyty ma zarówno wytrzymałość i wytrzymałość stali, jak i doskonałą odporność na korozję i dobre właściwości powierzchniowe, jakie zapewnia warstwa cynowa.
- Doskonała odporność na korozję:Warstwa cynkowa skutecznie blokuje kontakt powietrza, wilgoci, kwasów i kwasów szczelinnych w żywności z stalową płytą, zapobiegając jej rdzeniu i korozji.
- Dobre uszczelnienie:Pojemnik opakowaniowy wykonany z rolek z cyny może osiągnąć dobrą uszczelnienie, które może skutecznie zapobiegać wprowadzaniu do opakowania zanieczyszczeń zewnętrznych, mikroorganizmów itp.
- Nie toksyczne i bez smaku:Zarówno warstwa cyny, jak i podłoże ze stali o niskiej zawartości węgla są nietoksyczne i bezsmakowe i nie mają negatywnego wpływu na smak i jakość żywności.
- Doskonała wydajność przetwarzania:Ma dobrą elastyczność i zdolność do drukowania i łatwo jest go przetworzyć w pojemniki do pakowania żywności o różnych kształtach.
Używany głównie do przechowywania i transportu opakowań różnych rodzajów żywności.które mogą dobrze zachować oryginalny smak i składniki odżywcze żywnościJest również odpowiedni do pakowania suchych produktów spożywczych, takich jak ciasteczka, ciasta i mleko w proszku, aby zapobiec wilgotności i utlenianiu żywności.
| Nazwa | T3 T4 T5 Zestaw oczyszczeniowy z stali Zestaw oczyszczeniowy z stali SPTE wysokiej jakości |
|---|---|
| Standardowy | AISI, ASTM, bs, DIN, GB, JIS, itp. |
| Klasa | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, itp. |
| Gęstość | 0.12-6.0 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Szerokość | 600-1500 mm lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Waga cewki | 3-10 ton lub zgodnie z wymaganiami |
| Wymiar cewki | ID: 508 mm lub 610 mm |
| Temperatura | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Powieka ((g/m2) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2,8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 ((g/m2), itp. lub zgodnie z wymaganiami klienta |
| Wykończenie powierzchni | Jasny/kamień/srebrny wykończenie z obróbką pasywacyjną, olej DOS |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe lub zgodnie z wymaganiami klienta. |
| Wypłata | T/T, D/A, D/P, L/C, Western Union, MoneyGram lub zgodnie z wymaganiami klienta. |
| Próbki | Może dostarczyć próbki |
| Dostawa | Zazwyczaj w ciągu 7 dni, czas zależy od liczby produktów. |
| Certyfikat | ISO 9001-2008, CE,ect |
| Wnioski | Szeroko stosowane w przemyśle opakowaniowym metalowym, np. do produkcji puszek do jedzenia, herbaty, oleju, farb, chemikaliów, aerozoli, prezentów, druku |
| Zalety |
|
A:Płyty cynowe są używane głównie dopuszki z żywnością, opakowania na napoje, pojemniki aerozołowe i artykuły gospodarstwa domowegoze względu na odporność na korozję i formowalność.
A:
- Najwyższa jakość w konkurencyjnych cenach
- Ścisła kontrola jakości dla stałej wydajności
- Szybka dostawa (5-7 dni po złożeniu depozytu)
- Dostosowywalne rozmiary i powłoki
A:Akceptujemy zamówienia próbne (małe partie) i zakupy hurtowe.
A:
- ≤ 1000 USD:100% zaliczki
- > 1000 USD:30% depozytu, saldo przed wysyłką (T/T lub LC na widok)
A:Tak, próbki są dostępne na żądanie.
Najważniejsze cechy produktu
T3 T4 T5 Elektrolityczna cewka z cyny SPTE 5.6g/M2 Cewka ze stali cyny Nazwa produktu: T3 T4 T5 Zestaw oczyszczeniowy z stali Zestaw oczyszczeniowy z stali SPTE wysokiej jakości Powierzchnia: 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 Wykończenie powierzchni: B (Bright) R (Stone) S (Silver) Gęstość: 00,1-4,5 mm,0...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Cewka elektrolityczna DR8 o średnicy 0,28 mm do puszek na mleko w proszku dla niemowląt
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Blacha blaszana T4 0,28 mm 2,8 / 2,8 do puszek z owocami morza, cewka elektrolityczna z certyfikatem JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Uprzejmie prosimy o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego online poniżej w przypadku jakichkolwiek pytań. Nasz zespół skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.