Alaşımlı SPTE Alaşımlı T3 T4 2.8/2.8 Alaşımlı bobin MR SPCC malzemesi
Product Details
| Ürün Adı:: | Kalay Kaplı SPTE T3 T4 2.8/2.8 Teneke Bobin MR SPCC Malzemesi | kaplama:: | 2,8/2,8 5,6/2,8 5,6/5,6 gr/㎡ |
|---|---|---|---|
| Yüzey:: | B(Parlak) R(Taş) S(Gümüş) | Kalınlık:: | 0,1-4,5 mm,0,2 mm~4,0 mm |
| Tolerans:: | ±1% | Uygulama:: | Metal Ambalaj, Gıda Kutuları, boyalı kutular, teneke kutu teneke kutu |
| öfke:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Liman:: | Şangay limanı |
| Vurgulamak |
Spte teneke plaka t3,teneke kaplamalı teneke plaka,Spte teneke rulo |
||
Ürün Tanımı
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Ürün adı | Kalay kaplı SPTE T3 T4 2.8/2.8 Tin Plaka Bobini MR SPCC Malzemesi |
| Kaplama | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
| Yüzey kaplaması | B (parlak) R (taş) s (gümüş) |
| Kalınlık | 0.1-4.5mm, 0.2mm ~ 4.0mm |
| Tolerans | ±% 1 |
| Başvuru | Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu |
| Temper | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Liman | Şangay Limanı |
SPTE (Tinplate)/ETP (Elektroplu Tin Plato) Korozyona dayanıklı tinplat ruloları, yüzeyinde elekokullu tek tip bir kalay veya kalay alaşımıyla substrat olarak yüksek kaliteli düşük karbonlu çelikten yapılmıştır. Bu kombinasyon hem çeliğin mukavemetini hem de mükemmel korozyon direncini sağlar.
- Mükemmel korozyon direnci:Kalay tabakası pas ve korozyona karşı korur ve depolama ve taşıma sırasında gıda güvenliğini sağlar.
- İyi Sızdırmazlık:Kontaminasyonu önler ve gıda raf ömrünü uzatır.
- Toksik olmayan ve tatsız:Gıda hijyeni ve güvenlik standartlarını karşılıyor.
- Mükemmel İşleme Performansı:Çatlama veya deformasyon olmadan çeşitli ambalaj kaplarına oluşması kolaydır.
Öncelikle konserve etler, balıklar, meyveler, sebzeler ve bisküvi ve süt tozu gibi kuru gıdalar gibi gıda ambalajları için kullanılır. Ayrıca uzun süreli korunma gerektiren askeri ve acil gıda depolama için de uygundur.
| İsim | Kalay kaplı SPTE T3 T4 2.8/2.8 Tin Plaka Bobini MR SPCC Malzemesi |
|---|---|
| Standart | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, vb. |
| Seviye | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, vb. |
| Kalınlık | 0.12-6.0mm veya özelleştirilmiş |
| Genişlik | 600-1500mm veya özelleştirilmiş |
| Bobin ağırlığı | 3-10 ton veya gerektiği gibi |
| Bobin boyutu | Kimlik: 508mm veya 610mm |
| Temper | T1-T5, DR7-DR9, TH550-TH660 |
| Kaplama (g/m²) | 1.1/1 ila 11.2/11.2 veya özelleştirilmiş |
| Yüzey kaplaması | Pasivasyon tedavisi ile parlak/taş/gümüş, DOS yağı |
| Ambalajlama | Standart İhracat Paketleme veya Özelleştirilmiş |
| Sertifika | ISO 9001-2008, CE, vb. |
- Mükemmel kalitede rekabetçi fiyatlandırma
- Hızlı teslimat için geniş stok
- Kapsamlı arz ve ihracat deneyimi

- Rekabetçi fiyatlarla ana kalite
- Tutarlı performans için katı QC
- Hızlı teslimat (depozitodan 5-7 gün sonra)
- Özelleştirilebilir boyutlar ve kaplamalar
- ≤ 1000 $:% 100 önceden ödeme
- > 1000 dolar:% 30 depozito, sevkiyattan önce bakiye (görüşte t/t veya lc)
Product Highlights
Kalay kaplı SPTE T3 T4 2.8/2.8 Tin Plaka Bobini MR SPCC Malzemesi Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Kalay kaplı SPTE T3 T4 2.8/2.8 Tin Plaka Bobini MR SPCC Malzemesi Kaplama 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ Yüzey kaplaması B (parlak) R (taş) s (gümüş) Kalınlık 0.1-4.5mm, 0.2mm ~ 4.0mm Tolerans ±% ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı 0.5mm MR Çelik Tınar Gıda Kaliteli Donanım Malzemesi Malzeme MR, SPCC, başlıca Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. veya özel Yüzey Parlak, Taş, Mat, Gümüş, Kaba Taş Kalınlığı 0.15-0...
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Anti-Rust Çelik Teneke Plaka İçecek MAHKEME ÜRETİMİ Malzeme MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. Veya özelleştirilmiş Başvuru Domates salçası kutuları, meyve kutuları...
Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18 mm - 0.8 mm Konserve için kaplamamış çelik teneke plaka
Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18mm-0.8mm konserve için Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı Gıda sınıfı elektrolitik teneke plaka 0.18mm-0.8mm konserve için Teneke kaplama 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, vb. ya da özel Yüzey Dönüşümü B (Bright) R (Stone) S (Silver) Kullanımı Metal ...
0.2mm - 0.8mm Elektrolitik Teneke Plağı Aerosol Kutuları İçin Elektrolitik Teneke Ön Kaplama Çelik
Aerosol kutuları için 0.2mm-0.8mm elektrolitik kalay. Ürün özellikleri Bağlanmak Değer Ürün adı Aerosol kutuları için 0.2mm-0.8mm elektrolitik kalay. Malzeme SPCC, MR Yüzey kaplaması B (parlak) R (taş) s (gümüş) Kullanmak Metal ambalaj, yiyecek kutuları, boyalı kutular, teneke kutu kutusu Kalınlık 0...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.