Επικάλυψη από τσιμέντο SPTE Τσιμέντο T3 T4 2.8/2.8 Τσιμέντο Στυλοκύλινδρο MR SPCC υλικό
Product Details
| Ονομασία του προϊόντος:: | Ντυμένη κασσίτερος σπείρα λευκοσιδήρου SPTE T3 T4 2.8/2.8 ο Κ. SPCC υλικό | επένδυση:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Επιφάνεια:: | Β (Φωτεινό) Ρ (Πετράνιο) Σ (Ασημένιο) | Δάχος:: | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Συναισθησία:: | ±1% | Εφαρμογή:: | Μεταλλική συσκευασία, κονσέρβες τροφίμων, βαμμένες κονσέρβες, κονσέρβες κονσέρβων |
| Ιδιοσυγκρασία:: | T-2, T2.5, T-3, T-4, T-5, DR-7, DR-8, DR-9 | Λιμάνι:: | Λιμάνι της Σαγκάης |
| Επισημαίνω |
σπτέ κασσίτερο t3,Πλακέτα από κασσίτερο,σπτέ ρολό κασσίτερου |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Cost Coated SPTE T3 T4 2.8/2.8 Πηνίο κασσίτερου MR SPCC Υλικό |
| Επένδυση | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
| Φινίρισμα επιφάνειας | B (Bright) R (πέτρα) S (ασημένιο) |
| Πάχος | 0.1-4.5mm, 0.2mm ~ 4.0mm |
| Ανοχή | ± 1% |
| Εφαρμογή | Μεταλλικές συσκευασίες, δοχεία τροφίμων, ζωγραφισμένα δοχεία, κασσίτερο κουτί κασσίτερου |
| Ιδιοσυγκρασία | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Λιμάνι | Λιμάνι της Σαγκάης |
Οι κυλίνδρους κασσίτερου που ανήκουν σε διάβρωση είναι ανθεκτικά στη διάβρωση από διάβρωση από διάβρωση (ETP)/ETP (ηλεκτρολυμένο κασσίτερο) είναι κατασκευασμένα από χάλυβα χαμηλής περιεκτικότητας σε άνθρακα υψηλής ποιότητας ως υπόστρωμα, με ενιαίο στρώμα από κάλμα κασσίτερου ή κράματος κασσίτερου στην επιφάνεια του. Αυτός ο συνδυασμός παρέχει τόσο τη δύναμη του χάλυβα όσο και την εξαιρετική αντίσταση στη διάβρωση.
- Εξαιρετική αντίσταση στη διάβρωση:Το στρώμα κασσίτερου προστατεύει από τη σκουριά και τη διάβρωση, εξασφαλίζοντας την ασφάλεια των τροφίμων κατά την αποθήκευση και τη μεταφορά.
- Καλή σφράγιση:Αποτρέπει τη μόλυνση και επεκτείνει τη διάρκεια ζωής των τροφίμων.
- Μη τοξικό και άγευστο:Πληροί τα πρότυπα υγιεινής και ασφάλειας των τροφίμων.
- Εξαιρετική απόδοση επεξεργασίας:Εύκολο στη διαμόρφωση σε διάφορα δοχεία συσκευασίας χωρίς ρωγμές ή παραμόρφωση.
Που χρησιμοποιείται κυρίως για συσκευασίες τροφίμων, συμπεριλαμβανομένων κονσερβοποιημένων κρέατος, ψαριών, φρούτων, λαχανικών, καθώς και ξηρά τρόφιμα όπως μπισκότα και σκόνη γάλακτος. Επίσης κατάλληλο για στρατιωτική και έκτακτης ανάγκης αποθήκευσης τροφίμων που απαιτούν μακροπρόθεσμη συντήρηση.
