T3 T4 T5 سیم پیچ الکترولیتی از لاستیک SPTE 5.6g/M2 سیم پیچ فولادی از لاستیک
جزئیات محصول
| نام محصول:: | T3 T4 T5 طناب فلز طناب فلز SPTE طناب فلز با کیفیت بالا | پوشش:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | ضخامت:: | 0.1-4.5mm، 0.2mm~4.0mm |
| تحمل:: | ±1% | کاربرد:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| خلق و خوی:: | T-2 ، T2.5 T-3 ، T-4 ، T-5 ، DR-7 ، DR8 ، DR9 | بندر:: | بندر شانگهای |
| برجسته کردن |
سیم پیچ الکترولیتی قلع,طناب طناب,5.6g/m2 سیم پیچ فولادی,tinplate coil spte,5.6g/m2 tinplate steel coil |
||
توضیحات محصول
| نام محصول: | T3 T4 T5 طومار فولاد قوطی طومار قوطی SPTE طومار با کیفیت بالا |
|---|---|
| پوشش: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 |
| پوشش سطحی: | B ((درخشش) R ((حجر) S ((فضان) |
| ضخامت: | 0.1-4.5mm،0.2mm~4.0mm |
| تحمل: | ±1% |
| کاربرد: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، قوطی های قوطی |
| درجه حرارت: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| بندر: | بندر شانگهای |
رول های ضد خوردگی (SPTE) /ETP (ETP) از فولاد کم کربن با کیفیت بالا به عنوان بستر ساخته شده اند.و یک لایه از قلع یا آلیاژ قلع به طور مساوی بر روی سطح آن از طریق الکترواستات و سایر فرآیندهای دیگر پوشش داده می شوداین ساختار باعث می شود که رول لاستیک لاستیک هم قدرت و هم سختی فولاد را داشته باشد و هم مقاومت بسیار عالی در برابر خوردگی و ویژگی های سطح خوبی را که لایه لاستیک به آن می دهد.
- مقاومت بسیار عالی در برابر خوردگی:لایه قلع می تواند به طور موثر تماس بین هوا، رطوبت و اسید ها و قلیات موجود در مواد غذایی و صفحه فولاد را مسدود کند و از زنگ و خوردگی صفحه فولاد جلوگیری کند.
- مهر و موم خوب:ظرف بسته بندی ساخته شده از رول های قلع می تواند مهر و موم خوبی را به دست آورد، که می تواند به طور موثر از ورود ناخالصی های خارجی، میکروارگانیسم ها و غیره به بسته بندی جلوگیری کند.
- غیر سمی و بدون مزه:هر دو لایه قلع و زیربنای فولاد کم کربن غیر سمی و بدون مزه هستند و تأثیرات نامطلوب بر طعم و کیفیت مواد غذایی ندارند.
- عملکرد پردازش عالی:این ماده انعطاف پذیری و قابلیت چاپ خوبی دارد و به راحتی می تواند به ظروف بسته بندی مواد غذایی شکل های مختلف تبدیل شود.
به طور عمده برای بسته بندی ذخیره سازی و حمل انواع مختلف مواد غذایی استفاده می شود. به طور گسترده ای در بسته بندی غذاهای کنسرو شده مانند گوشت، ماهی، میوه و سبزیجات استفاده می شود.که می تواند طعم و مواد مغذی اصلی مواد غذایی را حفظ کندهمچنین برای بسته بندی غذاهای خشک مانند بیسکویت، کیک و پودر شیر مناسب است تا از رطوبت و اکسید شدن مواد غذایی جلوگیری شود.
| نام | T3 T4 T5 طومار فولاد قوطی طومار قوطی SPTE طومار با کیفیت بالا |
|---|---|
| استاندارد | AISI، ASTM، bs، DIN، GB، JIS، و غیره |
| درجه | SGCC ، DX51D DX52D DX53D ، CS G230-550 ، و غیره |
| ضخامت | 0.12-6.0mm یا با توجه به نیاز مشتری |
| عرض | 600-1500mm یا با توجه به نیاز مشتری |
| وزن کویل | 3 تا 10 تن یا به صورت مورد نیاز |
| ابعاد کویل | ID: 508mm یا 610mm |
| گرما | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| پوشش ((g/m2) | 1.1/1، 2.0/2.0، 2.8/2.8، 2.8/5.6، 5.6/5.6، 8.4/8.4، 11.2/11.2 ((g/m2) ، و غیره یا بر اساس نیاز مشتری |
| پوشش سطح | رنگ روشن / سنگ / نقره ای با درمان پاسیویشن ، روغن DOS |
| بسته بندی | بسته بندی استاندارد صادرات. یا با توجه به الزامات مشتری. |
| پرداخت | T/T، D/A، D/P، L/C، Western Union، MoneyGram یا بر اساس الزامات مشتری. |
| نمونه ها | می تواند نمونه ها را ارائه دهد |
| تحویل | معمولاً در عرض 7 روز، زمان بسته به تعداد محصولات است. |
| گواهینامه | ISO 9001-2008، CE، ect |
| درخواست ها | به طور گسترده ای برای صنعت بسته بندی فلزی استفاده می شود. مانند ساخت قوطی ها برای غذا، چای، روغن، رنگ، مواد شیمیایی، اسپری، هدیه، چاپ |
| مزایا |
|
الف:فلز استین به طور عمده برایقوطی های مواد غذایی، بسته بندی نوشیدنی ها، ظروف اسپری و وسایل خانگیبه دلیل مقاومت در برابر خوردگی و شکل پذیری آن.
الف:
- کیفیت عالی با قیمت رقابتی
- کنترل کیفیت سختگیرانه برای عملکرد ثابت
- تحویل سریع (5-7 روز بعد از سپرده)
- اندازه ها و پوشش های قابل تنظیم
الف:ما سفارشات آزمایشی (تعداد های کوچک) و خرید عمده را قبول می کنیم. برای جزئیات با ما تماس بگیرید.
الف:
- ≤ $1000:پرداخت مقدماتی ۱۰۰%
- > 1000 دلار:سپرده 30٪، تعادل قبل از حمل (T / T یا LC در نظر)
الف:بله، نمونه ها در صورت درخواست در دسترس هستند.
نکات برجسته محصول
T3 T4 T5 سیم پیچ الکترولیتی از لاستیک SPTE 5.6g/M2 سیم پیچ فولادی از لاستیک نام محصول: T3 T4 T5 طومار فولاد قوطی طومار قوطی SPTE طومار با کیفیت بالا پوشش: 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 پوشش سطحی: B ((درخشش) R ((حجر) S ((فضان) ضخامت: 0.1-4.5mm،0.2mm~4.0mm تحمل: ±1% کاربرد: بسته بندی فلزی، قوطی های مواد ...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
کویل حلبی الکترولیتی 0.28 میلی متری DR8 برای قوطی های شیر پودر شیر نوزادان
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
ورق حلبی 0.28 میلیمتری T4 2.8/2.8 برای قوطیهای غذاهای دریایی، کویل قلعدار الکترولیتی دارای گواهی JIS
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
لطفا از فرم تماس آنلاین در زیر استفاده کنید اگر سوالی دارید، تیم ما در اسرع وقت با شما تماس خواهد گرفت.