Binnenkleed SPTE Binnenkleed T3 T4 2.8/2.8 Binnenkleed spoel MR SPCC materiaal
Product Details
| Productnaam:: | Het Blikrol van Tin Coated SPTE T3 T4 2.8/2.8 M. SPCC Materiaal | het met een laag bedekken:: | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6g/㎡ |
|---|---|---|---|
| Oppervlakte afwerking:: | B (helder) R (steen) S (zilver) | Dikte:: | 00,1-4,5 mm,0.2 mm~4.0 mm |
| Tolerantie:: | ±1% | Toepassing:: | Metalen verpakkingen, voedsel blikken, geverfde blikken, tin blik blik doos |
| Bui:: | T-2,T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 | Port:: | haven van Shanghai |
| Markeren |
spte tinplate t3,met een laag tin,spte-platenrol |
||
Productomschrijving
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Productnaam | Tin gecoate SPTE T3 T4 2.8/2.8 Tinplate spoel MR SPCC -materiaal |
| Coating | 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6G/㎡ |
| Oppervlakte -afwerking | B (Bright) R (Stone) S (zilver) |
| Dikte | 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 mm |
| Tolerantie | ± 1% |
| Sollicitatie | Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, tin blikje doos |
| Woedeaanval | T-2, T2.5 T-3, T-4, T-5, DR-7, DR8, DR9 |
| Haven | Shanghai -haven |
SPTE (TINPLATE)/ETP (geëlektroplateerde tinplate) Corrosiebestendige blikjesrollen zijn gemaakt van hoogwaardig koolstofarm staal als het substraat, met een uniforme laag van tin- of tinlegering geëlektropleerd op het oppervlak. Deze combinatie biedt zowel de sterkte van staal als uitstekende corrosieweerstand.
- Uitstekende corrosieweerstand:Tin -laag beschermt tegen roest en corrosie, waardoor voedselveiligheid tijdens opslag en transport wordt gewaarborgd.
- Goede afdichting:Voorkomt verontreiniging en verlengt de voedselplek.
- Niet giftig en smakeloos:Voldoet aan voedselhygiëne en veiligheidsnormen.
- Uitstekende verwerkingsprestaties:Gemakkelijk te vormen in verschillende verpakkingscontainers zonder kraken of vervorming.
Voornamelijk gebruikt voor voedselverpakkingen, waaronder ingeblikt vlees, vis, fruit, groenten, evenals droog voedsel zoals koekjes en melkpoeder. Ook geschikt voor militaire en noodopslag op de opslag van noodgevallen die langdurig behoud vereisen.
| Naam | Tin gecoate SPTE T3 T4 2.8/2.8 Tinplate spoel MR SPCC -materiaal |
|---|---|
| Standaard | AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, ETC |
| Cijfer | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, ETC |
| Dikte | 0,12-6,0 mm of aangepast |
| Breedte | 600-1500 mm of aangepast |
| Spoelgewicht | 3-10 ton of zoals vereist |
| Spoeldimensie | ID: 508 mm of 610 mm |
| Woedeaanval | T1-T5, DR7-DR9, Th550-TH660 |
| Coating (g/m²) | 1.1/1 tot 11.2/11.2 of aangepast |
| Oppervlakte -afwerking | Helder/steen/zilver met passiveringsbehandeling, dosolie |
| Verpakking | Standaard exportpakking of aangepast |
| Certificaat | ISO 9001-2008, CE, enz |
- Concurrerende prijzen met uitstekende kwaliteit
- Voldoende voorraad voor snelle levering
- Uitgebreide aanbod- en exportervaring

- Prime Quality tegen concurrerende prijzen
- Strikte QC voor consistente prestaties
- Snelle levering (5-7 dagen na de aanbetaling)
- Aanpasbare maten en coatings
- ≤ $ 1000:100% vooraf betaling
- > $ 1000:30% storting, saldo voor verzending (T/T of LC bij zicht)
Product Highlights
Tin gecoate SPTE T3 T4 2.8/2.8 Tinplate spoel MR SPCC -materiaal Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Tin gecoate SPTE T3 T4 2.8/2.8 Tinplate spoel MR SPCC -materiaal Coating 2.8/2.8 5.6/2.8 5.6/5.6G/㎡ Oppervlakte -afwerking B (Bright) R (Stone) S (zilver) Dikte 0,1-4,5 mm, 0,2 mm ~ 4,0 ...
0.5mm MR SPCC Staal Tinplate Food Grade Can Prime Elektrolytisch Tinplate 0.15mm
0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,5 mm MR stalen blikvoedselvoedingswiel kan materiaal Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Oppervlak Helder, steen, mat, zilver, ruwe ...
Anti-roest staal tinplate T1 tot en met T5 drankenblikken tinplate coating DR9
Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam Anti-rust stalen blikjesdrankje kan de productie Materiaal MR, SPCC, Prime Tinplate / TFS Splitsing 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. of aangepast Sollicitatie Tomatenpuree blikken, fruitblikken, ...
Voedingsmiddelenkwaliteit Elektrolytische tinplaat 0,18 mm - 0,8 mm Voor blikken Niet-gecoate staal tinplaat
Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Productspecificaties Aantekening Waarde Productnaam Elektrolytische blikplaat voor voedsel 0.18 mm-0.8 mm voor blikjes Zinnenkleding 1.1/1.1, 2,0/2.0, 2,8/2.8, 5.6/5.6Of aangepast. Oppervlakte afwerking B (helder) R (steen) S (zilver...
0.2 mm tot 0,8 mm Elektrolytische tinplaat Elektrolytisch voor tin geplatte staal voor aerosolblikken
0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Productspecificaties Attribuut Waarde Productnaam 0,2 mm-0,8 mm elektrolytische blik voor aerosolblikjes Materiaal SPCC, MR Oppervlakte -afwerking B (Bright) R (Stone) S (zilver) Gebruik Metalen verpakking, voedselblikken, geschilderde blikjes, ...
Please use our online inquiry contact form below if you have any questions, our team will get back to you as soon as possible.