| Ονομα | Cost Coated SPTE T3 T4 2.8/2.8 Πηνίο κασσίτερου MR SPCC Υλικό |
|---|---|
| Πρότυπο | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS κ.λπ. |
| Βαθμός | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, κλπ. |
| Πάχος | 0.12-6.0mm ή προσαρμοσμένο |
| Πλάτος | 600-1500mm ή προσαρμοσμένο |
| Βάρος πηνίου | 3-10 τόνοι ή όπως απαιτείται |
| Διάσταση πηνίου | ID: 508mm ή 610mm |
| Ιδιοσυγκρασία | T1-T5, DR7-DR9, TH550-Th660 |
| Επικάλυψη (g/m²) | 1.1/1 έως 11.2/11.2 ή προσαρμοσμένο |
| Φινίρισμα επιφάνειας | Φωτεινό/πέτρα/ασήμι με θεραπεία παθητικοποίησης, λάδι dos |
| Συσκευασία | Τυπική συσκευασία εξαγωγής ή προσαρμοσμένη |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001-2008, CE, κλπ. |
- Ανταγωνιστική τιμολόγηση με άριστη ποιότητα
- Άφθονο απόθεμα για άμεση παράδοση
- Εκτεταμένη εμπειρία προσφοράς και εξαγωγής

- Πρωταρχική ποιότητα σε ανταγωνιστικές τιμές
- Αυστηρό QC για συνεπή απόδοση
- Γρήγορη παράδοση (5-7 ημέρες μετά την κατάθεση)
- Προσαρμόσιμα μεγέθη και επικαλύψεις
- ≤ $ 1000:100% προκαταβολή
- > $ 1000:Κατάθεση 30%, υπόλοιπο πριν από την αποστολή (T/T ή LC στο βλέμμα)
Product Highlights
Cost Coated SPTE T3 T4 2.8/2.8 Πηνίο κασσίτερου MR SPCC Υλικό Προδιαγραφές προϊόντων Ιδιότης Αξία Όνομα προϊόντος Cost Coated SPTE T3 T4 2.8/2.8 Πηνίο κασσίτερου MR SPCC Υλικό Επένδυση 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ Φινίρισμα επιφάνειας B (Bright) R (πέτρα) S (ασημένιο) Πάχος 0.1-4.5mm, 0.2mm ~ 4.0mm Αν...
0.5mm MR SPCC Χάλυβα Τσιμέντο Τροφίμων Κατηγορία Can Prime Ηλεκτρολυτική Τσιμέντο 0,15mm
0.5mm MR Χάλυβα Τσιμέντο Τροφικό υλικό κονσέρβας Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος 0.5mm MR Χάλυβα Τσιμέντο Τροφικό υλικό κονσέρβας Υλικό MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Επιχρίσεις από κασσίτερο 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. ή προσαρμοσμένα Επιφάνεια Φωτεινή, πέτρα, ματ, ...
Αντισκωριακό Ατσάλι Λευκοσιδήρου T1 έως T5 για Κονσέρβες Ποτών Επίστρωση DR9
Κατασκευή δοχείων ποτών από ανθεκτική στη σκουριά χάλυβα Προδιαγραφές προϊόντος Ειδικότητα Αξία Ονομασία του προϊόντος Κατασκευή δοχείων ποτών από ανθεκτική στη σκουριά χάλυβα Υλικό MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Επιχρίσεις από κασσίτερο 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κλπ. ή προσαρμοσμένα Εφαρμογή Κονσε...
Ηλεκτρολυτική φέτα από κασσίτερο τροφίμων 0,18 mm - 0,8 mm για κονσέρβες
Τροφίμων ηλεκτρολυτικών κασσίτερων 0.18mm-0.8mm για δοχεία Προδιαγραφές προϊόντων Ιδιότης Αξία Όνομα προϊόντος Τροφίμων ηλεκτρολυτικών κασσίτερων 0.18mm-0.8mm για δοχεία Επίστρωση κασσίτερου 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6, κ.λπ. ή προσαρμοσμένο Φινίρισμα επιφάνειας B (Bright) R (πέτρα) S (ασημέν...
0.2 mm έως 0,8 mm Ηλεκτρολυτική πλάκα κασσίτερου Ηλεκτρολυτικό προχρωματισμένο χάλυβα με κασσίτερο για κονσέρβες αερολύματος
0,2mm-0,8mm ηλεκτρολυτικό κασσίτερο για δοχεία αερολύματος Προδιαγραφές προϊόντων Ιδιότης Αξία Όνομα προϊόντος 0,2mm-0,8mm ηλεκτρολυτικό κασσίτερο για δοχεία αερολύματος Υλικό SPCC, κ. Φινίρισμα επιφάνειας B (Bright) R (πέτρα) S (ασημένιο) Χρήση Μεταλλικές συσκευασίες, δοχεία τροφίμων, ζωγραφισμένα ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.