Özelleştirilmiş Kalay Kaplı Çelik Sac 0,12mm - 0,55mm Teneke Sac
Ürün Detayları
| Ürün Adı:: | Tinplate Steel Özelleştirilmiş Ambalaj için İhracat Paketleme Müşteri İhtiyaçları İçin Mevcut | Tip:: | Teneke Levha veya teneke bobin |
|---|---|---|---|
| Kalay Kaplama:: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6 vb. veya müşteriye özel | Malzeme:: | MR,SPCC,prime teneke / TFS |
| Kalınlık:: | 0,15-0,50 mm | Rengi:: | altın, Düz |
| Yüzey:: | Parlak, Taş, Mat, Şerit, işlenmemiş taş | sertlik:: | T1-T5,DR9,DR8 |
| Vurgulamak |
Özelleştirilmiş kalay kaplı çelik sac,Kalay kaplı çelik sac 0,12mm |
||
Ürün Tanımı
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Ürün Adı: | İhracat Paketlemesi, Müşteri İhtiyaçları İçin Özel Paketlemeler |
| Tip: | Teneke Yaprak veya Teneke Bobin |
| Teneke kaplama: | 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6, vb. ya da özel |
| Malzeme: | MR,SPCC,prime Tinplate / TFS |
| Kalınlığı: | 0.15-0.50mm |
| Rengi: | Altın, Plain. |
| Yüzey: | Parlak, Taş, Mat, Kırık, Kaba Taş |
| Sertlik: | T1-T5,DR9,DR8 |
İhracat Paketlemesi, Müşteri İhtiyaçları İçin Özel Paketlemeler
Teneke levha, ihracat ürünlerinde yaygın olarak kullanılmasını sağlayan iyi özelliklere sahiptir. Teneke levha malzemelerinin% 70'i bira kutuları, gıda kutuları vb. gibi gıda ve içecek ambalajları için kullanılır.Aynı zamanda kimyasal için yaygın bir ambalaj ve hammadde.Farmasötik, elektromekanik, donanım ve diğer endüstriler.
Küresel ticaretin gelişmesiyle birlikte, çeşitli ülkelerde teneke ambalaj ürünlerine olan talep artmaya devam ediyor.Almanya ve diğer ülkeler, küresel tedarik zincirine uyum sağlamak için büyük miktarlarda teneke ambalaj kullanıyor, teneke plaka ihracatını teşvik ediyor.
- Ürünleri koruyun:Teneke levhanın kendisi güçlü ve dayanıklıdır, iyi nem geçirmez, antioksidan ve mühürleme özelliklerine sahiptir.Kozmetik ve depolama ortamı için yüksek gereksinimleri olan diğer ürünler, taşıma ve depolama sırasında en iyi şekilde korunabilir.
- Çevre dostu ve sürdürülebilir:Tinplate %100 geri dönüştürülebilir, küresel ortalama geri dönüşüm oranı %75'in üzerinde ve hatta bazı gelişmiş ülkelerde %90'ın üzerinde.Geri dönüşüm süreci, cam şişelerden daha enerji tasarruflu, çevre dostu ambalajlar için uluslararası gereksinimleri ve yeşil tedarik zincirleri eğilimini karşılıyor.
| Kalınlığı | 0.12mm-0.55mm |
| Genişliği | 200mm-1250mm |
| Uzunluk | Müşterinin talebi ya da sarmal olarak |
| Sertlik | T1,T2,T2,5,T3,T4,T5,DR-8,DR-7M |
| Teneke kaplama | 2.0/2.0,2.2/2.2,2.8/2.8,5.6/5.6 |
| Teneke kaplama ağırlığı | 1.1g/m2-8.4g/m2 |
| Standart | JIS DIN ASTM GB EN AISI |
| Malzeme | MR, SPCC |
| Bitir. | Taş, parlak, altın laklı |
| Uygulama | Kimyasal kutular, yiyecek kutuları, çay kutuları ve diğer kutular |
| Paketleme | Standart ihracat paketi |
- En iyi kalite ve makul fiyat
- Satış sonrası hizmetle ilgili geniş mükemmel deneyimler
- Her süreç, her ürünün kalitesini güvence altına alan sorumlu bir QC tarafından kontrol edilecektir.
- Her paketlemeyi güvenli bir şekilde tutan profesyonel paketleme ekipleri
- Duruşma emri bir hafta içinde yapılabilir.
- Örnekler gereksinimlerinize göre sağlanabilir
Ürün Özellikleri
Özellikle yapılmış teneke kaplı çelik levha 0.12 mm - 0.55 mm teneke levha Ürün Özellikleri Özellik Değer Ürün Adı: İhracat Paketlemesi, Müşteri İhtiyaçları İçin Özel Paketlemeler Tip: Teneke Yaprak veya Teneke Bobin Teneke kaplama: 1.1/1.1, 2.8/2.8,5.6/5.6, vb. ya da özel Malzeme: MR,SPCC,prime ...
0.5mm MR SPCC Çelik Teneke Gıda Sınıfı Teneke Kutu Astar Elektrolitik Teneke 0.15mm
0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Product Specifications Attribute Value Product Name 0.5mm MR Steel Tinplate Food-Grade Can Material Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Surface Bright, Stone, Matte, Silver, Rough Stone Thickness 0.15-0.50mm Hardness TS230, TS245, TS260, TS275, TS290, TH415, TH435, TH520, TH550, TH580, TH620 Standard JIS DIN ASTM GB EN AISI Product Features High-quality tinplate with
Paslanmaz çelik teneke T1'den T5'e kadar içecekler teneke kaplama DR9
Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Product Specifications Attribute Value Product Name Anti-Rust Steel Tinplate Beverage Can Production Material MR, SPCC, prime Tinplate / TFS Tin Coating 1.1/1.1, 2.8/2.8, 5.6/5.6, etc. or customized Application Tomato paste cans, fruit cans, vegetable cans, meat cans, fish/tuna cans, milk products cans, daily products cans, etc. Thickness 0.15-0.50mm Hardness T1-T5, DR9, DR8 Standard JIS, DIN, ASTM, GB, EN, AISI Product
Bebek Formülü Süt Tozu Kutuları için 0.28mm DR8 Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm DR8 Electrolytic Tinplate Coil for Infant Formula Milk Powder Cans Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be adsorbed by magnets,
Deniz Ürünleri Kutuları için 0.28mm T4 Teneke Levha 2.8/2.8, JIS Sertifikalı Elektrolitik Teneke Bobin
0.28mm T4 Tinplate Sheet 2.8/2.8 for Seafood Cans, JIS Certified Electrolytic Tinplate Coil Tinplate, thin steel sheet with a coating of tin applied either by dipping in molten metal or by electrolytic deposition; almost all tinplate is now produced by the latter process. Tinplate made by this process is essentially a sandwich in which the central core is strip steel. Recyclable: The iron can itself has a characteristic that other packaging materials do not have - can be
Herhangi bir sorunuz varsa lütfen aşağıdaki çevrimiçi talep iletişim formumuzu kullanın, ekibimiz en kısa sürede size geri dönüş yapacaktır.