قلع پوشانده شده SPTE قلع T3 T4 2.8/2.8 طناب قلع MR مواد SPCC
Product Details
| نام محصول:: | قلع پوشش داده شده SPTE T3 T4 2.8/2.8 کویل قلع ورق MR مواد SPCC | پوشش:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| پایان سطح:: | B(روشن) R(Stone) S(نقره ای) | ضخامت:: | 0.1-4.5mm، 0.2mm~4.0mm |
| تحمل:: | ±1% | کاربرد:: | بسته بندی فلزی، قوطی های مواد غذایی، قوطی های رنگ شده، جعبه قلع قوطی قلع |
| خلق و خوی:: | T-2 ، T2.5 T-3 ، T-4 ، T-5 ، DR-7 ، DR8 ، DR9 | بندر:: | بندر شانگهای |
| برجسته کردن |
پلاک استین اسپت t3,سینی پوشانده شده از سینی,طومار استیل,tin coated spte tinplate,spte tinplate roll |
||
توضیحات محصول
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| نام محصول | مواد پوشش داده شده با قلع SPTE T3 T4 2.8/2.8 |
| پوشش | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 |
| پوشش سطح | B ((درخشش) R ((حجر) S ((فضان) |
| ضخامت | 0.1-4.5mm،0.2mm~4.0mm |
| تحمل | ±1% |
| درخواست | بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه قوطی قوطی |
| گرما | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| بندر | بندر شانگهای |
رول های ضد خوردگی (SPTE) /ETP (ETP) از فولاد کم کربن با کیفیت بالا به عنوان بستر ساخته شده اند.با یک لایه یکنواخت از قلع یا آلیاژ قلع بر روی سطح آناین ترکیب هم قدرت فولاد و هم مقاومت بسیار عالی در برابر خوردگی را فراهم می کند.
- مقاومت بسیار عالی در برابر خوردگی:لایه قلع از زنگ و خوردگی محافظت می کند و ایمنی مواد غذایی را در طول ذخیره سازی و حمل و نقل تضمین می کند.
- مهر و موم خوب:از آلوده شدن مواد غذایی جلوگیری می کند و طول عمر مواد غذایی را افزایش می دهد.
- غیر سمی و بدون مزه:با استانداردهای بهداشت و ایمنی مواد غذایی مطابقت دارد.
- عملکرد پردازش عالی:آسان برای شکل دادن به ظروف بسته بندی مختلف بدون ترک یا تغییر شکل.
به طور عمده برای بسته بندی مواد غذایی از جمله گوشت کنسرو شده، ماهی، میوه، سبزیجات و همچنین غذاهای خشک مانند بسکت و پودر شیر استفاده می شود.همچنین برای ذخیره سازی مواد غذایی نظامی و اضطراری که نیاز به نگهداری طولانی مدت دارند مناسب است.
| نام | مواد پوشش داده شده با قلع SPTE T3 T4 2.8/2.8 |
|---|---|
| استاندارد | AISI، ASTM، BS، DIN، GB، JIS و غیره |
| درجه | SGCC، DX51D DX52D DX53D، CS G230-550، و غیره |
| ضخامت | 0.12-6.0mm یا سفارشی |
| عرض | 600-1500mm یا سفارشی |
| وزن کویل | 3 تا 10 تن یا طبق نیاز |
| ابعاد کویل | ID: 508mm یا 610mm |
| گرما | T1-T5، DR7-DR9، TH550-TH660 |
| پوشش (g/m2) | 1.1/1 تا 11.2/11.2 یا سفارشی |
| پوشش سطح | روشن / سنگ / نقره با درمان پاسیویشن ، روغن DOS |
| بسته بندی | بسته بندی استاندارد صادرات یا سفارشی |
| گواهینامه | ISO 9001-2008، CE و غیره |
- قیمت رقابتی با کیفیت عالی
- ذخيره کافي براي تحویل سريع
- تجربه گسترده ای در زمینه عرضه و صادرات

- کیفیت عالی با قیمت رقابتی
- کنترل کیفیت سختگیرانه برای عملکرد ثابت
- تحویل سریع (5-7 روز بعد از سپرده)
- اندازه ها و پوشش های قابل تنظیم
- ≤ $1000:پرداخت مقدماتی ۱۰۰%
- > 1000 دلار:سپرده 30٪، تعادل قبل از حمل (T / T یا LC در نظر)
Product Highlights
مواد پوشش داده شده با قلع SPTE T3 T4 2.8/2.8 مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول مواد پوشش داده شده با قلع SPTE T3 T4 2.8/2.8 پوشش 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 پوشش سطح B ((درخشش) R ((حجر) S ((فضان) ضخامت 0.1-4.5mm،0.2mm~4.0mm تحمل ±1% درخواست بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه قو...
0.5mm MR SPCC فولاد ورق قلع اندود درجه غذایی قوطی ورق قلع اندود الکترولیتی اولیه 0.15mm
0.5mm MR مواد مواد مواد غذایی استیل مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول 0.5mm MR مواد مواد مواد غذایی استیل مواد MR، SPCC، Prime Tinplate / TFS پوشش قلع 1.1/1.1، 2.8/2.8، 5.6/5.6، و غیره و یا سفارشی سطح روشن، سنگ، مات، نقره، سنگ خشن ضخامت 0.15-0.50mm سختی TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, ...
ضد زنگ استیل قوطی T1 تا T5 قوطی نوشیدنی قوطی DR9
نوشیدنی قلع فلزی ضد Rust می تواند تولید کند مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول نوشیدنی قلع فلزی ضد Rust می تواند تولید کند مادی MR ، SPCC ، Tinplate Prime / TFS روکش قلع 1.1/1.1 ، 2.8/2.8 ، 5.6/5.6 و غیره یا سفارشی کاربرد قوطی های خمیر گوجه فرنگی ، قوطی های میوه ای ، قوطی های سبزیجات ، قوطی های گوشتی ...
طباق قوطی الکترولیتی درجه غذایی 0.18mm - 0.8mm برای قوطی ها
قلعه الکترولیتی درجه غذا 0.18 میلی متر -0.8 میلی متر برای قوطی ها مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول قلعه الکترولیتی درجه غذا 0.18 میلی متر -0.8 میلی متر برای قوطی ها روکش قلع 1.1/1.1 ، 2.0/2.0 ، 2.8/2.8 ، 5.6/5.6 و غیره یا سفارشی پایان سطح B (روشن) R (سنگ) S (نقره) استفاده کردن بسته بندی فلزی ، قوطی ...
0.2mm تا 0.8mm صفحه قوطی الکترولیتی فولاد فلز شده قبل از قوطی برای قوطی های اسپری
0.2mm-0.8mm استیل الکترولیتی برای قوطی های اسپری مشخصات محصول ویژگی ارزش نام محصول 0.2mm-0.8mm استیل الکترولیتی برای قوطی های اسپری مواد SPCC، MR پوشش سطح B ((درخشش) R ((حجر) S ((فضان) استفاده بسته بندی فلزی، قوطی های غذایی، قوطی های رنگ آمیزی، جعبه قوطی قوطی ضخامت 0.15-0.50mm شکل مربع، شکل مستطیل ا...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.