Złoża powlekana SPTE Płytka T3 T4 2.8/2.8 Złoża cewka MR SPCC
Product Details
| Nazwa produktu:: | Powlekana cyną SPTE T3 T4 2,8 / 2,8 Cewka z blachy białej MR SPCC Materiał | Powłoka:: | 2,8/2,8 5,6/2,8 5,6/5,6 g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Wykończenie powierzchni:: | B (jasny) R (kamienny) S (srebrny) | Grubość:: | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm |
| Tolerancja:: | ± 1% | Zastosowanie:: | Opakowania metalowe, puszki na żywność, puszki malowane, puszka blaszana |
| Hartować:: | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | Port w Szanghaju |
| Podkreślić |
Płytka cynowa t3,płytka cynowa powlekana,rolka cynowa |
||
Opis produktu
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Nazwa produktu | SPTE T3 T4 |
| Powierzchnia | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 |
| Wykończenie powierzchni | B (Bright) R (Stone) S (Silver) |
| Gęstość | 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm |
| Tolerancja | ± 1% |
| Zastosowanie | Opakowania metalowe, puszki spożywcze, puszki pomalowane, puszki z cyny |
| Temperatura | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Port | Port Szanghaju |
Wrębki z korozji odpornej na SPTE (płytki cytrynowej) /ETP (płytki cytrynowej elektroplacowanej) są wykonane z wysokiej jakości stali niskoemisyjnej jako podłoża,o powierzchni nieprzekraczającej 10 mm,Połączenie to zapewnia zarówno wytrzymałość stali, jak i doskonałą odporność na korozję.
- Doskonała odporność na korozję:Warstwa cyny chroni przed rdzą i korozją, zapewniając bezpieczeństwo żywności podczas przechowywania i transportu.
- Dobre uszczelnienie:Zapobiega zanieczyszczeniom i wydłuża żywotność żywności.
- Nie toksyczne i bez smaku:Spełnia normy higieny i bezpieczeństwa żywności.
- Doskonała wydajność przetwarzania:Łatwo formować się w różne pojemniki bez pęknięć i deformacji.
Używane głównie do pakowania żywności, w tym mięsa w puszkach, ryb, owoców, warzyw, a także suchych produktów spożywczych, takich jak ciasteczka i mleko w proszku.Odpowiednie również do przechowywania żywności wojskowej i awaryjnej wymagającej długotrwałej konserwacji.
| Nazwa | SPTE T3 T4 |
|---|---|
| Standardowy | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS itp. |
| Klasa | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, itp. |
| Gęstość | 0.12-6.0 mm lub na zamówienie |
| Szerokość | 600-1500 mm lub na zamówienie |
| Waga cewki | 3-10 ton lub zgodnie z wymaganiami |
| Wymiar cewki | ID: 508 mm lub 610 mm |
| Temperatura | T1-T5, DR7-DR9, TH550-TH660 |
| Powierzchnia (g/m2) | 1.1/1 do 11.2/11.2 lub na zamówienie |
| Wykończenie powierzchni | Jasny/kamień/srebro z obróbką pasywacyjną, olej DOS |
| Opakowanie | Standardowe opakowanie eksportowe lub dostosowane do potrzeb |
| Certyfikat | ISO 9001-2008, CE itp. |
- Konkurencyjne ceny o doskonałej jakości
- Dużo zapasów na szybką dostawę.
- Duże doświadczenie w zakresie dostaw i eksportu

- Najwyższa jakość w konkurencyjnych cenach
- Ścisła kontrola jakości dla stałej wydajności
- Szybka dostawa (5-7 dni po złożeniu depozytu)
- Dostosowywalne rozmiary i powłoki
- ≤ 1000 USD:100% zaliczki
- > 1000 USD:30% depozytu, saldo przed wysyłką (T/T lub LC na widok)
Product Highlights
SPTE T3 T4 Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu SPTE T3 T4 Powierzchnia 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/m2 Wykończenie powierzchni B (Bright) R (Stone) S (Silver) Gęstość 00,1-4,5 mm,0.2mm~4.0mm Tolerancja ± 1% Zastosowanie Opakowania metalowe, puszki spożywcze, puszki pomalowane, puszki z ...
Blacha stalowa SPCC MR o grubości 0,5 mm, ocynowana, przeznaczona do kontaktu z żywnością, blacha elektrolytyczna 0,15 mm
0,5 mm stalowa habitowa produkta spożywcza może materiał Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu 0,5 mm stalowa habitowa produkta spożywcza może materiał Tworzywo MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Linowa powłoka 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6 itp. Lub dostosowany Powierzchnia Jasny, kamień, ...
Powierzchnia T1 do T5 powierzchnia DR9
Produkcja puszek na napoje ze stali antyrostnej Specyfikacja produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Produkcja puszek na napoje ze stali antyrostnej Materiał MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Powierzchnia 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, itp. lub na zamówienie Zastosowanie Pudełka z pasty pomidorowej, puszki ...
Płytka z cyny elektrolitycznej klasy spożywczej 0,18 mm - 0,8 mm dla puszek
Elektrolityczna płyta cynowa klasy spożywczej 0,18 mm-0,8 mm dla puszek Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu Elektrolityczna płyta cynowa klasy spożywczej 0,18 mm-0,8 mm dla puszek Linowa powłoka 1.1/1.1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 5.6/5.6 itp. Lub dostosowane Wykończenie powierzchni B (jasny...
0.2 mm do 0,8 mm Elektrolityczna płytka cynowa Elektrolityczna stalowa precynowa dla puszek aerozołowych
0,2 mm-0,8 mm elektrolityczna płyta cynowa dla puszek aerozolowych Specyfikacje produktu Atrybut Wartość Nazwa produktu 0,2 mm-0,8 mm elektrolityczna płyta cynowa dla puszek aerozolowych Tworzywo Spcc, Mr. Wykończenie powierzchni B (jasny) r (kamień) s (srebrny) Używać Metalowe opakowanie, puszki z ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.